• 15.855 nieuwsartikelen
  • 178.554 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.290 acteurs
  • 199.157 gebruikers
  • 9.381.558 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Powers Girl (1943)

Muziek | 93 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Muziek

Speelduur: 93 minuten

Alternatieve titel: Hello Beautiful

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Norman Z. McLeod

Met onder meer: George Murphy, Anne Shirley en Carole Landis

IMDb beoordeling: 6,5 (106)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Powers Girl

"NO GIRLS SO BEAUTIFUL! NO BAND SO HOT! NO ROMANCE SO EXCITING! NO SINGER SO SWELL!"

Muzieklerares Ellen Evans verliest haar baan als er een foto van haar opduikt, poserend met de lokale dronkaard. Ellen gaat naar New York om een klacht in te dienen omdat de fotograaf geen toestemming aan haar heeft gevraagd om de foto te publiceren. Zus Kay vergezelt Ellen tijdens haar trip. Jerry Hendricks, de fotograaf, vreest het verlies van zijn baan als zijn baas hier van zal horen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jerry Hendricks

Ellen Evans

Dennis Day

Vandy Vandergrift

John Robert Powers

Mr. Hendricks

Mrs. Hendricks

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Eindelijk gezien, hoewel mijn verwachtingen bij die jaren '40 (muziek)films niet zo hoog zijn. Alleen interessant voor Benny Goodman/Big Band-liefhebbers. Goodman was al jarenlang een bekende naam in de muziekwereld. In dit jaar 1943 ook nog te zien in Stage Door Canteen en The Gang's All Here. En zou na dit jaar nog jarenlang bekend blijven.

De band gaat al meteen van start met Roll 'em tijdens een one day stand, weer of geen weer, met gevolg dat er gedanst wordt in de regen. Later volgen nog een jamsessie, (Count Basie's nummer) One O'Clock Jump en The Lady Who Didn't Believe in Love's in Love met zang van Peggy Lee, die in dat jaar de band van Goodman verliet, nadat ze een relatie was begonnen met gitarist Dave Barbour en in het jaar met elkaar trouwden. Ook nog zanger Dennis Day, die een drietal liedjes zingt. Verder zoals gewoonlijk weer een niet al te bijzonder verhaal over mannequins. Dit had ook wel in een uur gekund. Maar vier goede nummers van Goodman en hij speelt zelf ook nog een klein rolletje. 3.0