Genre: Animatie / Komedie
Speelduur: 90 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Mark Osborne en John Stevenson
Met onder meer: Jack Black, Dustin Hoffman en Angelina Jolie
IMDb beoordeling:
7,6 (593.400)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 9 juli 2008
Plot Kung Fu Panda
"Prepare for awesomeness."
Po is een luie panda die de Uitverkorene blijkt te zijn om de vallei te redden van het gemene luipaard Tai Lung. Hij moet daarom in de leer bij Kung Fu master Shifu. Po zet de wereld van de Kung Fu compleet op zijn kop! Hij wordt een held door te leren dat als hij in zichzelf gelooft, hij alles kan bereiken.
On demand-aanbod
-
meJane AbonnementInbegrepen -
€ 2,99 -
Amazon Prime Video AbonnementInbegrepen -
SkyShowtime AbonnementInbegrepen -
€ 3,99
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (7,6 / 593400)
- Trailer (YouTube)
- Kung Fu Panda (BoekMeter)
- Kung Fu Panda (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
Social Media
Acteurs en actrices
Po (stemrol)
Tigress (stemrol)
Shifu (stemrol)
Tai Lung (stemrol)
Monkey (stemrol)
Viper (stemrol)
Mantis (stemrol)
Crane (stemrol)
Oogway (stemrol)
Mr. Ping (stemrol)
Reviews & comments
_Moonwalker
-
- 549 berichten
- 477 stemmen
Prachtig animatiefilm. Zelfde niveau als "Finding Nemo" of zelfs ietsje beter. Goede humor en goed verhaal.
Charmides
-
- 414 berichten
- 1315 stemmen
Een leuke animatiefilm. Heb hem in bioscoop en op dvd gezien. Beetje humor , beetje actie : leuk 
DroBje!
-
- 52 berichten
- 193 stemmen
Redelijke animatie, hij kijkt makkelijk weg,
het ziet er snel en flitsend uit wat ten goede komt aan de film.
Maar helaas is het verhaal en de personages weinig onthullends,
hierdoor is het niet meer dan een grappig filmpje.
simonbrugge101
-
- 4 berichten
- 1 stemmen
ik vond, hem wel lachen goed gemaakt, en de volgende wel ik ook wel bekijken
otherfool
-
- 18541 berichten
- 3404 stemmen
Degelijke animatie voor jong en oud, maar te voorspelbaar om een topper te worden; bij de eerste scene kun je de laatst al uittekenen. Paar aardige typetjes en grappen, een beetje fun met slomo's, het was allemaal wel te behapsnappen.
2,5*.
Dead01
-
- 1168 berichten
- 2081 stemmen
Vond deze animatie meer als geslaagd.
Zaten veel grappige stukken in en verhaal was zeker niet slecht.
Vond alles zeer goed uitgewerkt want had er minder van verwacht maar toch blij dat ik deze gezien heb.
3,5 sterren
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
Dit is pas een leuke animatiefilm. Po en de rest van de personages zijn allemaal erg geslaagd en grappig. De tijgerin vond ik wel wat minder, zowel het personage als de stem. Maar anderen zoals Oogway de oude schildpad, Shifu en de kleine sprinkhaan maken alles goed. En natuurlijk ook Tai Lung, wow, wat een gevaarlijk beest is dat. Een gevangenis met maar één in- en uitgang, en niet minder dan 1000 bewakers voor maar één gevangene. En zelfs dat kan Tai Lung niet tegenhouden om te ontsnappen. Die ontsnapping is ook een spectaculaire scène. Dan is het natuurlijk wel een beetje vreemd en zelfs jammer dat Po op het einde van de film nogal redelijk makkelijk weet af te rekenen met deze gevaarlijke Tai Lung. Maar goed, dat hoort erbij natuurlijk. Het verhaal voorspelbaar? Waarschijnlijk wel, maar dat maakt hier weinig uit, het is gewoon erg leuk om te kijken.
De animatie ziet er echt prachtig uit en wordt begeleid door een sterke soundtrack.
Ja hoor, ik vind deze Kung Fu Panda echt een mooie animatiefilm met leuke personages en erg geslaagde humor. Dit is een aanrader!
Emmuze
-
- 22 berichten
- 39 stemmen
Paar momenten waren grappig, leuk!
Mooie animatie ook., verder vond ik het toch niet zo heel bijzonder.
3*
killerfreak
-
- 846 berichten
- 1066 stemmen
Sommige grappige momenten, sommige iets minder. Over het algemeen dus een goede, maar zeker niet sublieme animatiefilm (waar we de laatste jaren een beetje mee overstelpt worden).
3.5*
juhnzun
-
- 670 berichten
- 0 stemmen
Beetje aan de lange en soms saaie kant maar opzich best grappig
4 op de 10 krijgt deze van mij
_Casper_
-
- 1244 berichten
- 1693 stemmen
