134.878 gebruikers | 85.649 films | 31.031 regisseurs | 3.506.934 berichten | 4.928.098 stemmen
 
locatie: Films » Son of the Mask (2005) » Info

Son of the Mask (2005)

Alternatieve titel: The Mask 2: Son of the Mask 

 

Son of the Mask (2005)
645 stemmen | gemiddelde 1,46
mijn stem:
6 jaar geweld angstVerenigde Staten / Duitsland
Komedie / Actie
94 minuten

geregisseerd door Lawrence Guterman
met Jamie Kennedy, Alan Cumming en Traylor Howard

Tim Avery wordt vader van een baby met bijzondere krachten. De baby heeft de krachten van het "Masker van Loki", een mythologisch object dat de gebruiker transformeert in een getikte vormveranderende alter-ego. Wanneer Loki het masker terug wil, beginnen de problemen!

Deze film staat op nummer 21 in de flop 100
» volledige flop 100

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 januari 2010, 21:57 uur
vond deze wel leuk die hond was geweldig

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 februari 2010, 0:34 uur
Wat een flauwe kul.
Bagger !!!

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 februari 2010, 22:31 uur
Nix an.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 februari 2010, 19:42 uur
leuk jongens, kom op

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 februari 2010, 21:40 uur
Je moet al sterk in je schoenen staan om Jim Carrey zomaar te doen vergeten. Daarbij, is zo'n laat vervolg (11 jaar!) eigenlijk wel nodig? De titel zelf voorspelde in ieder geval weinig goeds.

En 'goed' kan je het inderdaad allerminst noemen. Dit duivelskind van een film slaagt er op geen enkel moment in te overtuigen. Er zijn grenzen aan idioterie, maar die worden bij deze wel bijna overschreden.

De vader-zoon relatie tussen Loki en Odin is op een afgrijselijke manier weergegeven. Loki gedraagt zich als een vervelende puber die tegen zijn zin zijn vader moet gehoorzamen.

De schaarse momenten waarop je 'The Mask' te zien krijgt zijn lang niet voldoende ontwikkelt en lijken gewoon niet te werken.
De scène op het Halloweenfeestje bijvoorbeeld, kan mij op geen enkele manier verbazen. Niet origineel genoeg, gewoon flut.
De hond krijgt ook de tijd om zijn dwaze kuren uit te halen met het masker. Maar dit blijkt uiteindelijk nog erger uit de hand te lopen dan met de vader. Humor van een bedroevend niveau, zeker de scènes waarin hij de baby wil sarren. Maar goed, hij heeft tenminste geen oranje plasticine op z'n kop.

Het acteerniveau ligt laag. Zeker de brave man die Loki speelt mag wat mij betreft neergebliksemt worden. Maar ook de rest bakt er niets van.

Het verhaal is abominabel. Zoals ik al zei voorspelde de titel al weinig goeds. The Mask die een zoon krijgt. Het leek steeds meer op een prequel van een Problem Child film. Mijn haren rezen verscheidene keren ten berge. Ze gingen gewoon de interessante puntjes uit de weg en wat overbleef was quatsch.

Terechte flop, niets meer over te zeggen.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 mei 2010, 9:53 uur
Real Story
geen grap :)



Had laats nogal last van mijn stoelgang :| mijn huisarts adviserde me om deze film tekijken
5 minuten kijken was ruimschoots voldoende voor mijn stoelgang probleem
*:)* SCHIJTEN als een Gek :W

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 juni 2010, 22:56 uur
Slechte film. Hij was nog iets of wat te doen tot de Laatste 10 minuten dan wedt het vreselijk. totaal niet grappig. zit bijna geen verhaal in.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2010, 22:04 uur
Wat een draak van een film.

Nooit fan geweest van de eerste film uit "94". Alleen dan toch liever die dan dit. Een ontzettend slechte film die afgeraffeld lijkt te zijn met wat flauwekul en totaal geen leuke grappen. De film is van een zeer laag niveau vooral qua de gepropte grappen. Acteurs zijn slecht en doen het vervelend. Het verhaaltje is niet leuk en het woord komedie is hier volledig misplaatst. Een vervolg na 11 jaar die duidelijk mislukt is. De reden waarom Carrey zich hier niet voor leende is duidelijk. 0,5.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 augustus 2010, 12:33 uur
Romilig verhaal over een baby met magische krachten, en loki (Alan Cummings)die het masker wilt terug stellen voor zijn pa.Acteurs jammer genoeg niet Jim Carrey maar een Jemmy Kenedy.Ik had er meer van verwacht ook van Lawrence Guterman Die Cats en Dogs heeft gemaakt waar van nu het romilige vervolg komt.Deel 1 van The Mask blijft origineel. 2,0*

