134.880 gebruikers | 85.649 films | 31.031 regisseurs | 3.506.969 berichten | 4.928.166 stemmen
 
locatie: Films » The Borrower (1991) » Info

The Borrower (1991)

 

 

Borrower, The (1991)
34 stemmen | gemiddelde 2,41
mijn stem:
Verenigde Staten
Horror / Sciencefiction
90 minuten

geregisseerd door John McNaughton
met Rae Dawn Chong, Don Gordon en Tom Towles

Aliens straffen één van hun soortgenoten en sturen hem naar de aarde. Helaas is het leven op aarde voor hem niet gemakkelijk en als hij ook nog eens zijn lichaam beschadigd, moet hij op zoek naar een nieuwe 'gastheer'.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 maart 2009, 9:59 uur
Ik zal toch maar eens op zoek gaan naar deze film.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 juli 2011, 12:07 uur
Een film zonder enige diepgang, met een simpel verhaaltje, maar Ik heb me rot gelachen om deze film!
Er zit echt goede humor in, en de gore is ook prima! Uitblinker van de film is toch wel Antonio Fargas, beter bekend als "Huggy Bear' uit de serie Starsky and Hutch! En niet eens om dat hij zo goed acteert, maar misschien juist om dat hij dat zo slecht deed, ik heb me bescheurd om die man!

Vindt dat The Borrower te laag gewaardeerd wordt op MM en het genre Horror/Sci-Fi, moet zijn Komedie/Horror/Sci-Fi!
Een aanrader!

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2012, 4:01 uur
Hehe zoooooo dan! Ik ben zowat twintig jaar op zoek gegaan naar deze underground horror-flick die ik ooit lang geleden in de jaren negentig heb gezien, maar ik kon écht niet meer op de titel komen. De borrower dus..dat nergens op slaat..maar ze hadden het ook moeilijk the thief kunnen noemen. Het had een geslaagd luguber sfeertje, maar dat is het snel kwijt wanneer het allemaal uitloopt op dramatische humor zoals in Street Trash. Geen aanrader, maar als dit soort films je trekt dan kan een keertje kijken geen kwaad.Rae Dawn Chong doet hier nog aan mee die ook bekend is van Commando.