ik heb gister hoe tem je een draak gezien en die vond ik super, maar normalitair heb ik het niet met animatiefilms
hoe is deze film? is deze echt voor kinderen of ook voor de wat volwassenen onder ons en is deze een aanrader?
juhnzun
-
- 670 berichten
- 0 stemmen
Vind deze toch wel kinderlijker dan bijv Ice Age
Sportingerke
-
- 341 berichten
- 335 stemmen
Meer dan degelijke animatiefilm met naast leuke actie (sommige scènes zouden echt vet zijn in een echte actiefilm met de volledige Jackie Chan ipv enkel zijn stem) ook verschillende grappige momenten.
Voor mij had het verhaaltje wel wat extra verhaallijn of uitdieping kunnen gebruiken, want verder dan uitverkoren worden, trainen en vechten gaat het niet. Niet dat ik van een animatiefilm een complex iets verwacht, maar een beetje romantiek, verraad, etc had ik wel kunnen smaken. Het trainingsprogramma waarin meelballen en koekjes eten zo snel tot fysiek positief resultaat leidt wil ik zeker eens inkijken, maar dat terzijde 
Ander negatief punt is dat de versie die ik gezien had de Belgisch-Nederlands gedubde was en ik veel liever de originele acteurs aan het werk had gehoord.
Toch een aanrader!
lars-pixar
-
- 1461 berichten
- 4044 stemmen
Matig filmpje met matig verhaal, aan de animatie ligt het niet. 2,0*
annalouisa
-
- 88 berichten
- 12 stemmen
Komt deze nou echt vanavond? Teletekst en sbs 6 site hebben Bee Movie gepland staan. En de tv-gidsen Kung Fu Panda maar dan om 20:00u
ropjuh89
-
- 127 berichten
- 149 stemmen
Vind deze toch wel kinderlijker dan bijv Ice Age
Dat is nou precies hoe ik erover dacht, leuk voor de kids. Vond het een redelijk amusante film, maar meer ook niet. 3*
Chattingforum
-
- 465 berichten
- 12 stemmen
Raar, ik zie toch echt een andere film, eentje over bijen...Mhh, raar:O
Wel een leuke film hoor, die bijenfilm, deze film nog niet gezien!
Grover
-
- 169 berichten
- 230 stemmen
Op zich mooi gemaakte animatie. Vind de personages wel wat 'hoekiger' dan in andere, maar niet storend. Vechtscenes waren mooi gemaakt en ook in de stijl van bepaalde kung fu films...de slow motion o.a.
Er was best wel leuke humor erin verwerkt. Het verhaal was standaard, met idd. een typische Disney einde.
Favoriete personage was voor mij de schildpad.
stinissen (crew films & series)
-
- 24044 berichten
- 77976 stemmen
Kung Fu Panda is niet mijn ding ik vind dan ook panda's vreselijke beesten en ook animatie is niet mijn ding.
Denden 100 Piek
-
- 397 berichten
- 122 stemmen
Kung Fu Panda is niet mijn ding ik vind dan ook panda's vreselijke beesten en ook animatie is niet mijn ding.
MJP10
-
- 161 berichten
- 836 stemmen
beste slechte film maar ik vind hem toch tof. ik moest soms echt keihard lachen
dus 2.0 voor de humor 
nevyn
-
- 1800 berichten
- 611 stemmen
Kung Fu Panda is niet mijn ding ik vind dan ook panda's vreselijke beesten en ook animatie is niet mijn ding.
Noe! Panda's zijn cool.
moviemafketel
-
- 19752 berichten
- 2118 stemmen
Geweldige animatie-film!
Wow, wat heb ik genoten van deze film. Het is echt geweldig mooi gemaakt allemaal. Schitterende kleuren, leuke karakters en bovenal hele mooie muziek.
Het verhaal is niet zo origineel, maar het levert genoeg grappige momenten op. Po ingesproken door Jack Black is gewoon een coole panda
Ook net wat geloofwaardiger, omdat hij zelf ook wel van een hapje eten houdt.
De training bracht soms wel een glimlach op mijn gezicht. Dit soort animatie had je 20 jaar geleden toch echt niet voor mogelijk gehouden? Alles lijkt zo levensecht en dan vooral de natuur en lichtinval, echt heel erg knap.
Boven verwachting goede film! 3,5 sterren.
Poepgezicht
-
- 298 berichten
- 1247 stemmen
Gister herzien toen ie op tv was, hij was toch heel veel beter dan dat ik me herinnerde. Lol om dikkertjes is en blijft leuk! 
Quaternion
-
- 103 berichten
- 211 stemmen
wat een slechte film. Zat er humor in deze film? Ik heb er in ieder geval niets van gemerkt. Uitwerking had ook veel beter gemogen, zoals de training van de panda.
nakada
-
- 2203 berichten
- 1696 stemmen
wat een slechte film. Zat er humor in deze film? Ik heb er in ieder geval niets van gemerkt. Uitwerking had ook veel beter gemogen, zoals de training van de panda.

