134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.584 berichten | 4.929.011 stemmen
 
locatie: Films » City Slickers (1991) » Info

City Slickers (1991)

 

 

City Slickers (1991)
324 stemmen | gemiddelde 2,93
mijn stem:
6 jaar geweld angst grof taalgebruikVerenigde Staten
Avontuur / Komedie
112 minuten

geregisseerd door Ron Underwood
met Billy Crystal, Daniel Stern en Jack Palance

Mitch is van beroep wit- en bruingoed verkoper in de grote stad en van middelbare leeftijd. Hij en zijn vrienden Ed en Phil zitten midden een mid-life crisis. Ze hebben besloten dat het mooiste verjaardagscadeau voor een man een twee weekse vakantie is in het 'wilde westen', om vervolgens gezamenlijk een grote kudde vee naar Mexico te drijven op de ouderwetse manier.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 oktober 2002, 20:20 uur
Zeer geslaagde comedy met een absoluut briljante Billy Crystal. De wisselwerking tussen de acteurs is prima en dit is nou weer zo'n film waarbij het plezier dat ze er zelf bij hebben van het doek spettert.

De erg sterke dialogen variëren van glimlach tot schuddebuiken. Maar vergis je niet: dit is geen lach-of-ik-schiet formulefilm. Daarvoor wordt alles met net iets teveel klasse gebracht.

Gewoon lekker genieten.

Maz

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 oktober 2002, 12:12 uur
Vond dit niet zo'n grappige film, maar dat zal wel aan mij liggen.Ik hou gewoon niet zo van dit soort slappe humor.*1/2

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

City Slickers (€ 6,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

City Slickers (€ 7,89)
exclusief € 1,75 verzendkosten

City Slickers (€ 7,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 oktober 2003, 11:57 uur
heerlijke komedie, met een fantastische cast.
4*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 oktober 2003, 12:52 uur
roda schreef:
heerlijke komedie, met een fantastische cast.
4*


Net op TV gezien?
Want dat was (het mindere) deel 2.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 oktober 2003, 15:44 uur
Wouter schreef:
Net op TV gezien?
Want dat was (het mindere) deel 2.


nee, ik heb de dvd van City Slickers in huis.
overigens, deel 2 vond ik van hetzelfde niveau, ook 4 *

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 februari 2005, 12:53 uur
Ik vind deze komedie toch wel 1 der besten ooit.4****

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 april 2005, 0:01 uur
Wel een vermakelijke film!! ***

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 september 2005, 0:59 uur
Leuke komedie, waarin met een leuke cast is gewerkt. Crystal doet het buitengewoon goed moet ik zeggen.

En Jack Palance speelt een van zijn beste rollen als stoere oude cowboy.

Zowel in deel 1 als 2, blijft de interactie tussen Crystal en Palance het leukste van de films.

3,5

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 september 2005, 1:48 uur
Vorige week nog tijdens mijn vakantie gezien op een of ander Italiaanse zender. Jammer genoeg was hij nagesynchroniseerd(bah). Toch weer leuk om te zien. Leuke onderhoudende film met goed spel van Crystal en Stern. Ook Jon Lovitz is wel grappig.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 juli 2006, 21:56 uur
Bij vlagen wel leuk, maar het grootste deel van de film is toch wel flauw. Jack Palance won zelfs nog een oscar voor zijn rol.

2,5*

 

kArIzMa_TuRk
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 juli 2006, 20:48 uur
vond deze wel iets beter dan de 2e deel.. verdiend 3***

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 oktober 2006, 21:10 uur
Klasse rol van Crystal en Palance. Schitterende omgeving trouwens (de hoofdreden dat ik deze DVD voor een prikkie maar mee heb genomen in de winkel). Mijn stijl humor wel. Leuk

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 maart 2008, 20:25 uur
Aanvankelijk dacht ik zowaar naar When Harry met Sally te kijken: Billy Crystal en zijn speelmaat Jack Palance spelen hier welhaast eenzelfde soort rollen. Een groepje ouder wordende mannen zit vast in hun wel erg stadse leventje en zoekt een peper om in hun reet te stoppen: Mexico!
Wat volgt is een toch wel grappig en gezapige komedie met een typische Billy Crystal en cowboy-filosofieën. De clichés vliegen je zowat om de oren, maar voor wie daar tegen kan is het best te genieten.

Een aardige komedie, niet voor herhaling vatbaar, maar heerlijk voor een lui avondje op de bank.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 maart 2008, 20:25 uur
hele leuke film ik snap niet waarom ie zo laag wordt beoordeeld
( voor norman vond ik zo schattig )
dikke vette 5*

 

The Last
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 maart 2008, 20:43 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Idd een erg leuke western-komedie. :) Billy Crystal was goed op dreef en heeft mij een aantal keer hard laten lachen. Ook de 'supporting' cast was erg leuk, Daniel Stern (bekend van Home Alone) liet mij ook zeker een aantal keer hard lachen. Verder gewoon een mooie rol van Jack Palance, terechte Oscar voor hem!... zeer jammer dat hij 40 minuten voor het einde plotseling dood gaat.

Richting het einde is de komedie er een beetje vanaf en wordt het meer een standaard actie/drama filmpje, jammer, haalt er weer een half puntje vanaf; 3*

Van de regisseur had ik overigens Tremors al gezien, die vond ik iets beter... maar goed, CS ook zeer leuke film.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 december 2010, 15:44 uur
Wanneer wordt deze weer eens uitgezonden!