134.958 gebruikers | 85.779 films | 31.062 regisseurs | 3.510.416 berichten | 4.933.698 stemmen
 
locatie: MovieMeter » Gebruikers » Thorak » Meningen
avatar van Thorak

Thorak

Ingeschreven sinds 24 juli 2004 

 

Via dit tabblad kun je zien bij welke films Thorak een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

 

1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 mei 2011, 13:48 uur
wimnoot schreef:
Als je nou geen fan bent van Aguilera en Cher waarom zet je dan toch deze film op? Dat was de vraag die ik me maar bleef stellen tijdens het kijken van Burlesque. Ik heb gewoon een enorme antipathie tegen dit soort nepwijven, die zo vreselijk veel plamuur nodig hebben om er zo uit te zien. Bah! Zelfs mijn vrouw (van wie ik de film moest kijken) gaf toe dat cher steeds meer op Ron Pearlman begint te lijken.

En dan dat vreselijke zingen iedere keer, waarbij er niet een noot gewoon op een toonhoogte gezongen kan worden, en er altijd die vervelende uithalen in moeten zitten, want dat is mooi sschijnbaar.

En dan het verhaaltje zelf, wat bij elkaar geript is van Coyote Ugly en Moulin Rouge zelfs het nummer Diamonds Are a Girls Best Friend werd gewoon overgenomen van MR terwijl die dat nummer ook al gepikt hadden (zij het veel smaakvoller).

Wat blijft er dan nog over? De vrouwen en de kleding, daar heb ik nog 1 punt voor over.

1*
Dit is inderdaad exact wat ik ook van deze film vond! Het hadden mijn woorden kunnen zijn :Y

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 september 2010, 13:10 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Aardig filmpje dat op een paar punten wel iets beter had gekund.
Het word allemaal mooi en sfeervol neegezet en de spanning is goed aanwezig. Toch had iets meer achtergrond over 'The Collector' geen overbodige luxe geweest. Wat drijft hem tot dit kat en muis spel?
Een paar keer had ik het idee dat sommige boobytraps er opeens waren. Arkin rent de eerste keer moeiteloos naar de deur en als hij daarweer weg gaat liggen er hier en daar opeens boobytraps, die er vlak daarvoor nog niet lagen...
Master Traps Exterminators :P Dat was in het begin zo duidelijk zichtbaar dat ik me achteraf gewoon schaam dat ik die niet door had.
Leuke vinding die naam wel. _O^
En Madeline Zima is natuurlijk een prettig plus punt :)P Jammer dat ze doodgaat...
De fotografie van de film was mooi, zeker in het begin en de muziek vond ik wel aardig passend, juist weer eens wat anders.

 

Dreamgirls (2006)
Alternatieve titel: Dream Girls

nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 april 2009, 18:45 uur
teuk schreef:
roybras schreef:
(quote)


www.nederlandsvoorbeginners.com


^O^ Ik dacht al dat ik de enige was die me aan dit soort gebrabbel stoorde *:)*

 

0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 september 2009, 22:39 uur
Bily Zane lijkt erg afwezig in deze film, volgens mij denk hij bij elk woord dat uitspreekt "wat doe ik hier, wie heeft mij hiertoe overgehaald?"

Deze film is echt te slecht voor woorden. Zonde van mijn 2,50!
Toen ik deze zag liggen dacht ik 'dit is of een hele goeie film (zoals Feast) of het word helemaal niets.

Na 5 minuten had ik het idee 'ok dit word niets'.
Na 10 minuten had is het idee 'dit is nog erger dan niets!'.
Na 11 minten 'Dit is de slechtste film ooit!!!'
Na 13 minuten kreeg ik zelfmoordneigingen.
Bij 15 minuten heb ik 'm uit gezet.

Helaas is lager stemmen dan 0,5* niet mogelijk.
0,5* is deze film echt niet waard, maarja het moet maar omdat deze film echt de laagste rating ooit moet krijgen!

 

Rambo (2008)
Alternatieve titel: John Rambo

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 april 2009, 19:58 uur
Erwinner schreef:
De actie ziet er goed verzorgt uit en had nergens het gevoel van: Ja doei, dat is onmogelijk.


Hmmm dat had ik nou eigenlijk de hele film door juist wél.

Dat neemt niet weg dat ik dit geen goede film vond. Veel over the top actie zoals eerder al gezgd voor vel jaren 80 films 'normaal' was.
Alleen blijft er nog steeds 1 goede Rambo film en dat blijft de allereerste. Delen 2 en 3 sloegen echt totaal nergens op maar dit 4e deel was wel weer beter dan 2 en 3 samen.
First blood part 1 blijft naar mijn idee toch een heel erg ander soort film. Van een film met maar 1 dode naar 3 vervolg films die alle 3 de bodycount records voor tijd die halen (hoewel ik dat van deel 2 niet helemaal zeker weet).
Deel 1 had nog een onderliggend thema, het verwaarlozen van nazog voor Vietnam veteranen, de overige delen waren alleen maar zo veel mogelijk kogels, zo veel mogelijk bloed en zo veel mogelijk doden.

