134.890 gebruikers | 85.691 films | 31.044 regisseurs | 3.507.852 berichten | 4.929.426 stemmen
 

We All Scream for Ice Cream (2007)

 

 

We All Scream for Ice Cream (2007)
75 stemmen | gemiddelde 2,72
mijn stem:
16 jaar angst grof taalgebruikVerenigde Staten / Canada
Horror
57 minuten

geregisseerd door Tom Holland
met William Forsythe, Brent Sheppard en Kevan Kase

Layne Banixter en zijn jeugdvrienden dragen al 30 jaar lang een groot geheim met een fatale afloop met zich mee. Toen stierf, door een uit de hand gelopen grap, de simpele ijscoclown Buster. Nu is het tijd voor wraak. Buster keert terug, maar de vriendelijke, simpele clown is veranderd in een sadistisch monster. Één voor één ziet Layne hoe zijn vrienden op een gewelddadige manier vermoord worden en hij is de laatste op het lijstje...
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 mei 2010, 19:53 uur
Erg leuke aflevering in de Masters of Horror-reeks. Het gegeven van een moordlustige ijsjes-clown sprak me erg aan. Bovendien waren zaken als de ijsmuziek en de dalende temperaturen prima vondsten die de suspence uitstekend versterkten. Ik had echter wel moeite met de acteurs, wat overigens vaker terugkomt bij deze reeks. Veel van die tv-acteurs hebben een onprettige en overdreven soap-look waar ik vrij weinig mee kan en daar heeft We All Scream for Ice Cream ook last van. Verder een zeer prima horrorfilmpje met een prettige verhaalconstructie.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 mei 2010, 16:45 uur
Leuk filmpje om is een keer gezien te hebben. De Clown en zijn liedje zijn behoordlijk scarry en ook zijn schmink ziet er erg creepy uit. Geweldige opname trouwens als hij met z'n ijstruck door die mist komt rijden. De speelduur is ook zeker een + punt. Verder vond ik de melt moord van de rocker (ik weet ff niet meer hoe hij heette) er wel heel erg goed uitzien. Erg mooie poster trouwens.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 november 2010, 1:03 uur
Erg leuk filmpje uit de o zo ondergewaardeerde MoH reeks. Lijkt inderdaad erg veel op IT maar troeft die film eigenlijk op elk vlak af. Ook flink wat knipogen naar die film of eigenlijk fuck you's, want daar lijkt het met momenten wel erg op.


Forsythe is geweldig als clown en doet dat meer dan aardig. Ook het revenge verhaaltje kennen we van IT natuurlijk. Uitwerking is geweldig. En die badscene is erg indrukwekkend, één van de sterkste scenes van heel de serie. Ook het ijsje dat fungeert als voodoo voorwerp vond ik erg inventief gedaan. Leuk deel weer uit een erg ondergewaardeerde horror serie.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 november 2010, 11:44 uur
Geweldige aflevering uit de Masters of Horror reeks!

Zeker een van de beste die ik gezien heb. Goed verhaal, niet erg origineel maar dat maakte voor mij niks uit. De sfeer was erg aanwezig, aardig wat gore wat ik ook leuk gedaan vond met de soort van vodoo ijsjes. De clown vond ik erg scary, een van de engste clowns die ik in films tegengekomen ben, zijn stem werkte daar ook goed aan mee en het liedje ook natuurlijk. Blijft lang in je hoofd hangen en dat is ook de bedoeling.

Acteerwerk was ook prima, niet erg hoogstaand maar voor MoH vond ik het wel bovengemiddeld. Vind deze aflevering vooral geweldig door de sfeer en dat ben ik nog niet vaak tegengekomen in een aflevering van MoH, dus dat is zeer positief.

4*

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 november 2010, 23:14 uur
De clown en de jeugdjaren van de vrienden is een beetje afgekeken van de film ' It '.
Zwak verhaal en een flauwe ontknoping.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 december 2010, 0:20 uur
Héél leuk.

Buster de clown, dikke mistbanken, smeltende mensen en voodoo ijsjes. Mr Holland weet er een smakelijke aflevering van te maken, één van de leukere zelfs! Het hele smelt gebeuren mag er best wezen, vooral die van Virgil (al vaak terecht genoemd hier) is er één die bij zal blijven. Hoewel het uiteindelijk wel érg(!) veel weg heeft van Street Trash (1987) ;)

Haps-lik-weg sfeertje, heel degelijk en luchtig. Met vlagen nog behoorlijk creepy (spooky liedje en een dooie clown, kan ook niet missen)! Jammer dat het einde wat lomp en inspiratieloos is maar het maakt het geheel niet minder vermakelijk.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 december 2010, 15:34 uur
Leuke aflevering met een bovengemiddeld script. De basis is weliswaar erg eenvoudig, maar die wordt aangedikt met een hele hoop leuke vondsten. Filmpje ziet er verzorgd uit met enkele mooie sfeerbeelden en fijn in beeld gebrachte moorden. Eigenlijk verdient het script langer dan 60 minuten schermtijd, want nu komen bepaalde elementen, zoals het coming of age gedeelte, niet helemaal tot hun recht. Desalniettemin een van de betere afleveringen uit de reeks met het nodige gevoel voor humor zonder dat het in flauwe slapstick verzandt.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 januari 2011, 17:45 uur
Mijn laatste Masters of Horror. Ik ben er in korte tijd doorheen gevlogen, en deze wou ik bewaren als afsluiter. Mede omdat ik er goede verhalen over gehoord had, maar ook omdat ik clowns vreselijk eng vind. And oh boy, ik vond het echt schitterend! :D

Het komt niet vaak voor dat ik in de eerste minuut met een big smile naar de TV roep: ' What the FUCK?! :D '

Ik ben bang voor clowns. Al sinds ik een klein Elineke was, had ik totaal niks met deze olijke en kleurrijke vriendjes, en bleef ik er het liefst uit de buurt. Het zien van 'It' had het er niet beter op gemaakt. Daarom ging ik met gemengde gevoelens deze film in. Zou ik ook de kriebels krijgen van Buster? Het antwoord is: JA. Maar (er is altijd een maar) het was ook weer komisch te noemen.

