134.897 gebruikers | 85.706 films | 31.045 regisseurs | 3.508.301 berichten | 4.930.317 stemmen
 
locatie: Films » The Keeper (2009) » Info

The Keeper (2009)

 

 

Keeper, The (2009)
261 stemmen | gemiddelde 2,75
mijn stem:
12 jaar geweld angst grof taalgebruikVerenigde Staten
Actie
90 minuten

geregisseerd door Keoni Waxman
met Steven Seagal, Kisha Sierra en Luce Rains

Een politieagent uit Los Angeles (Steven Seagal) is aan de dood ontsnapt, nadat zijn hebzuchtige partner geprobeerd heeft hem om te leggen. Nadat hij hersteld is, reist hij af naar New Mexico, met de opdracht de bodyguard te worden van de dochter van een rijke zakenman. Wanneer zij ontvoerd wordt, is het zijn taak haar op te sporen, en te redden.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 september 2011, 22:13 uur
Voorspelbare 13 in een dozijn Seagal film. Verhaal stelt niet als te veel voor, maar de actie, waar het toch voornamelijk om draait, is nog wel vermakelijk.

Matig.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 november 2011, 22:42 uur
Deze afgelopen zaterdag bekeken.
Vrij middelmatig werkje met Seagal, die de film ook medeproduceerde.
Grootste probleem is dat de weinige gevechtscene's zo rommelig en snel gemonteerd zijn, dat er geen touw aan vast te knopen is. Waarschijnlijk om te verhullen dat Seagal wel erg gezet en oud begint te worden en wellicht dus ook traag.
Verder veel obligate schietscene's.
Film teert louter op charisma van hoofdrolspeler en heeft verder niks bijzonders te bieden.
Een vijf, ofwel 2,5 ster.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Keeper (€ 10,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten

My Sister's Keeper (€ 14,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

My Sister's Keeper (€ 15,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 december 2011, 10:06 uur
Doorsnee Seagal-film. Vond hem wel beter dan sommige andere filmen van hem.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 januari 2012, 19:15 uur
david bohm schreef :
Toch wel geinig zo'n film van de heer Seagal. De strijd tegen onrecht en gemene criminelen gaat voort. Heb me aardig vermaakt. Enkele impressies.
Mooi om te zien hoe hij midden in een schietgevecht vooral bezig is om met de hand armen en benen te breken. Uiteraard is hij daarbij te snel voor zijn tegenstanders. De scene wanneer meneer in het ziekenhuis ligt, ik begrijp dan ook de commentaren niet dat ie geen schrammetje op zou hebben gelopen, is sterk. Nog half in coma ontvreemdt hij het pistool van zijn bezoeker, want ruikt onraad. Deze partner van onze held, een nicht of zoiets, acteert matig maar ze trekt wel steeds goed haar truitje strak.
_O^

Seagal is gewoon Seagal, of zoals ik op zijn website heb kunnen lezen:

[STEVEN SEAGAL || OFFICIAL WEBSITE - stevenseagal.com
Een bezoekje waard hoor.
8)

Wat hadden we anders verwacht.......Dit is gewoon een typische Steven Seagal film waarin duidelijk te merken is dat de acteur ook ouder wordt. 5/10

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 maart 2012, 19:41 uur
Vermakelijke film The Keeper. Genoeg actie (schietpartijen) en ook voldoende geknok in de film. Seagal laat weer zien waar die goed in is en de film kijkt lekker weg. 3*