Paul W.S. Anderson
[permalink] geplaatst op 30 mei 2008, 21:02 uurMaakt zover ik gezien heb erg leuke films. Je kan ook wel eens zien dat hij zieke neigingen heeft in zijn films.

[permalink] geplaatst op 30 mei 2008, 21:08 uurWas even verbaasd dat hier nog geen reacties waren. Toen zag ik dat het W.S. ipv T. was.
heb 2 films van hem gezien, event horizon (1*) en AVP. (1.5*) Kan mezelf dus ook geen fan noemen. Veel PG-13 horror gedoe waar ik niks mee kan.
[permalink] geplaatst op 30 mei 2008, 22:09 uurPG-13? Beter opletten bij Event Horizon dan. Alleen die film heb ik op een 3,5 staan. Mortal Kombat, Resident Evil en AVP: Alien vs. Predator heb ik een 2,5 gegeven. Ik vind het nog best knap dat hij van die troepscripts nog redelijk vermakelijke films weet te maken maar echt een goede regisseur zal het wel nooit worden.
[permalink] geplaatst op 30 mei 2008, 22:30 uurPfff, event heeft wel wat gore. Maar dat wordt soms in echt debiele CGi getoond. Verder is het ook nergens eng of spannend. Zal misschien wel kunnen dat hij een hogere rating heeft gekregen, maar je moet toch echt onder de twaalf zijn wil je het eng of goor vinden.
[permalink] geplaatst op 31 mei 2008, 1:36 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenDan heb je waarschijnlijk net met je ogen geknipperd toen de flashes van de hel getoond werden. Dat was heel erg R rated, wat de film in de VS dus ook is. In Nederland voor 16 jaar en ouder.
[permalink] geplaatst op 31 mei 2008, 11:11 uurFlashes idd., je moest ook niet met je ogen knipperen ook. Maargoed nogmaals het kan best dat hij een hogere rating heeft gekregen. Zowiezo zijn er ratings waar ik niets van snap.
[permalink] geplaatst op 1 juni 2008, 20:10 uurAch, Event Horizon vond ik eigenlijk al best ziek. Het zit vol pijnlijke scenes (vooral dat "I dont need my eyes"scene

) Hetzelfte geld voor Soldier. Laatst had ik nog Resident Evil gezien en die was ook niet van de poes.

[permalink] geplaatst op 12 april 2011, 1:09 uurHeb eens in een interview geleze dat paultje helemaal niet van die gore houdt, maar dat het een makkelijke manier is om geld in het laadje te brengen. Had hij zelf gezegd
