The Lazarus Child (2004)

118 stemmen | gemiddelde 2,72

Verenigde Staten
Drama95 minuten
geregisseerd door
Graham Theakstonmet
Andy Garcia,
Frances O'Connor en
Angela BassettIn de periode waarin het bergafwaarts gaat met zowel hun huwelijk als hun bedrijf, beleven Jack en Alison Heywood de ultieme nachtmerrie van elke ouder. Hun twee kinderen zijn betrokken bij een verkeersongeluk waardoor hun zevenjarig dochtertje Frankie in coma raakt. Vanaf dat moment verandert de wat oudere Ben, getraumatiseerd en beladen met schuldgevoelens, in een teruggetrokken en haast onbereikbaar kind. Na drie uitzichtloze maanden is Frankie voor het verplegend personeel nog slechts het coma-geval van de vijfde verdieping, kamer vier. Als haar 'bestaan' nog veel langer duurt, zou dit voor Ben, die zich in een andere wereld lijkt te hebben teruggetrokken, vreselijke gevolgen kunnen hebben. Jack en Alison staan voor een gruwelijk dilemma. Dan, als alle hoop verloren lijkt, horen ze van een experimentele kliniek in Amerika, die geleid wordt door de briljante neuroloog Elizabeth Chase.
1,0
[permalink] geplaatst op 30 oktober 2010, 12:34 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenZeer matig filmpje. Gedurende een groot deel vraag je je af: is dit nu een drama, thriller of gaat het toch de horrorkant op.
Het verhaal komt ongeloofwaardig over en het eind is zelfs ronduit waardeloos. Echt over the top. In een oude boerenschuur met allerlei elektronica en dan eind goed al goed. Iedereen weer gelukkig en blij, tralalalala.
3,5
[permalink] geplaatst op 30 juli 2011, 14:21 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenblitzz schreef:
Zeer matig filmpje. Gedurende een groot deel vraag je je af: is dit nu een drama, thriller of gaat het toch de horrorkant op.
Het verhaal komt ongeloofwaardig over en het eind is zelfs ronduit waardeloos. Echt over the top. In een oude boerenschuur met allerlei elektronica en dan eind goed al goed. Iedereen weer gelukkig en blij, tralalalala.
En hier ben ik het dus niet mee eens, want ik vind deze film alles behalve matig.
Kijk, de film begint als een drama, waarna hij langzaam maar zeker een bovennatuurlijke thriller die een paar horror trekjes bevat wordt.
Het verhaal is wel een beetje ongeloofwaardig, maar laten we eerlijk zijn, er zijn bovennatuurlijke thrillers waarvan het verhaal een heel stuk ongeloofwaardiger is.
3,0
[permalink] geplaatst op 22 augustus 2011, 0:48 uurIn het begin ging de verhaallijn erg snel, maar was wel realistisch.
Naar het einde toe steeds aparter en meer een science-fiction achtig tafereel.
2,5
[permalink] geplaatst op 7 september 2011, 22:00 uurIk moet zeggen dat ik het begin hoopgevend vond. Naarmate de tijd verstreek, werd de film langdradiger en vager. De acteurs deden hun best om van dit vage verhaal iets te maken, helaas is dat niet helemaal gelukt...