134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.497 berichten | 4.928.884 stemmen
 

Honey, I Blew Up the Kid (1992)

 

 

Honey, I Blew Up the Kid (1992)
764 stemmen | gemiddelde 1,63
mijn stem:
6 jaar geweld angstVerenigde Staten
Familie / Komedie
89 minuten

geregisseerd door Randal Kleiser
met Rick Moranis, Marcia Strassman en Robert Oliveri

Drie jaar nadat hij met een elektromagnetisch experiment zijn kinderen eerst verkleind en daarna weer vergroot heeft, is de excentrieke uitvinder Wayne nog steeds op zoek naar erkenning. Hoewel hij nu werkt voor het prestigieuze Sterling-laboratorium, wordt hij door zijn baas beschouwd als een wetenschappelijke oen van formaat. Waynes nieuwste project is net het tegengestelde van zijn krimpmachine: een vergrotingslaserstraal die moleculen tientallen keren doen uitzetten. Ongelukkig genoeg loopt Waynes driejarig zoontje per toeval door de bestralingsmachine.

Deze film staat op nummer 45 in de flop 100
» volledige flop 100

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 april 2007, 18:05 uur
hoe kom je er bij een reuze baby echt dom

alles is slecht aan deze film

0,5 ster

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 augustus 2007, 21:33 uur
vond hem vroeger erg leuk. 3 * :D

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 augustus 2007, 11:54 uur
Het eerste deel was geweldig vermakelijk vroeger.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 september 2007, 21:47 uur
Leuk vervolg, met prima special effects en een leuk verhaal. weliswaar wat minder dan de eerste film, maar toch bij vlagen humoristisch. het acteerwerk zit ook weer snor. ook dit is toch weer een vermakelijke film voor het hele gezin. 2,5 sterren.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 september 2007, 22:00 uur
ik weet nog dat ik als jong ventje naar deze film keek, geweldig.
vond het een leuk vervolg van deel 1 ...

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 december 2007, 16:45 uur
606 schreef:
hoe kom je er bij een reuze baby echt dom

alles is slecht aan deze film

0,5 ster


denk dat reuze baby's wel; meer in films hebben gespeeld....vrij flauw..daar niet van.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 januari 2008, 20:15 uur
ik vond het wel een lache film..

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 januari 2008, 21:35 uur
Leuk voor de allerkleinste maar voor mij is het bagger!!

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 mei 2008, 10:59 uur
Saaie Film met gewoon hele Slechte humor en daarbij vind ik de acteerprestaties ook niet om aan te zien kortom : Deze Film vind ik absoluut maar zeker een en al bagger.

0.5*

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 augustus 2008, 17:05 uur
Honey, we blew up our reputation.
(Yup, zelfde reactie als bij Shrunk ourselves)

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 april 2009, 5:28 uur
walgelijke film en helaas wordt deze tot in de treure herhaald op tv :(

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 juli 2009, 15:58 uur
WOW! Een gemiddelde van 1,58 voor deze film! Dat is veel!

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 maart 2010, 21:51 uur
Deze sequel viel erg tegen.

Het verhaal is totaal niet goed uitgewerkt en weet nergens echt te overtuigen of zelfs maar te boeien. Je kunt zonder twijfel een paar leuke dingen doen met een gigantische baby, maar dat hebben de makers blijkbaar niet ondervonden. Je kijkt hier gewoon naar een groot kind dat dingen opppakt en vernield. Wat is daar in hemelsnaam leuk aan? Het wordt heel snel heel vervelend.

In de eerste film werden er ook al een paar dingen vergroot, daarom voelt het hier vrij onnodig aan. Als een soort nutteloze uitbreiding.

De effecten zijn te lelijk voor woorden. Alles zag er vreselijk nep uit, alsof het kind gewoon op het scherm geprojecteerd werd. Er werd wel een paar keer met verhoudingen gespeeld, maar ook dat zag er in de meeste gevallen fake uit. Denk aan die gele cabrio die hij optilt. Overduidelijk een speelgoedauto. :(
Waar ze in het eerste deel nog moeite deden om een zo mooi mogelijke wereld te creëren, is daar hier niets van te merken. Het creatieve aspect is ver te zoeken.

Acteerwerk is slecht. Vooral de oudste zoon bakt er weinig of niets van, net als de baas van Wayne. Wat een totaal ongeloofwaardige rol trouwens. Dr. Hendrickson, zoals hij heet, mag zomaar mee in een helikopter van het leger om een verdovende spuit in dat kind zijn nek te schieten.

Er valt in feite niets positief over te vertellen. Ik kon niets vinden dat me aanstond, verraste of verbaasde. Ik wou gewoon dat het allemaal zo rap mogelijk aflopen was. Vrij zielige vertoning.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 oktober 2010, 0:28 uur
Omdat ik er vroeger van genoten heb toch 3 sterren. Jeugdsentiment is mooi hè;)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 januari 2011, 10:59 uur
Inderdaad, jeugdsentiment, vandaag weer eens gezien, hij blijft leuk.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 mei 2011, 19:49 uur
tommykonijn schreef:
Saaie Film met gewoon hele Slechte humor en daarbij vind ik de acteerprestaties ook niet om aan te zien kortom : Deze Film vind ik absoluut maar zeker een en al bagger.

0.5*


Ik denk dat ik me vergist heb bij het 3e deel hier. Deze viel nog wel een beetje mee, maar hij was ook niet helemaal super. Vroeger wel eens gezien en ik vond hem wel leuk.. maar ik heb hem daarna niet meer herzien volgens mij en ik vond hem zowieso een stuk minder dan deel 1.

2*

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 14:22 uur
Als de titel was geweest "Honey, I Blew Up your clit" dan was het waarschijnlijk leuker geweest. Deze zooi zenden ze nu trouwens weer uit op Film 1 (triest van Film 1), na 15 minuten had ik het wel gezien.