25th Hour
Dit is een spoilertopic voor de film 25th Hour (2002). Berichten over het einde van een film kunnen in principe tussen spoilertags bij de film zelf, maar voor uitgebreide discussies hierover kun je beter een topic als deze starten.
JohnStacks
[permalink] geplaatst op 11 juli 2007, 22:29 uurWat denken julie??
Gaat hij de bak in ofniet, Ik hoop van wel anders ken ik net zo goed de film een 2 geven..Het feit dat die het droomde tijdens de rit naar Otisville is al zoo MOOI !!
En ook veel emotioneler wat denken julie??
De boodschap is, Hij verdient het ook maja alsnog.
Tonymortaza
[permalink] geplaatst op 12 juli 2007, 3:14 uurDat scene was een beetje een droom van zijn vader.
Maar Monty vond het zelf ook verdiend dat hij naar de gevangenis ging.
veron35
[permalink] geplaatst op 1 augustus 2007, 22:38 uurIk denk wel dat hij naar de gevangenis gaat. Hij wil het volgens mij zelf ook wel omdat hij anders met ontzettend veel schuldgevoel blijft zitten en bang is nooit echt rust te vinden zolang hij voortvluchtig is. Ik denk dat hij het droomd en niet zijn vader al hoor je zijn stem op de achtergrond.
[permalink] geplaatst op 4 augustus 2007, 10:34 uurJa hij gaat naar de gevangenis, maar zijn vader had dit fantasie beeld hoe hij dit zou kunnen aanpakken. Het is idd een mooi stukje hoe we dit zien gebeuren, maar ik vind het nog veel mooier dat helemaal op het laatst we zien dat Monty in slaap gevallen is en ergens weet je dat hij naar de bak gaat.
[permalink] geplaatst op 29 september 2008, 15:53 uurhij gaat naar de gevangenis, dat hele 'ontsnappingsplan' was idd een droom van zijn vader. wel een erg mooie droom

[permalink] geplaatst op 29 september 2008, 17:11 uurHet einde vind ik juist zo sterk in deze film.. laatste half uur is zowiezo erg sterk. de hele film bouwt de spanning op.. tot het einde.. en dan zie je idd dat hij droomde.. en idd waarschijnlijk toch gewoon zijn straf gaat uitzitten.. ikhou wel van dat soort eindes

Die zoen die die leraar aan zijn leerling gaf ophet laatst had ik ook niet verwacht.. ze vond het zotezien zo erg niet haha over een tijdje maar weereens opnieuw bekijken

.
[permalink] geplaatst op 29 december 2008, 18:06 uurHij gaat volgens mij gewoon naar de gevangenis. Zijn vader geeft hem de duidelijk keuze om over de brug te gaan, of om rechtdoor te gaan naar de gevangenis. Je ziet het mooie verhaal van ze vader, hoe Monty deze straf zou kunnen ontlopen.
De makers van de film kozen er echter voor om na deze "droom", de auto de brug te laten passeren. Het kan uiteraard een keuze zijn voor de kijker, maar dan zou het wel een beetje ongelukkig gemonteerd zijn naar mijn mening.