134.896 gebruikers | 85.698 films | 31.044 regisseurs | 3.508.256 berichten | 4.930.194 stemmen
 
locatie: Films » The Task (2010) » Info

The Task (2010)

 

 

Task, The (2010)
78 stemmen | gemiddelde 1,98
mijn stem:
16 jaar geweld angst grof taalgebruikVerenigde Staten
Horror
95 minuten

geregisseerd door Alex Orwell
met Alexandra Staden, Victor McGuire en Adam Rayner

Er gebeuren duivelse dingen op de set van de nieuwe realityshow 'The Task'. In deze show krijgen de kandidaten verschillende angstaanjagende missies, terwijl ze verblijven in een oude verlaten gevangenis. Als de missies succesvol uitgevoerd worden, kunnen ze een gigantische geldsom winnen. De zes studenten die deelnemen aan de show krijgen al snel op gruwelijke wijze te maken met de duivelse geesten. Zullen zij de nacht overleven?
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 januari 2011, 14:43 uur

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 juli 2011, 22:55 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Matig.

Nochthans zat er genoeg potentieel in deze film. Er werd alleen nogal slordig mee omgesprongen. Visueel bij momenten echt wel tof. Sterke contrasten en veel geklooi met focus. Levert een aantal potentieel spannende scenes op.

Maar soms voelt het allemaal iets te plat en goedkoop aan. De film lijkt overal wat ideetjes bij elkaar geraapt te hebben, niet om zelf een goeie film te maken maar om het publiek iets te geven wat men denkt dat opbrengt. Het zou me verbazen moest Orwell een gemeend horror liefhebber is.

Het reality show concept is wat afgezaagd, de twist op het einde stelt ook echt niks voor en verder mist de film gewoon echt aan spanning. En dat terwijl die mogelijkheid er echt wel inzat.

Vervelen doet het niet, verder ook best een vlot filmpje eigenlijk, maar had graag meer met het concept zien gedaan worden.

2.5*

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Task (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Task (€ 12,00)
gratis verzending

Task (€ 12,29)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 juli 2011, 23:24 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Onderhond schreef:
Matig.

Nochthans zat er genoeg potentieel in deze film. Er werd alleen nogal slordig mee omgesprongen. Visueel bij momenten echt wel tof. Sterke contrasten en veel geklooi met focus. Levert een aantal potentieel spannende scenes op.

Maar soms voelt het allemaal iets te plat en goedkoop aan. De film lijkt overal wat ideetjes bij elkaar geraapt te hebben, niet om zelf een goeie film te maken maar om het publiek iets te geven wat men denkt dat opbrengt. Het zou me verbazen moest Orwell een gemeend horror liefhebber is.

Het reality show concept is wat afgezaagd, de twist op het einde stelt ook echt niks voor en verder mist de film gewoon echt aan spanning. En dat terwijl die mogelijkheid er echt wel inzat.

Vervelen doet het niet, verder ook best een vlot filmpje eigenlijk, maar had graag meer met het concept zien gedaan worden.

2.5*


idem ;)

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2011, 18:46 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Het eerste wat er in mij op kwam was:

MTV's FEAR
en:
Celebrity Paranormal Project

alleen deze film was puur fictie, dus geen echte geesten zoals in die shows hierbovengenoemd wel het geval is.
Maar ik weet zeker dat deze film hier enorm op geeinsprireerd is.

Jammer dat ik Onderhond hierboven verder gelijk moet geven.
Ook waren er nog wat foutjes te bespeuren zoals: Die gozer die ondersteboven hangt en zijn keel doorgesneden wordt, waar de liters bloed uit stomen en
vervolgens 2 tellen later geen drupje van op de grond te bespeuren valt.


Mja niets is perfect.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2011, 19:08 uur
leek wel een beetje op de running man..

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 juli 2011, 19:05 uur
wat een bagger film zeg had hier veel meer van verwacht deleten deze film :r

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 juli 2011, 15:03 uur
stupidcat schreef:
...
alleen deze film was puur fictie, dus geen echte geesten zoals in die shows hierbovengenoemd wel het geval is.
Maar ik weet zeker dat deze film hier enorm op geeinsprireerd is.


Dus in die shows zitten de echte geesten? ROFLMAO

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 augustus 2011, 14:04 uur
Matige thriller/horror die zijn momenten heeft maar over het algemeen toch te knullig en amateuristisch oogt om wat spannends neer te zetten.

Het idee is leuk met een goede setting en een aantal geslaagde effecten. Helaas zorgt het niveau van de acteurs en de dialogen voor afbreuk aan de scenes wat toch jammer is, aangezien het verder nog best vermakelijk is allemaal.

Het begint goed maar al snel zakt het geheel naar een bedenkelijk niveau.

2,5*

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 augustus 2011, 16:16 uur
Slechte Horror/Fantasie film die zeer armoedig over kwam en totaal geen spanning kan creëren.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 augustus 2011, 23:07 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Zeer amateuristisch! Zowel de dialogen als de logica als het verhaal waren erg zwak en bevatten talloze fouten. Om er een paar te noemen: één deelnemer leest zogenaamd een stuk uit de bijbel achterstevoren, maar je ziet hem met zijn vinger gewoon van links naar rechts meewijzen.. Hoe waarschijnlijk is het dat de deelnemers nergens ramen tegenkomen? Hoe realistisch is een deelnemer wiens grote angst het is om vlees te eten, alleen omdat zij toevallig vegetarisch is?
De film is lange tijd totaal niet boeiend of spannend. Pas op het einde lijkt het enigszins verrassend te worden met een aantal twists, maar dan komt opeens het horror en bovennatuurlijke aspect opzetten, totaal uit de toon van de film. Nogmaals, komt erg goedkoop over allemaal. Ik zeg het niet gauw, maar: afrader!