Ok, de humor is niet echt diepzinnig of zo maar toch zeker wel aanwezig !? De training van de panda is uitgewerkt zoals je mag verwachten : met humor ( jawel ) en net lang genoeg om niet overdreven te worden en niet teveel filmtijd in beslag te nemen. Bovendien zijn de gevechten mooi uitgewerkt en is de kwaliteit van de animatie hoogstaand.
Nou dan kan ik er ook nog een diepzinnige vraag tegenaan gooien : heeft de oude schilpad de hele zaak gered door de panda aan te wijzen als drakenkrijger, of is hij de oorzaak van alles door te beweren dat die kwade tijger zou ontsnappen ? ( Waardoor immers de vogel werd gestuurd die juist mede oorzaak was van zijn ontsnapping ! )

Kortom een prima film.
RoFFeL
-
- 265 berichten
- 301 stemmen
simpel maar mooi verhaal. vooral mensen die zich wat aan het (spiritueel) ontwikkelen zijn, zullen deze film goed kunnen waarderen. de film opzich geef ik een 7, voor de uitvoering van deze animatie toch een 8, voor het spirituele nog een puntje erbij. 9 dus! erg lekker wegkijken!
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Mooie verhaal, animaties en muziek.
De ontsnapping van Tai Lung + training van Panda vond ik beste.
Pre- en sequels

Kung Fu Panda 4
2024
14 reacties

Kung Fu Panda 3
2016
36 reacties

Kung Fu Panda: Secrets of the Scroll
2016
1 reactie

Kung Fu Panda 2
2011
140 reacties

Kung Fu Panda Holiday
2010
Geen reacties

Kung Fu Panda: Secrets of the Furious Five
2008
Geen reacties
Gerelateerd nieuws

Sla je slag: 'Kung Fu Panda'-reeks bracht 500 miljoen op en verdwijnt binnenkort van Netflix

DreamWorks steekt de draak met 'Dune: Part Two' in nieuwe trailer voor 'Kung Fu Panda 4'
Bekijk ook

The Lion King
Animatie / Familie, 1994
1.309 reacties

Avatar
Fantasy / Avontuur, 2009
12.756 reacties

Earth
Documentaire, 2007
501 reacties

The Prestige
Mystery / Drama, 2006
1.410 reacties

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Fantasy / Avontuur, 2011
1.791 reacties

Toy Story 3
Komedie / Animatie, 2010
864 reacties
Gerelateerde tags
chinavechtsportenkung fumentorslangrestaurantwinkelsterke vrouwschurkmoedtijgerschildpadpandasensei computer animatieantropomorfismevechtenoud porseleinaapdiermasterlotkwaadaardigcrane post-credits scenewuxiamonkey warriornoodlechinese culture filosofischviper inspirerendluchtigdramatischintensvol ontzagoprecht
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









