134.914 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.508.901 berichten | 4.931.534 stemmen
 
locatie: Films » Orcs! (2011) » Info

Orcs! (2011)

 

 

Orcs! (2011)
46 stemmen | gemiddelde 1,90
mijn stem:
Verenigde Staten
Fantasy
77 minuten

geregisseerd door Andrew Black
met Adam Johnson, Brad Johnson en Maclain Nelson

De Orcs zijn klaar voor de strijd. Ze zijn lelijk, snel op hun teentjes getrapt en zaaien chaos en vernieling over de natuurliefhebbers in de bergen en uiteindelijk de gehele mensheid. Het collectieve lot ligt in de handen van een heldentrio. Een paar stuntelige maar goedbedoelende parkwachters en Katie, een knappe, spirituele, overactieve milieu-activiste.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 maart 2011, 20:09 uur

 

dominion
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 maart 2011, 20:12 uur
Ziet er tof uit :Y

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Orcs! (€ 23,98)
gratis verzending

Orcs! (€ 26,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Orcs! (€ 28,99)
gratis verzending


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2011, 7:38 uur
Geen idee wat ik hier van moet verwachten.
Ziet er vrij goodkoop uit, orcs zijn overduidelijk mannen in pakken.
Afgaand op de trailer wil ik hem als horror of zelfs als fantasy helemaal niet zien, als komedie (zombieland,..) zeker wel alhoewel ik de "grappen" in de trailer niet echt geslaagd vond.

Nog even wat reviews her en der afwachten.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2011, 20:15 uur
ziet er fout uit :Y

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2011, 21:19 uur
krijg hier de kriebels van...

Ziet er gruwelijk fout uit..

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 juni 2011, 13:00 uur
tal1b schreef:
ziet er fout uit :Y

Achilles schreef:
Ziet er gruwelijk fout uit..

Had het ook wel kunnen zijn.

Ware het niet dat het idee meteen het beste punt van de film is. Met een uitwerking waar je vrij weinig mee kunt. Niet slim genoeg geschreven om grappig te zijn of te verrassen, en geen gore om je bezig te houden. Afwisseling in actie is verder nihil.

Mijn hoge verwachtingen maakte het allemaal niet veel beter. Sterk concept, zwakke uitvoering. Het plezier is vergeten, het leek wel een verplicht nummertje. Niet de moeite waard, in geen enkel geval. Enkel het aanschouwen van orcs in een nationaal park is wel grappig, maar voor hoe lang..?

Out of the ordinary: Orcs! (2010) - tonypulp.blogspot.com

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 juni 2011, 16:06 uur
Wat een belachelijke en uiterst zwakke film. Ze proberen wat lord of the rings achter te doen met enkele scènes. Met moeite uitbekeken. 0,5 voor de moeite van de acteurs.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juni 2011, 15:57 uur
Snel vergeten deze...

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juni 2011, 18:52 uur
hahahaha die trailer...om te gieren _O^

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juni 2011, 19:50 uur
Wat een vreselijke slechte film is dit zeg. Veel meer van verwacht. Slechte acteurs, slechte special effects, slecht verhaal, gewoon alles is slecht.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 juli 2011, 22:48 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Pfff in de trailerscènes uit al minimaal 20 andere films gezien.
Lord of the Rings, Deliverance, Braveheart, Assault on Precinct 13, Panic Room, The Hills have Eyes en ga zo maar door....
Belooft niet veel goeds...

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 19:26 uur
De trailer was al erg, ik skip deze maar..

 

mauwiewauwie
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 augustus 2011, 22:23 uur
Vond het zonde van mijn tijd .

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 augustus 2011, 14:28 uur
Als je de trailer bekijkt zie je eigenlijk al alles wat in de film zit.
Niet echt een goeie film, maar het is te doen voor op een regenachtige zondag.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 september 2011, 12:45 uur
De film is zo slecht dat het gewoon leuk is, maar eigenlijk niet de moeite waard om te kijken.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 oktober 2011, 10:42 uur
Volgens mij hebben de orcs van Lord of The Rings geen werk meer kunnen vinden en zijn ze maar hiermee in zee gegaan.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 oktober 2011, 17:59 uur
Humor en Horror gaan goed samen. Films als Shaun of the Dead en Zombieland hebben dat al eerder bewezen. Maar deze is niet grappig, eerder ronduit belachelijk.

1*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 oktober 2011, 21:49 uur
Wel grappig dat ze scenes uit Lord of the Rings 1 en 2 hebben. 2,5* leuk gedaan opzich

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 oktober 2011, 21:17 uur
Voor mij een onbekende cast, wat ik in dit geval een voordeel vind. Een goed betaalde bekende acteur zou zonde zijn van hun geld. De orcs spelen hun rol niet overtuigend. De stukjes uit de LOTR vind ik schandalig dat ze die hier gebruikt hebben. Daar krijg ik een beetje "Hot Shots" gevoel bij, slechte kopie waardoor de film meteen belachelijk is. 1 Ster voor Renny Grames die ziet er wel cool uit met haar boog en pijlen met dynamiet.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 december 2011, 18:10 uur
De trailer is lachwekkend, stelt niet veel soeps voor.
De film zelf is zo slecht , dat je hem al na 15 min kijken al afzet
Poster ziet mooier uit als de film zelf, heb ik wel eens vaker meegemaakt

Niet kijken deze film, je wordt echt teleurgesteld :T >:(

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 december 2011, 16:01 uur
Ik kon deze film wel waarderen. Het is geen Lord of the Rings! Erg goedkoop in elkaar gedraaid, maar de makers proberen dat ook nergens te verbloemen. Het is wat het is. Soms geestig, soms erg flauw, maar al met al wel leuk.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 mei 2012, 17:53 uur
Mmmm. Zo te zien niet erg geliefd hier. Dat verbaasd me niks aangezien dit soort filmpjes op MM nooit gewaardeerd worden maar ik hou hier wel van.

Het plot zelf stelt natuurlijk niet veel voor maar heeft wel de potentie om echt heel erg leuk/goed te worden. Dat wordt het echter nergens. De film ziet er erg low-budget uit en het verbaasde me dan ook dat op IMDB stond dat het toch nog een budget van $300,000 had.
Het acteerwerk was vrij slecht maar omdat de 2 park rangers hun rol totaal niet serieus nemen is dit nergens storend en zelfs vrij grappig.

De orcs zijn toch wel het grootste minpunt van de film. Een paar midgets in een harnas krijg je mij niet mee. Ook de actie is erg teleurstellend. 1 kogel van een pistooltje op 200m afstand is genoeg om door het pantser van de orcs heen te komen en hun te killen. De orcs worden allemaal op dezelfde eentonige manier afgemaakt en dat brengt verveling. Vooral omdat het totaal niet spectaculair is ondanks dat het zich zo uitnodigde voor heerlijke over the top gore.

Verder zitten er ook een paar hilarische fouten in de film. Zo veranderd de lengte van de lont van een dynamiet van 5cm (als hij wordt aangestoken) tot ruim 30cm (wanneer de dynamiet aankomt).

Jammer, want het had zoveel toffer kunnen worden.
Toch zorgen de leuke Lord of the Rings referenties en de leuke humor tussen de 2 rangers voor een vermakelijk filmpje dat toch wel een voldoende krijgt maar veel meer potentie had.