134.916 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.508.977 berichten | 4.931.739 stemmen
 

Love, Wedding, Marriage (2011)

 

 

Love, Wedding, Marriage (2011)
51 stemmen | gemiddelde 2,34
mijn stem:
alle leeftijdenVerenigde Staten
Komedie
90 minuten

geregisseerd door Dermot Mulroney
met Mandy Moore, Kellan Lutz en Jessica Szohr

Het verhaal volgt een pasgetrouwde huwelijksconsulente waarvan het leven op de kop komt te staan wanneer ze er achter komt dat haar ouders, van wie ze altijd dacht dat ze het ideale huwelijk hadden, op het punt staan om te gaan scheiden. Ze probeert hun huwelijk te redden ten koste van haar eigen huwelijk, waarbij ze iedereen om wie ze geeft manipuleert om haar doel te bereiken.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 februari 2011, 12:19 uur
Weer een film met Mandy Moore *:)* Heb hier ook zin in, en ben benieuwd, al zal het weer een standaard filmpje worden. Hoop eigenlijk op een vleugje nieuwigheid.

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 september 2011, 11:43 uur
Magere Rom/Kom die nergens echt leuk of romantisch wordt , Mandy Moore ziet er niet uit en is erg irritant als Ava. De twee acteurs die er nog wel mogen zijn , zijn James Brolin en de nog steeds mooie Jane Seymour (61 jaar). Het regie debuut van acteur Dermot Mulroney is echt bedroefend en het lijkt me beter als hij zich weer in de toekomst op acteren stort.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 september 2011, 7:41 uur
standaard filmpje maar wel vermakelijk. behoorlijk voorspelbaar.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 januari 2012, 17:58 uur
''Kellan Lutz, is dat niet die Twilight dude?'' vroeg ik een vriendin het lezen van het plot en wie de acteurs waren. Ja dus. Wat een VRESELIJKE haarkleur heeft die gast in deze film zeg. Blond/rood/kotsgroen achtig. Werkelijk afschuwelijk, ga naar de kapper ofzo. Gelukkig heeft hij mooie blauwe ogen anders zag hij dus echt niet uit.

Enfin, de film. Zoet. Standaard. Niet echt grappig. Eigenlijk totaal niet grappig. ''She raped my credit card!'' Mandy Moore mist timing en scherpte. Haar irritante zusje Shelby is wel érg aantrekkelijk, wat een mooie meid. :) Daarnaast lijkt Ava een grijze muis, en ik vond haar al minstens even irritant als Shelby. Jane Seymour is voor haar leeftijd ook zeker een mooie verschijning en een geweldige actrice. :)

Scènes als de karaoke vind ik dan weer beetje jammer. Die zijn gewoon niet grappig en voegen niks toe, waarom doe je het dan vraag ik me af?

Standaard romcom met een portie drama, liefde en helaas geen humor. De film moet het vooral hebben van de charismatische pa en ma, die ontzettend lief samen zijn. Ava en haar man wisten me helaas niet te boeien, net zoals de BFF met zijn Poolse bruid.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 april 2012, 14:31 uur
Volkomen vergeetbaar kijkvoer zonder enige verrassing, met als enige kleine pluspuntjes James Brolin en Jane Seymour. Mooi stel, en ook de enigen die af en toe een heel dun glimlachje veroorzaken. Oh, en ik vind die Poolse bruid wel grappig. Mandy Moore zou perfect gecast zijn als het de bedoeling was geweest om een zeurtrut in een drama neer te zetten. Niet gelukt.