134.917 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.508.980 berichten | 4.931.474 stemmen
 

25th Hour

 

 
locatie: MovieMeter » Forum » Film » Spoilers » 25th Hour

Dit is een spoilertopic voor de film 25th Hour (2002). Berichten over het einde van een film kunnen in principe tussen spoilertags bij de film zelf, maar voor uitgebreide discussies hierover kun je beter een topic als deze starten.


 

 

gebruiker
bericht

 

JohnStacks
quote
bericht [permalink] geplaatst op 11 juli 2007, 22:29 uur
Wat denken julie??

Gaat hij de bak in ofniet, Ik hoop van wel anders ken ik net zo goed de film een 2 geven..Het feit dat die het droomde tijdens de rit naar Otisville is al zoo MOOI !!
En ook veel emotioneler wat denken julie??
De boodschap is, Hij verdient het ook maja alsnog.

 

Tonymortaza
quote
bericht [permalink] geplaatst op 12 juli 2007, 3:14 uur
Dat scene was een beetje een droom van zijn vader.
Maar Monty vond het zelf ook verdiend dat hij naar de gevangenis ging.

 

veron35
quote
bericht [permalink] geplaatst op 1 augustus 2007, 22:38 uur
Ik denk wel dat hij naar de gevangenis gaat. Hij wil het volgens mij zelf ook wel omdat hij anders met ontzettend veel schuldgevoel blijft zitten en bang is nooit echt rust te vinden zolang hij voortvluchtig is. Ik denk dat hij het droomd en niet zijn vader al hoor je zijn stem op de achtergrond.

 

quote
bericht [permalink] geplaatst op 4 augustus 2007, 10:34 uur
Ja hij gaat naar de gevangenis, maar zijn vader had dit fantasie beeld hoe hij dit zou kunnen aanpakken. Het is idd een mooi stukje hoe we dit zien gebeuren, maar ik vind het nog veel mooier dat helemaal op het laatst we zien dat Monty in slaap gevallen is en ergens weet je dat hij naar de bak gaat.

 

quote
bericht [permalink] geplaatst op 29 september 2008, 15:53 uur
hij gaat naar de gevangenis, dat hele 'ontsnappingsplan' was idd een droom van zijn vader. wel een erg mooie droom :)

 

quote
bericht [permalink] geplaatst op 29 september 2008, 17:11 uur
Het einde vind ik juist zo sterk in deze film.. laatste half uur is zowiezo erg sterk. de hele film bouwt de spanning op.. tot het einde.. en dan zie je idd dat hij droomde.. en idd waarschijnlijk toch gewoon zijn straf gaat uitzitten.. ikhou wel van dat soort eindes :)
Die zoen die die leraar aan zijn leerling gaf ophet laatst had ik ook niet verwacht.. ze vond het zotezien zo erg niet haha over een tijdje maar weereens opnieuw bekijken :D.

 

quote
bericht [permalink] geplaatst op 29 december 2008, 18:06 uur
Hij gaat volgens mij gewoon naar de gevangenis. Zijn vader geeft hem de duidelijk keuze om over de brug te gaan, of om rechtdoor te gaan naar de gevangenis. Je ziet het mooie verhaal van ze vader, hoe Monty deze straf zou kunnen ontlopen.
De makers van de film kozen er echter voor om na deze "droom", de auto de brug te laten passeren. Het kan uiteraard een keuze zijn voor de kijker, maar dan zou het wel een beetje ongelukkig gemonteerd zijn naar mijn mening.