134.916 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.508.977 berichten | 4.931.741 stemmen
 
locatie: Films » Hollywood Party (1934) » Info

Hollywood Party (1934)

 

 

Hollywood Party (1934)
15 stemmen | gemiddelde 3,13
mijn stem:
Verenigde Staten
Komedie / Muziek
70 minuten

geregisseerd door Roy Rowland, Richard Boleslawski, Allan Dwan, Edmund Goulding, Russell Mack, Charles Reisner, George Stevens en Sam Wood
met Stan Laurel, Oliver Hardy en Jimmy Durante

Hollywood-ster en leeuwentemmer Jimmy Durante kan zijn toeschouwers als Schnarzan de veroveraar niet meer boeien. Om aan nieuwe dieren te komen, geeft hij een feest ter ere van Baron Münchhausen, die pas terug is uit Afrika met een schare nieuwe leeuwen. Maar voor het feest op gang kan komen, loopt er al van alles verkeerd. Als klap op de vuurpijl wordt het feest opgeluisterd met een optreden van Laurel & Hardy.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 juli 2003, 0:16 uur
Is dit een zogenaamde stomme film?

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 juli 2003, 11:50 uur
Peter schreef:
Is dit een zogenaamde stomme film?

Nee hoor er wordt gewoon gesproken. :D

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 januari 2004, 12:53 uur
De stukken animatie werden trouwens geproduceerd door de Disney-studios. Ze waren toen blijkbaar al aan het warmdraaien voor Sneuwwitje :-)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 september 2005, 16:03 uur
Is dit die film waar een aap achter Laurel & Hardy aanzit aan het eind? Hij gooit ook een stuk richting hun.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 april 2012, 5:26 uur
Technicolor in 1934?