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 augustus 2010, 14:10 uur
wat een BAH film!!! heb m na het 1e kwartier al meteen uitgezet!! deze film = not done

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 september 2010, 17:34 uur
Het sloeg echt totaal nergens op. Af en toe heb ik nog wel even kunnen glimlachen maar meer ook niet.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 september 2010, 21:03 uur
Hoewel Kennedy geen bar-slechte acteur is, hoort hij eerder thuis in het theater wegens overacting (en het niet eens leuk is). Afblijven...

 

Chainsaw
(moderator)
avatar van Chainsaw
quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 oktober 2010, 13:04 uur
Kan me niet voorstellen dat van de gehele crew van zo'n productie niemand niet bij voorbaat wist dat dit niets ging worden. Maar geld is geld, dus wat maakt kwaliteit dan nog uit. In niets lijkt dit idiote product op het vermakelijke origineel van Chuck Russell. Jamie Kennedy is in de verste verte geen Jim Carrey, Alan Cumming voegt een nieuwe titel toe aan zijn CV met veelal rampzalige titels en aan de scriptschrijver, regisseur en andere betrokkenen lijkt me enkel de vraag "Waarom?" voldoende.

0,5 sterren. Lijkt me duidelijk.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 november 2010, 10:25 uur
toen ik een kleine jongen was vond ik het eerste deel geweldig en daarom het 2de deel met men neefje gekeken... dacht bij mezelf dat hij dat best leuk zou vinden... moet je eens voorstellen... einde film... kind van 12! zegt tegen oom... volgende x als we een film gaan kijken mag ik dan de film uitkiezen? :Y

week later potverdorie toy story zitten te kijken... :Z

 

dominion
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 december 2010, 20:38 uur
Heeel erg slecht.

Een van de slechtste film vervolgen die ik ooit heb gezien.
Er zat bijna geen een stukje in waar ik om kon lachen want de humor is echt zo flauw maar niet op een positieve manier want soms kan flauwe humor ook leuk zijn maar dat was dit zeker niet.
De effecten zagen er eigenlijk best leuk uit maar niet goed genoeg voor een film uit 2005.
Acteerwerk is ook niet echt bijzonder in deze film.
Toch jammer want deel 1 was echt zeer geslaagd dus ik denk ook dat hier ook niet veel moeite werd gedaan.

0,5

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 maart 2011, 21:34 uur
Verschrikkelijk slecht.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 mei 2011, 15:24 uur
mwah

Ik heb wel gelachen hoor, maar ik vond deel 1 veel beter en leuker. Maar die hond joh, die was gewoon geniaal. Ik vond het wel jammer, had er meer van verwacht, jammer dat de hoofdrolspeler van deel 1 niet mee doet, volgens mij was het Jim Carrey, weet het niet heel zeker. Toch jammer deel. *:|*

Grapjes
De grapjes waren soms wel grappig, maar ook een beetje overdreven. Dus als je hem wilt kijken, gewoon doen en recensie plaatsen, ik vond hem wel grappig.

Acteurs
Wel slechte acteurs vond ik zelf, niet erg goede cast, deel 1 had namelijk een best goede cast, dus dat viel ook erg tegen! Dat was jammer, en dat plastic kapsel vond ik erg overdreven.

Pluspunten:
+ Grapjes

Minpunten:
+ flauw
+ overdreven
+ Slechte Cast

2.5
PS. Geen flop vind ik :P

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 augustus 2011, 14:06 uur
Niet echt slecht, maar ook niet echt goed, soms leuke grapjes en soms ook erg flauwe er tussendoor, doe mij toch maar het orgineel.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 maart 2012, 1:19 uur
SLECHT!

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 maart 2012, 20:32 uur
Ik ga er niet te veel woorden aan vuil maken, maar mensen wat is dit slecht!! Een schande dat dit onder de naam The Mask wordt uitgebracht. Waar deel een nog leuk was, met leuke grappen ect. slaat deze film de plank volledig mis. Het heeft me echt moeite gekost om hem uit te kijken, en heb hem daarna ook meteen de prullenbak ingegooid wat een bagger!!