• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.167 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.374.004 stemmen
Avatar
 
banner banner

Deadman Standing (2018)

Western / Biografie | 92 minuten
1,50 3 stemmen

Genre: Western / Biografie

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Nicholas Barton

Met onder meer: C. Thomas Howell, Luke Arnold en Viva Bianca

IMDb beoordeling: 4,9 (437)

Gesproken taal: Spaans en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Deadman Standing

"Every man has a breaking point. Hyde Park was his."

De uitgebluste wetshandhaver Mike McCluskie wordt gedwongen de stad Hyde Park te beschermen tegen de Ohio Railroad Workers en de Texas Cattle Men die de burgers van Hyde Park terroriseren. McCluskie zoekt steun bij de plaatselijke bordeelhoudster Rosie en James Riley, een jonge zwerver die lijdt aan tuberculose. Hyde Park verandert hierdoor in één van de meest bloedige en gewelddadige plaatsen in Amerika.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16593 stemmen

Dat dit een biografie is, is belachelijk voor woorden. Zelfs hilarisch. Het hele budget van deze prent is bijna grotendeels besteedt aan tekst. Actie is te verwaarlozen. Belachelijke situaties als een macho vent in een bar een hoer de strot wil door snijden, maar door tussenkomst van een ander met zijn staart tussen benen de aftocht blaast om vervolgens een potje te gaan janken omdat hij wat verkeerd heeft gedaan en zijn vader hem daarvoor met een pak voor zijn bips dreigt te geven en vervolgens later in de film met een riem half dood wordt geslagen door zijn vader omdat die dacht dat zoonlief was dood geschoten, maar iemand anders dat was. Vervolgens klonken veel pistoolschoten op klapperpistolen (en die van mij klonken veel beter in mijn cowboytijd als klein jongetje). De persoon in kwestie over wie deze film gaat, mag zich gelukkig prijzen dat die dood is. Wat een waardloze shit zootje. 1.0 voor de soms mooie landschappen.