134.900 gebruikers | 85.714 films | 31.047 regisseurs | 3.508.468 berichten | 4.930.621 stemmen
 

The Most Wonderful Time of the Year (2008)

 

 

Most Wonderful Time of the Year, The (2008)
29 stemmen | gemiddelde 2,48
mijn stem:
6 jaar geweldVerenigde Staten
Romantiek
90 minuten

geregisseerd door Michael Scott
met Warren Christie, Brooke Burns en Henry Winkler

Een betoverend mooie alleenstaande moeder (Brooke Burns) verwelkomt met enige achterdocht een vreemdeling (Warren Christie) in haar huis, nadat haar oom (Henry Winkler) met hem bevriend raakte in een vliegtuig. Het klikt al snel tussen haar en haar gast, wiens enthousiasme voor Kerstmis wel besmettelijk lijkt te zijn.
 

 

gebruiker
bericht

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 oktober 2009, 19:25 uur
Mierzoete Hallmark productie kon me niet echt boeien , meestal zijn de films van Hallmark erg goed maar deze vond ik minder.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 december 2009, 20:32 uur
Standaardfilm; voorspelbaar en cliché. De kerstgedachte maakt het nog enigszins te doen.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Most Wonderful Time of the Year (€ 9,50)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Most Wonderful Time of the Year (€ 9,79)
exclusief € 0,99 verzendkosten

Most Wonderful Time of the Year (€ 9,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 december 2009, 10:44 uur
1.5* vanwege het verhaal en 1* vanwege Brooke Burns.

 

Dragon_Rose
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 november 2010, 9:33 uur
1,5 voor de moeite, viel mij ontzettend tegen, heb betere kerstfilms gezien.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 december 2011, 12:29 uur
Leuk middagfilmpje voor de kerst. Wel uiteraard maar 1x te kijken. Warren Christie is schattig.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 december 2011, 14:05 uur
Vond het maar een vieze, veel te zoete film. Je ziet het allemaal al een uur van tevoren aankomen.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 januari 2012, 4:33 uur
Precies wat Stinissen zegt: 'Mierzoete Hallmark productie'

Cliché en erg voorspelbaar, maar dit kon je ook wel verwachten. Ik heb mij een paar keer gestoord aan die dingen, maar een kerstfilm zoals deze kan het wel hebben. Het verhaal is vrij dun met veel toevalligheden die elkaar opstapelen. De kerstsfeer is er best goed aanwezig.

De acteurs waren wel ok. Vooral Uncle Ralph was een leuke toevoeging aan de film. Zonder hem was het een dikke onvoldoende. Ook Brooke Burns deed het goed. Ze ziet er goed uit. Samen met Warren Christie hadden ze wel chemie. Warren Christie was af en toe vervelend in de rol als de smoothboy, maar voor de rest wel ok. Het kindje daarentegen was echt stront vervelend. Acteerde ook erg nep. Jammer.

Cliche en voorspelbaar, maar omdat dit een kerstfilm is vond ik het niet zo storend. Af en toe zijn dit soort mierzoete kerst rom-coms best ok. 2.5*

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 januari 2012, 12:12 uur
Ik sluit me ook aan bij Stinissen wat betreft een mierzoete Hallmark productie. En oh zo voorspelbaar. Maar op zich kan ik dit soort films in de kerstperiode beter verhapstukken dan normaal. Er heerst wel een lekker kerstsfeertje. De enige die met zijn personage nog een beetje wat scherpte geeft is Winkler als wat sarcastische oom. Verder is het gewoon een matige film.