Af en toe flinke knipogen, gitzwarte humor en een naargeestig ondertoontje. Ik vraag me wel altijd af hoe jonge kinderen, in dit geval de acteurtjes uit deze film, dit soort films blijven herinneren. :P Hopelijk krijgen zij meer dan genoeg ondersteuning en begeleiding, want wanneer een volwassen jonge vrouw hier al de bibbers van krijgt, hoe zit het dan met die kleintjes? Misschien denk ik veel te diep hierover na, maar het is een vraag wat ik bij meerdere films in mijn hoofd heb gekregen, blijft interessant. :P

Het is inderdaad flink leentjebuur van andere films, maar ach, dit is nergens storend. Einde vond ik een beetje minder, maar absoluut vermakelijke onzin. En clowns zijn nog STEEDS enge wezens.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 januari 2011, 14:08 uur
Leuk filmpje hoor.
Tof Clownetje, en geen gore maar milkshake :')

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 mei 2011, 16:31 uur
leuk verzonnen IT kloontje, maar zo slecht uitgewerkt en geacteerd. hou op, schei uit en vreet een doos cornetoos leeg.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 september 2011, 21:43 uur
Matige aflevering in de Masters of Horror serie, want dit was een film waar ik naar uitkeek die ontzettend tegenviel. Het gegeven van een moordlustige clown sprak mij erg aan, maar dit filmpje jammer genoeg niet.
De acteerprestaties zijn onder de maat en het verhaaltje interesseert mij geen moment. De terugblikken op de jeugd zijn eerder irritant dan leuk of afwisselend. Wel is de clown wel een erg tof personage en deze ziet er erg goed 'eng' uit.

Zoals gezegd is het een beetje te hoog 'IT' gehalte, maar deze film is helaas een stuk minder. Maar dat was achteraf ook wel te verwachten, 1,5 sterren.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 oktober 2011, 16:32 uur
Aaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrgggggggghhhhhhhhh!!!!!!!^


Dacht ik na Ercoli en Bava nog een leuke afsluiter er aan te kunnen plakken; een clown, wat ijs en een leuke titel - dus humor en horror, toch? Nee, (weer) flut. Ik ben er nu bijna doorheen, maar 'master' is de serie al een tijdje niet meer. De badscene (ik moest heel hard nadenken, maar... het is ook een buiten jacuzzi :P) bevat leuke gore, maar dat en zelfs Forsythe als clown van Down kunnen dit dertienneedertigineendozijn non-horrorcircus niet redden.
Naomi Watts schreef:
Lijkt inderdaad erg veel op IT maar troeft die film eigenlijk op elk vlak af.
Dit gaan vergelijken met 'It' is nog tot daar aan toe, maar beweren dat dit daar de vloer mee aanveegt... :T
Halcyon schreef:
Leuke aflevering met een bovengemiddeld script. De basis is weliswaar erg eenvoudig, maar die wordt aangedikt met een hele hoop leuke vondsten. Filmpje ziet er verzorgd uit met enkele mooie sfeerbeelden en fijn in beeld gebrachte moorden.
Ik heb een andere film gezien? Ik heb geen leuke vondsten gezien, het zag er oersaai uit, cliché script tot en met en... moorden? De genoemde jacuzzi scene is zeker okay, maar voor de rest... :N


1,0*.

^ Werd er eigenlijk wel om ijs geschreeuwd?

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 februari 2012, 14:55 uur
Dit is het eerste deel van de MOH reeks die ik gezien heb.
Maar eerlijk gezegt vond ik er niet veel aan.
vond het allemaal behoorlijk saai, en slecht verhaal, niet spannend, noem maar op.
Ik wil nog zeker wel een ander deel van MOH films zien maar wat is 1 van de leukste van de MOH flms???

Voor deze film helaas maar 1,5*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 februari 2012, 15:32 uur
Daan258 schreef:
Dit is het eerste deel van de MOH reeks die ik gezien heb.
Maar eerlijk gezegt vond ik er niet veel aan.
vond het allemaal behoorlijk saai, en slecht verhaal, niet spannend, noem maar op.
Ik wil nog zeker wel een ander deel van MOH films zien maar wat is 1 van de leukste van de MOH flms???

Voor deze film helaas maar 1,5*


Cigarette Burns, Incident on and Off a Mountain Road, Jenifer, Deer Woman (comedyhorror), Sounds Like, Pelts en Family zijn de beste filmpjes.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 februari 2012, 21:11 uur
Glacius schreef:
Daan258 schreef:
(quote)


Cigarette Burns, Incident on and Off a Mountain Road, Jenifer, Deer Woman (comedyhorror), Sounds Like, Pelts en Family zijn de beste filmpjes.
.

Oke Thx.
Dan ga ik binnekort maar is een van die films kijken. ;)