• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.601 stemmen
Avatar
 
banner banner

Theater of Life (2016)

Documentaire | 93 minuten
3,50 4 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Peter Svatek

Met onder meer: en Massimo Bottura

IMDb beoordeling: 6,7 (294)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

  • On Demand:

  • CineMember Bekijk via CineMember
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Theater of Life

Een buitengewone gaarkeuken in Milaan - het Refettorio Ambrosiano - wordt geleid door internationaal beroemde chef Massimo Bottura en 40 van de beste chefs van de wereld, waaronder Ferran Adria, Rene Redzepi, Alain Ducasse, Daniel Humm en vele anderen. Ze koken voor vluchtelingen en de daklozen uit Milaan. Het bijzonder is dat al het eten gemaakt is van het voedselafval van de wereldtentoonstelling 'Expo Milano 2015'.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Aangekocht door September Film. Release: TBA


avatar van Baboesjka

Baboesjka

  • 891 berichten
  • 1919 stemmen

Ik vind het een mooie documentaire. Veel beelden van (lekker) eten en een ontzettend mooi idee om gerechten te maken van voedselafval, én voor de vluchtelingen en daklozen. Interessant om hun verhalen te horen en hun levens een beetje te volgen. Ook schrijnend en verdrietig. Veel ellende. Wat mij betreft een sterke film met diepgang en emotie. Fijn om gezien te hebben! 4*