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 augustus 2011, 16:44 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
De film is inderdaad in de trand van Mtv's FEAR (precies hetzelfde alleen de film versie).
Alleen daar waar de serie mij bleef boeien en echt de stuipen op het lijf jaagt, is dat met deze film helemaal niet.
En dat is best wel jammer want ze hadden hier best wel eens iets leuks van kunnen maken.
Er waren zo wie zo een aantal punten waarop ik me aan het ergeren was tijdens het kijken van deze film.......
ten eerste dat ze een "geest" hebben neer gezet die direct zichtbaar is voor de camera...niet zoals in PA waarbij de fantasie nog wat mee moet helpen of net als bij de orginele serie.....wat tevens een iritatie punt was, waren de duidelijk zichtbare fouten die er gemaakt waren, "moch turtle" heeft er al een aantal geciteerd maar ook ik heb er nog een en dat is als die jongen op zijn kop hangt, en zijn keel wordt doorgesneden, ligt alles onder het bloed, vervolgens komen de "mede geesten" en al het bloed is ineens verdwenen!!!.
Acteerwerk was ook van een niet zo heel erg hoog niveau, maargoed...dat was te overzien.
De twist in het verhaal vond ik wel weer heel erg leuk gedaan en het amateuristische werdt bijna helemaal vergeven...... Maar daar waar de climax ineens moet komen, stort in mijn ogen de hele film weer helemaal in. En dat is erg jammer.
Van mij krijgt deze film niet meer dan een 2.0*

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 augustus 2011, 11:54 uur
Barslechte film. Het idee op zich van het mengen van een reality show en horror was niet slecht maar de uitwerking was beneden alles. Kan gerust naast April Fool's Day (1986) staan qua zeer onnozel einde. Te mijden.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 november 2011, 19:08 uur
Tja, het ziet er naar uit dat deze reeks van 2011 gewoon heel slap is. Op één na heb ik ze nu ondertussen allemaal gezien en ook deze film is zeer zwak op alle gebieden.
Ondermaats zwak verhaal met een lachwekkend slot dat daarbij een nog belachelijker toetje wil geven aan de kijker. :r Gewoon onnozel !
Ook spanning ontbreekt er in de film. De personages zijn totaal niet interessant. Ook de horror - scènes stellen teleur. Conclusie : de slechtste film uit een zwakke after dark films 2011 ! 2/10

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 november 2011, 21:19 uur
Klinkt echt verschrikkelijk. Deze ga ik maar overslaan denk ik. The Task (dvd) - schokkendnieuws.nl

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 februari 2012, 20:04 uur
Ben ik dan de enige hier die zich kostelijk vermaakt heeft met deze film? Alle gordijnen dicht, lichten uit en geen afleiding.
Tsja, dan zitten er foutjes in (Bijbeltekst van achter naar voor voorlezen, maar met je vingers de teskt in het boek volgen van links naar rechts!!), die zitten er in de meesten (al viel deze wel heel erg op). En al was het acteerwerk ook niet van superhoog niveau, de film is in bovengemelde hoedanigheid wel erg screepy, met een schitterende ontknoping.

Een stuk enger en spannender dan de Paranormal Activity-films in ieder geval.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 maart 2012, 10:30 uur
Waardeloos!

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 maart 2012, 11:52 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Oh mijn God! Wat een slecht film zeg! Woorden schieten hier te kort, en Film1 moet zich schamen dat ze dit gedrocht uitzenden! Het is echt niet spannend of eng, helemaal niets! Behalve dat er verteld wordt dat de sadistische gevangenisdirecteur naakt op de vrouwenvleugel rondliep en de vrouwen verkrachtte en mishandelde, dat hij de baby's die geboren werden liet verhongeren en/of voerde aan de vrouwen.Dat was wel een behoorlijk schokkend verhaaltje, maar in dat geval kan ik beter een eng boek lezen.
Slecht Slecht Slecht!

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 april 2012, 16:29 uur
Gemiddelde mix van humor en horror die soms toch wel boeit....

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 april 2012, 1:03 uur
Origineel was de film zeker niet maar ondanks dat keek de film zich nog best redelijk weg. Hoewel de film (over clichés gesproken) eigenlijk nergens echt spannend of boeiend wordt was het einde toch best verrassend en ook wel aardig. De cast speelde niet echt overtuigend en sommigen (zeker een aantal van de jongeren) waren best wel irritant. De enige die een beetje leuk speelde was Alexandra Staden en ze mocht er ook best wezen. Aardig om eens gezien te hebben maar meer dan een dertien in een dozijn film was het niet.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 mei 2012, 16:28 uur
Ik heb hem 2,5 ster gegeven, heb ik de laatste tijd slechtere gezien..
Alleen een horror vind ik het niet echt.

Het idee vond ik wel leuk, een reality show met plot twists! alleen de zombies (of wat waren het..) die er ineens waren vond ik beetje raar.. Had iets meer uit mogen worden gewerkt!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 mei 2012, 1:46 uur
vond het best een goeie film,het bleef boeiend er zaten verassende wendingen in.
het heeft mij wel vermaakt.