134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.584 berichten | 4.929.010 stemmen
 
locatie: Films » Pecker (1998) » Info

Pecker (1998)

 

 

Pecker (1998)
73 stemmen | gemiddelde 2,53
mijn stem:
12 jaar seks grof taalgebruikVerenigde Staten
Komedie
87 minuten

geregisseerd door John Waters (II)
met Edward Furlong, Christina Ricci en Jean Schertler

Pecker (Furlong) werkt in een sandwichshop in Baltimore en maakt in zijn vrije tijd foto's van zijn bizarre familie. Als een eigenaar van een kunstgallerie in Manhattan de foto's in handen krijgt, wordt Pecker de nieuwste sensatie in de New Yorkse artwereld...
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2003, 21:26 uur
ik heb deze ooit es in de sneak gezien. ik vond het een hele vermakelijke film, maar omdat ik er niets meer over hoorde (heeft ie verder nog gedraaid?) was ik de titel vergeten.
nu las ik in de gids het verhaaltje en herkende ik m. leuk, vannacht (01:30 -02:50 uur) komt ie op bbc 2 en ik ga m zeker weer bekijken.
ben benieuwd wat ik er nu van vind en ook wat jullie er van vinden.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 juni 2003, 16:52 uur
Ik had hem al eerder op t.v. gezien, maar heb gisteravond weer een stukje gekeken.
Ik vond hem redelijk te genieten, nogal gematigd voor een Waters-film, maar daarom niet minder leuk.
Leuke rollen ook van Furlong en Christina Ricci.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Pecker (€ 4,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Pecker (€ 5,00)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Pecker (€ 5,95)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

neo
(moderator)
quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 augustus 2003, 20:58 uur
Sympathieke komedie met een leuke rol van Furlong. 3 sterren

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 oktober 2003, 22:20 uur
Onderhoudende komedie. Niet erg speciaal, maar ook niet bijster vervelend.

2.5 sterren

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 maart 2005, 7:59 uur
Vreselijke film. Ik heb me vanaf de eerste tot de laatste minuut geërgerd. Een van de meest irritante films die ik ooit gezien heb!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 maart 2005, 20:40 uur
Wow wat een zure beoordeling zeg. Ik vind m erg origineel en hij kijkt heerlijk easy weg. Kortom een echte john waters-snack.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 juli 2005, 20:25 uur
Leuke eerste 30 minuten daarna zakt het wat in en is het verhaal niet meer zo boeiend en wordt het verhaaltje wat te cliché.
2.5*.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 september 2005, 1:05 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Een heerlijke film is dit! Lekker luchtig. Gewoon relaxed om naar te kijken! Rustig tempo, goeie muziek.

Gevolg van de sensatie is dat Pecker's familie en vrienden niet erg blij zijn met de ontwikkelingen. Dit wil Pecker helemaal niet en ook hij is dus niet blij met de verschillende gevolgen v/d sensatie.

Bij mij was de overgang van 'mijn foto sensatie heeft ook negatieve gevolgen en dat is niet leuk' naar 'alles is weer prima, zoals ik het graag zie' niet zo duidelijk. Klein minpuntje, zo voelt het.

Ik maak ervan: nu Pecker's familie zijn eigen cafe/thuishaven heeft, kan iedereen doen wat ze zelf willen. Diegene die niet blij zijn met de sensatie en de gevolgen blijven op die manier lekker buiten.

Pecker maakt zijn foto's met simpelweg liefde voor de mensen in zijn omgeving. Niet omdat de mensen in zijn dorp zo bizar zijn. Zo komt het althans bij mij over. Pecker houdt gewoon veel van de mensen om zich heen.
4 sterren! :)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 september 2007, 20:47 uur
heb wel een paar x gelachen wel droge humor

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 februari 2009, 11:17 uur
vandaag deze film bekeken, een echte komedie vond ik het niet, want ik heb geen enkele keer moeten lachen, maar 't is wel een ontspannend filmpje om naar te kijken.
Een te gekke Christina Ricci!
Het verhaal vond het eerste half uur mijn aandacht en hield het daar, maar nadien begint alles een beetje af te zwakken. Voor een film over fotografie heeft deze film een supersaaie inbeeldzetting.
't Is geen goede, maar ook geen slechte film, goed voor eventjes op te zetten als je aan niets wil denken.

 

Horrorizer
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 maart 2009, 14:06 uur
Aardige komedie, niet bijzonder grappig maar hij keek wel lekker weg.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 maart 2009, 1:05 uur
John Waters... Dat verklaart een hoop. Vreemd, maar geinig filmpje. Soms behoorlijk bizar (positief), maar meestal iets te simpel opgezet, waardoor al die vreemde personages nooit echt memorabel worden. Had meer uitgehaald kunnen worden.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 maart 2010, 3:06 uur
Toch wel een paar keer in de lach geschoten, dus wel een voldoende. Dat absurdisme kon ik ook nog wel waarderen.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 mei 2012, 9:23 uur
Pecker staat voor "pik", maar dan heb je het meest controversionele van deze film al gehad. De productie zelf is niet gedurfd (op een close-up van vrouwelijk schaamhaar na), noch scherp of onstuimig. Er zijn enkele grappige momenten (vooral door toedoen van een hyperactieve Lauren Hulsey), echter in het algemeen komt deze komedie nogal kalmpjes (of timide) over. En hoewel menselijk, eigenlijk niet onderhoudend genoeg, dus niet echt goed. Zelfs de homoclub ziet er niet echt gay uit. O ja en de titel Pecker zet je op het verkeerde been, want deze slaat concreet op het pikken van voedsel.