134.914 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.508.909 berichten | 4.931.560 stemmen
 
locatie: Films » My Little Eye (2002) » Info

My Little Eye (2002)

 

 

My Little Eye (2002)
363 stemmen | gemiddelde 2,74
mijn stem:
16 jaar geweld angstVerenigd Koninkrijk / Verenigde Staten / Frankrijk / Canada
Thriller / Horror
95 minuten

geregisseerd door Marc Evans
met Sean Cw Johnson, Kris Lemche en Laura Regan

Vijf twintigers hebben zich opgegeven om vrijwillig 6 maanden lang te worden opgesloten in een afgelegen huis. Tijdens hun verblijf zal alles wat ze doen gevolgd worden door camera's die door het hele huis zijn gemonteerd. Het prijzengeld bedraagt 1 miljoen Dollar. Belangrijkste spelregel: als iemand, om welke reden dan ook, vertrekt, verliest iedereen.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2011, 10:19 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Dee Al schreef:
My Little Eye

Ik vond wel dat na Danny's dood alles heel snel ging, te snel.


Dat vond ik eerst ook alleen als je er bij stil staat dat ze altijd nog het huis hadden kunnen verlaten nadat die gast aan het moorden sloeg. Ik vind achteraf dat ze het goed uitgewerkt hebben. de spanningsopbouw die er de hele film door was wordt op het einde met een heel grimmig sfeertje afgemaakt. Ik snap wel mensen de film saai vinden, ik zelf vond het zeker niet. Dit komt vooral door de sfeer die hij opbouwt. Als de sfeer niet ''werkt'' dan kan ik me voorstellen dat het saai is.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 augustus 2011, 17:41 uur
Mijn verwachtingen waren niet al te hoog, maar ze zijn ruimschoots ingelost. Voor het spectaculaire en/of originele verhaal moet je deze film natuurlijk niet gezien hebben, maar om 1 of andere reden wist hij me toch te bekoren. Het verhaal is natuurlijk perfect voor een horrorthriller en ook de cast doet het lang niet slecht. Verder zaten er ook gewoon enkele leuke scènes in, die weliswaar niet altijd even spannend waren.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

My Little Eye (€ 5,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten

My Little Eye (€ 9,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 augustus 2011, 20:02 uur
Ja ik moet toch wel zeggen dat ik me wel vermaakt heb met deze film weinig op aan te merken.
wel een laag gemiddelde hier dacht zelf dat deze film wel wat hoger zou eindigen maaja wie ben ik....

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 september 2011, 16:02 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Pover pover….

Een horrorfilm met een nipte voldoende op Moviemeter, dus hoge verwachtingen moest ik zeker en vast niet koesteren. Maar My little eye leek me zeker en vast de moeite, omdat het Big Brother concept me altijd wel kan boeien.

Gelukkig begon de film niet met een ellenlange introductie buiten het huis, maar worden de acteurs meteen in het huis gedropt. Nu ja, dat was het eerste dat ik dacht, want het eerste half uur heeft de film niets om handen. Er wordt amper spanning gecreëerd en het huis komt helemaal niet eng over. Ik vroeg me af hoe de film in godsnaam spannend kon worden, als er niet snel één of andere psychopaat kwam binnen vallen.

Soit, het eerste deel van de film is het hardste om door te komen, maar ook wanneer je denkt dat de film op gang begint te komen, wordt het echter nooit spannend. De pakketjes met bakstenen en een revolver, de bebloede hamer in het bed en het tekstje op de spiegel geschreven zijn weinig origineel en flauw. Tot overmaat van ramp wordt de hele plot al snel duidelijk wanneer Travis in het huis komt. Dan werd het duidelijk dat het niet om een gewoon big brother spel ging die door iedere internetgebruiker kan gevolgd worden, maar wel een moordspel die door en kleine groep wordt georganiseerd. De daaropvolgende kills waren ook weer erg pover. Een kerel die is opgehangen en een vrouw die wordt gestikt met een plastic zak, het mocht heel wat luguberder voor mij. En het einde waar blijkt dat de politieagent ook in het complot zit en de moordenaar van het huis uiteindelijk zelf vermoordt, is erg voorspelbaar en cliché.

De enige die deze film nog een meerwaarde geeft is Kris Lemche. Hij was ook de enige die ik meende te herkennen en blijkbaar speelde hij ook nog in Final Destination 1 en 3. Niet dat hij een wereldacteur is, maar vergeleken met de rest mag hij voor mijn part een Oscar winnen.

1.5*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 oktober 2011, 20:36 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
wel een aardige film geloof ik, had een wegtrekkertje van 15 minuten
maar daarna weer met frisse moed verder gekeken, tja eh
opzich wel leuk, mooi huis enzo, maar niet altijd even spannend, dat had beter gekund
wel werd ik een beetje moe van de constant verschillende camera beelden, zo onrustig
en plotseling een afgehakt hoofd!

2,5 cameraatje

 

Laks
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 februari 2012, 16:45 uur
Leuk concept, maar vrij matig uitgewerkt. Keek lekker weg, spannend sfeertje, maar het mocht allemaal wat erger en wat meer luguber zijn. Acteerwerk was best oké, zo vond ik Kris Lemche goed acteren en een leuk personage neerzetten, ook fijn dat Bradley Cooper even in in de film voorkwam. Einde vond ik dan wel weer goed. Al bij al toch een vrij matige horror. 3*

 

Spetie
(moderator)
avatar van Spetie
quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 februari 2012, 12:00 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Een bovengemiddeld leuk horrorfilmpje.

Ik moet ook wel zeggen dat ik een grote fan ben van dit concept. Big Brother is watching you. Een interessant concept, waar je tegelijkertijd ook mee moet oppassen om niet teveel te willen, want teveel kan wel eens minder uitpakken in dit soort zaken. My Little Eye maakt die fout gelukkig niet.

Een stelletje irritante gasten in een huisje, die er allen op uit zijn om een grote zak geld te winnen. In het begin van de film wordt de spanning rondom deze groep goed opgebouwd d.m.v. geluidjes/camerawerk en andere sfeerscheppende elementen. Hoewel de uiteindelijk afloop ietwat voorspelbaar is, is de weg ernaar toe in ieder geval behoorlijk boeiend. Het sterke einde waarbij de politieagent geen redder in de nood blijkt. is fijn en past goed bij de film.

Het is alleen jammer dat de kills op een gegeven moment wat snel achter elkaar plaatsvinden, verder is het een fijn horrorwerkje dat goedgemaakt is en niet de fout maakt teveel te willen.

3,5*

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 mei 2012, 16:18 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vrij matige film, moet de horror versie van Big Brother voorstellen.
Nou het enige wat ik zag was alleen maar ruzie in het begin, tot het moment dat Travis zijn opwachting maakt en het enigszins leuker wordt en er kills worden gemaakt.
Leukste en verrassendste kill was toch wel die van Matt als hij Charlie aan het masseren is en opeens in de camera kijkt met:"Should I kill her now."

En dan het einde met de politieagent die zijn opwachting maakt, dan weet je al waar het naartoe gaat...

1,5 Sterren.