 

3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 juli 2010, 17:24 uur
Het script is bijna identiek als dat van Roadhouse alleen is de uitwerking niet geheel goed gelukt. Een aantal acteurs die niet geheel op hun plek leken doen de film ook al niet veel goed.
Zoals anderen eerder ook al opmerkten heeft de hoofdrol speler niet de bad ass coolness die Swayze wel had in het origineel. Ook het ontbreken van een sidekick als Sam Elliot in Roadhouse maakte dit deel een stuk minder. Had Will Patton nou de hoofdrol gehad als bouncer had dit al een stuk interessantere film geweest.
De vecht scènes vond ik erg matig, als er een paar exotische trappen werden uitgedeeld zag je alleen maar de benen van "de hoofdrolspeler", wat dus zeer waarschijnlijk betekent dat er sprake is van een stand-in. Dit had wel iets minder opzichtig gekund.
Al met al wel redelijk vermaakt maar geen topper.

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 juni 2010, 16:41 uur
reivi schreef:
Ik wilde de film gaan zien,maar mijn maag draaide om vanwege de beelden vooraf over het levend villen van die honden.
Dat waren dus echte beelden met een mededeling achteraf van stichting Peta of zo.
Ik heb er nachten niet van kunnen slapen.
Heb de film dan ook niet meer gezien.
De melding kwam niet achteraf maar voor de scènes, dus je was gewaarschuwd van te voren! Er werd ook bij vermeld waarom deze scènes vertoond werden.Dit neemt niet weg dat het inderdaad erg bizarre en afschuwelijke scènes waren, die ik al eerder eens had gezien op tv. Aan de ene kant vond ik zeer zeker dat deze scènes weg gelaten konden worden omdat ze totaal geen invloed hebben op de film, maar aan de andere kant i dit wel een manier om meer aandacht te krijgen voor organisaties als PETA en de campagnes tegen dit soort misdrijven. Deze scènes zijn zeer zeker te afschuwelijk om op een normale manier te kunnen bekijken, mensen die dit zonder afschuw kunnen bekijken zijn m.i. toe aan een bezoek aan een psychiater!
Gelukkig is dit alleen maar de eerste 2 minuten van de film.
emloots schreef:
Ik ben het eens met reivi.
Zodra er honden levend worden gevild gun ik zo'n film geen blik waardig.
Je moet niet blind op een verhaal van een ander afgaan, zeker niet als je de context van dit soort scènes niet kent. De scènes waren er niet puur voor 'vermaak' in gestopt maar juist om aandacht ervoor te vragen van de kijker!

De film zelf vond ik verrassend goed voor een Boll film! Sommige scènes waren inderdaad erg donker waardoor er veel suggestieve gore was ipv vol in beeld, iets dat zeker de film niet slechter maakt. Beter suggestieve gore dan slechte gore. Het verhaal was niet heel erg bijzonder maar het acteerwerk was boven gemiddeld voor een Boll productie.

 

2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 september 2010, 11:39 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
B-film die nu eens niet ten onder gaat door brak acteerwerk.
Het acteren is redelijk geloofwaardig en zeker wel de sterke kant van deze film. Het script opzich is ook degelijk. De uitwerking alleen wil nog al eens haperen qua akties van de slachtoffers. Te vaak waren er mogelijke uitwegen maar die werden geen enkele keer benut. Dat kan ik best een keer hebben maar als dat blijft gebeuren gaat het toch erg sterk irriteren. Ook dingen als bijvoorbeeld het einde, een worsteling om haar in die krat te krijgen maar alle voorwerpen staan nog netjes uitgestald op de vloer. Het zijn misschien details, maar al deze details maken wel de film. Ook een gemiste kans is de aktie bij de winkel, waarom gebeurd er verder niets met de oproep naar de politie? Het eerste uur van de film duurt maar voort en word snel saai, totdat het begint te dagen dat het om vrouwenhandel zou kunnen gaan zouden veel mensen waarschijnlijk al afhaken. Dat hele deel heeft zeer zeker wel gelijkenissen met The Hitcher! Ik kan me ook absoluut niet voorstellen dat mensen deze film voorspelbaar vinden, mischien wel een paar kleinigheidjes zoals wat ze nu weer gaan doen, maar zeker niet wat de hele bedoeling is van de chauffeur. Tot de film op 3/4 is valt dat echt niet te raden. :N
Realistisch vind ik deze film ook geensinds ondanks dat het onderwerp inderdaad wel gebeurt in het echte leven, vind ik de uitwerking en reactie en acties van de passagiers verre van geloofwaadig, dus niet realistisch.
Het eind en de ontknoping waren, zoals veel anderen ook al zeiden, inderdaad wel goed, maar de hele film ervoor was gewoon telleurstellend.

 

1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 mei 2010, 13:35 uur
Wat een vreselijke film was dit zeg! De CGI was opzich wel oke maar sommige andere effecten, zoals die gast die onder een helicopter hing, zagen er echt voor deze tijd gewoon niet uit. Net alsof het een effect uit een jaren 80 film was.
De 'humor' was helemaal diep triest, ik heb hier van sommigen al gelezen dat ze het puberaal vonden, maar zelfs dat vond ik het niet eens. Mischien dat kinderen van de basisschool het nog wat vonden.
Verder waren de verhoudingen soms totaal uit hun verband, een robot die veranderd in een auto die net zo groot is als in robotvorm het hoofd??? Een kubus die verkleind van 100m tot 30cm en het gewicht lijkt te hebben van een lege doos als deze word opgetild met 1 hand? In het begin word er ook duidelijk door de autobots gemeld dat ze geen menselijke slachtoffers maken, maar tijdens een achtervolging over een snelweg explodeerd er door hun toedoen wel een personenbus. En zo wel meer 'collateral damage'.
Nee te veel van dit soort storende elementen voor mij.