132.198 gebruikers | 82.952 films | 30.189 regisseurs | 3.421.487 berichten | 4.774.978 stemmen
 

Green Street Hooligans 2 (2009)

Alternatieve titel: Green Street 2 

 

Green Street Hooligans 2 (2009)
633 stemmen | gemiddelde 2,63
mijn stem:
Verenigde Staten
Drama / Actie
94 minuten

geregisseerd door Jesse V. Johnson
met Ross McCall, Marina Sirtis en Timothy V. Murphy

Na de uit de hand gelopen rel met fatale afloop tussen de Hooligans van West Ham United en Millwall komen een groot deel van beide supporterskernen in de gevangenis terecht. Tussen de gevangenismuren zijn de aanhangers van Millwall in de meerderheid en die van West Ham worden dan ook constant aangevallen. Ook in de gevangenis wordt het voetbal fanatiek gevolgd en er worden zelfs wedstrijden gespeeld. Winst of verlies maakt het verschil tussen een beloning of een straf. Wanneer door overbevolking enkele gelukkigen kans maken op vervroegde vrijlating staan de hooligans van West Ham en Millwall weer tegenover elkaar. Deze keer echter op een voetbalveld. De inzet is hoog als een doelpunt je vrijheid kan betekenen.
 

 

gebruiker
bericht

 

maffiosomontana
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 februari 2011, 17:16 uur
Cliché-achtige gevangenisfilm. Soms enigzins nog vermakelijk.

2*

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 februari 2011, 17:58 uur
Hersenloos knokken...... leuke film als je net als ik toen ik hem keek geen zin had om na te denken :)

 

casualjaantje
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 februari 2011, 14:39 uur
Matige, doorsnee gevangenisfilm met een slecht verhaal en een niet goed acterende cast.

Betreurend vervolg op het eerste deel.

Onvoldoende.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 maart 2011, 16:12 uur
Wat een slecht vervolg op Green Street Hooligans. Het verhaal komt niet op z'n plek, het acteerwerk is heel matig en de cast vind ik ook niet bepaald goed. Vind het een slap aftreksel en dan nog horen dat er een derde deel komt. Nee, een sequel vond ik echt zo onnodig. 1 was super, 2 was tien keer niks. Het deed me af en toe denken aan American History X maar dan een directe flop. ;)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 mei 2011, 19:47 uur
Matige film, inderdaad een slap vervolg en zeer voorspelbaar. Ondanks dat alles heb ik me toch wel vermaakt met deze film. Aangezien dat voor mij het belangrijkste is toch nog een kleine voldoende (3*).

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 november 2011, 22:30 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Matig vervolg na het toch best wel aardige werk van Lex Alexander. Personages blijven opvallend leeg en waar we in het eerste deel te maken hadden met agressieve hooligans die in hart en nieren voor een bepaalde club vochten blijft het hier beperkt tot een drietal vrienden die toevallig in de gevangenis zijn beland. Ook de aanhangers van Millwall lijken niet zoveel om het voetbal te geven en eigenlijk zijn het maar een paar doorsnee gevangenen die de dienst uitmaken. De directeur zit als een zoutzak aan zijn bureau eventuele beslissingen door te voeren en begint zelfs over de Romeinen te praten en pakt een beeldje vast die achter hem staat, echt zo'n typische rol die zogezegd geheimzinnig moet blijven en waarvan we moeten denken dat hij als eindverantwoordelijke veel verstand zou moeten hebben. De beveiliging is rampzalig slecht en iedereen leek vrij rond te lopen zonder enige controle. Deuren van cellen stonden gewoon open en wanneer iemand zin had om te moorden of te martelen kon dit ongestoord plaatsvinden. Een excuus voor deze bizarre omstandigheden kan gevonden worden bij de corrupte, vervelende en arrogante Nicola Bertrtam die wel weet hoe ze misbruik kan maken van haar macht. Toch lijkt het me sterk dat een gevangenis zó zwak in elkaar zit, laat staan dat er geen rellen of opstanden uitbreken. En al was dit zo logisch, omdat Nicola alle de deuren open zou zetten van de personen die ze niet aardig vind, ik vond het erg vermoeiend om de leiding van de bewakers zo nonchalant bezig te zien en die slome rechterhand van een Arthur Mason kon er jammergenoeg ook niet veel aan doen. De gijzeling is vrij clichématig en brengt maar weinig verandering in het spel. Ook een beetje vreemd dat de mannetjes van die Rus op het einde zomaar feest gaan vieren met de gasten van West Ham United nadat ze Dave uit de brand hebben geholpen. Ze zijn nog altijd supporters van een andere vereniging en ik kan me niet voorstellen dat er na zo'n dergelijk incident opeens vrede heerst tussen beide partijen alsof het dikke vrienden zijn. Er worden rake klappen uitgedeeld maar verder heeft het niet veel te bieden.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 november 2011, 21:49 uur
Voetbal, niet mijn ding, maar deze film die eigenlijk niets te maken heeft met het spelletje, is beter dan ik had verwacht.
Er zit echter veel geweld in dit verhaal, dus niet echt voor gevoelige zielen.
Ik vond de film zeker niet slecht en ook de vertolkingen waren goed, op één persoon na, die aan wat overacting deed, met name Nicole Bertram.
Kortom: gewelddadige film die niets met voetbal heeft te maken (gelukkig voor mij).