134.862 gebruikers | 85.575 films | 31.015 regisseurs | 3.506.213 berichten | 4.927.060 stemmen
 
locatie: Films » Loverboy (2003) » Info

Loverboy (2003)

 

 

Loverboy (2003)
625 stemmen | gemiddelde 2,95
mijn stem:
12 jaar seks grof taalgebruikNederland
Drama
79 minuten

geregisseerd door Lodewijk Crijns
met Monique van der Werff, Tara Elders en Dragan Bakema

Scholiere Denise is ontevreden met haar leven en als ze de 19-jarige charmante Michael tegenkomt lijkt haar verlangen naar luxe en romantiek vervuld te worden. Maar Michael investeert in haar uit eigen belang.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 september 2010, 21:56 uur
zipp0 schreef:
Redelijk goed geacteerd, leuke film voor een keer...
Weet iemand hoe dat lied heet rond de 15 minuut. Ze zingen iets met celebration erin. Zou geweldig zijn als iemand dat wist.

Thanks alvast

Je bedoelt Zhivago - Celebrate the Love.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 september 2010, 2:14 uur
Ik had totaal geen verwachtingen maar wilde deze film toch wel graag zien. Best goeie film maar krijgt mijn sterren vooral voor het spel van vooral Dragan Bakema en ook Monique van der Werff.
Chantal Jansen vond ik een blunder in deze rol.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Beware of Loverboys (€ 12,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Beware of Loverboys (€ 12,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Beware of Loverboys (€ 13,49)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 september 2010, 16:11 uur
Erg serieus onderwerp, maar zeer matig verfilmd. Het komt allemaal behoorlijk nep over en de acteerprestaties zijn matig. Daarnaast was het einde wel heel erg abrupt.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 september 2010, 17:25 uur
De werkwijze van 'loverboys' (veel te lieve term voor deze sociopaten) komt in deze film goed naar voren: pure emotionele manipulatie met als dieptepunt de uitspraak aan het einde dat "je ze zelf moet laten smeken", dit zegt alles! Ik vond de hoofdpersone geloofwaardig overkomen, echt iemand die uit een probleem gezin komt en het liefst in een droomwereld wil weg vluchten en daarom een makkelijk slachtoffer wordt. De vondst om de droomwereld van de sexy/soft porno MTV/TMF video clips te combineren met de op het eerste gezicht eveneens als een droomwereld overkomende loverboys scene is sterk. Dat contrast zit ook in het wisselend filmen van de flitsende uitgaanswereld en die van het woonhuis in de grauwe achterstandsbuurt (als Hagenees herkende ik meteen Den Haag-Zuid en de Schilderswijk waar je niet zelden jonge Marokkanen in dure auto's ziet rondrijden, hier is de politie tegenwoordig overigens alert op). Het slot is heftig en past geheel in het tonen van de keiharde wereld van de loverboys en hoe die denken over vrouwen, gruwelijk maar wel realiteit want loverboys blijven succesvol, ik hoop dat deze film verplicht wordt op vooral VMBO scholen!

 

starbright boy
(moderator)
avatar van starbright boy
quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 september 2010, 17:46 uur
De publieke omroep doet opvoedkundig werk. De film was al voor de zevende keer op TV gisteren.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 september 2010, 17:31 uur
Middelmatig educatief filmpje dat protocolgewijs het hele loverboy-fenomeen uitlegt. Door de makkelijk verteerbare uitwerking van deze sensationele thematiek kijkt het lekker weg. Audiovisueel stelt het erg weinig voor: een nogal vervelende videoclip stijl met onnodige splitscreens en een ultratop-soundtrack. Al bij al dus geen hoogvlieger, maar het abrupte eind vond ik wel verfrissend.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 februari 2011, 19:32 uur
Goede film, sterk verhaal!
Het minpunt van de film was dat ie nogal kort was in eerste instantie en de loverboy werkwijze iets anders gehanteerd werd in de film. Verder niet verveeld

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 februari 2011, 17:12 uur
Liegen, altijd maar liegen.
Zwakke film die wel lekker wegkijkt. Natuurlijk zit er een enorme boodschap in, voor al die aanstaande 16jarige meisjes, die het best wel goed doet. Toch denk ik dat iets subtieler kon en wat minder voorgekauwd. Denise is wel een meisje waar je mee durft te leven, maar wordt nergens echt overtuigend. Niemand. De hele thuis situatie is ronduit belachelijk slecht, haast pijnlijk om te zien, ook de gehele setting was van geen niveau maar deed toch iets. Het gaf persoonlijkheid aan de film, het eerder genoemde ''video-clip'' stijl van filmen zal wel veel gedaan hebben voor de kijkers en de doelgroep waarvoor deze film gemaakt is. Een redelijk filmpje voor op school om meisjes te behoeden voor de o zo gemene loverboy. 2 sterren

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 maart 2011, 17:32 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik wilde deze film wel eerder kijken, maar dat is nooit gelukt. Vandaag dus eindelijk wel.

Het thema waar deze film geheel over gaat, zijn een van de meest walgelijke types waar we vaak iets over horen. De loverboys dus. Loverboys (en niet specifiek Michael) zijn toch wat te matig neergezet. Monique van der Werff is niet zo heel slecht alleen had zij ook last van wat povere momenten.

Het opvallende is toch wel wanneer Denise de eerste afspraak wil maken met Michael. Ze belt hem op, zegt dat ze een afspraak wil maken, dat komt blijkbaar goed uit in de avond. Dan zegt ze doei. Maar wat is ze vergeten? Sowieso welke tijd precies in de avond maar ook de plaats waar ze elkaar tegen moeten komen. Niet realistisch natuurlijk. Het (hoe het wordt genoemd) "videoclip" stijl van filmen vond ik nogal klote.
Naast dat, komen de emoties van de personages plotseling op zodat het soms niet goed uit de verf komt. Het symbolische en abrupte einde is eigenlijk het meest sterke punt van de film . Als er wordt gevraagd hoe ze aan het litteken komen, komt die herinnering weer boven. Ik had alleen 'n andere reactie verwacht van die Denise. En ook al was Michael een niet echt harde loverboy die toch wel verliefd was op Denise, het blijft een lul.

Tot nu toe krijgt deze film een 2,0. Het had qua uitwerking en acteerprestatie toch echt iets beter gekund.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 april 2011, 19:10 uur
Ik snap het einde niet helemaal, wilde hij zelf dat ze een snee in haar wang kreeg of moest dat van die vrienden?

iig, ik vond het best een leuke film alleen de acteer prestaties zijn niet echt geweldig.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 juli 2011, 12:25 uur
Zegt veel hoe het in hun wereld gaat vandaar dat deze film mij wel aanspreekt.

3.0*

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 augustus 2011, 13:38 uur
umbro01 schreef:
Zegt veel hoe het in hun wereld gaat vandaar dat deze film mij wel aanspreekt.

3.0*


Die zogenaamde 'wereld' bestaat niet. De Loverboy is eigenlijk een mythe, en niets meer dan een moderne pooier.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 maart 2012, 0:37 uur
Toffe film! zeker een aanrader! :)

wie weet welke liedjes in de film voorkomen? ik zoek de titels maar weet de namen van de nummer niet..

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 april 2012, 18:25 uur
jumpstylemovie schreef:

Film is niet veel waard.
Er zit een goede boodschap in en het acteerwerk kan er mee door, maar het einde was ietwat te kort af.


Hier sluit ik me helemaal bij aan :)