132.170 gebruikers | 83.131 films | 30.180 regisseurs | 3.420.697 berichten | 4.773.763 stemmen
 
locatie: Films » Cinderella Man (2005) » Info

Cinderella Man (2005)

 

 

Cinderella Man (2005)
1593 stemmen | gemiddelde 3,80
mijn stem:
Verenigde Staten
Drama
144 minuten

geregisseerd door Ron Howard
met Russell Crowe, Renée Zellweger en Paul Giamatti

Het verhaal van bokser en volksheld Jim Braddock, die na een reeks verliespartijen gedwongen werd te stoppen. Als de Grote Depressie aanbreekt accepteert Joe diverse beroerde baantjes om zijn vrouw Mae en hun kinderen te onderhouden, maar hij blijft dromen van de boksring. Per toeval krijgt hij een nieuwe kans om zich te bewijzen als bokser.

Deze film staat op nummer 190 in de top 250
» volledige top 250

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 augustus 2011, 20:10 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
ok, maar onrealistisch en onmogelijk incasseren is niet geheel terecht.
de impacts vd stoten waren zeer mooi in beeld gebracht 8| denk aan bijv. breken v zn hand, en ribben

 

TheShadowking
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 augustus 2011, 20:44 uur
Ja daar was niks mis mee :)

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Cinderella Man (€ 21,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Cinderella Man (€ 24,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Cinderella Man (€ 24,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 augustus 2011, 14:38 uur
Formulematig, overdreven gedramatiseerd en wel heel erg sentimenteel. Jammer.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 september 2011, 1:04 uur
Zeer zeker de moeite waard om te zien deze film.
Alle acteurs spelen puike rollen met Growe als uitspatter.
Vind de film altijd een extra tintje geven als hij echt is gebeurt,en hij kakte nergens in.
Kortom enorm van genoten van deze mooie boksfilm.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 oktober 2011, 17:51 uur
Niet zo goed als 'the wrestler', die ik pas gezien heb. Veel bokscliches, maar die laatste bokswedstrijd werkt en laat je op het puntje van je stoel zitten.Dus een topfilm.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 november 2011, 20:55 uur
Gisteren deze eens bekeken en hij is me goed bevallen. Het klassieke verhaal van zero naar hero, maar dit stoorde niet, vooral omdat dit een waar gebeurd verhaal is.
De film speelt zich al tijdens de jaren dertig en dit werd goed weergegeven in de film. De cast deed het uitstekend, vooral Russell Crowe en Paul Giamatti waren erg sterk. Ondanks dat de film ook een redelijk lange speelduur (meer dan 140min) had, verveelde de film niet. Een spannende boksfinale maakte het plaatje compleet.
De film is zoveel meer dan een ordinaire boksfilm. De film bevat voldoende drama dat ook een niet boksliefhebber deze film zal appreciëren.
Een vergelijking naar Million Dollar Baby is natuurlijk ook snel gemaakt en dan blijf 'k die toch nog iets sterker vinden, maar vond Cinderella Man zeker ook de moeite waard om te bekijken

 

Bobo_27
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 november 2011, 14:19 uur
heerlijke hollywood film dit ! prachtige decors en de jaren dertiig worden mooi weergegeven. je krijgt steeds meer sympathie voor braddock omdat die vecht voor zijn gezin en niet voor zichzelf. de tegenstanders van braddock worden ook goed uitgediept en je kunt merken dat de regisseur zich heel erg verdiept heeft in de personages hoe ze vroeger echt waren. er is lang gewerkt aan deze film dat is aan alles te zien . 5*****