134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.597 berichten | 4.929.024 stemmen
 

Single Santa Seeks Mrs. Claus (2004)

 

 

Single Santa Seeks Mrs. Claus (2004)
52 stemmen | gemiddelde 2,38
mijn stem:
alle leeftijdenVerenigde Staten
Komedie / Familie
95 minuten

geregisseerd door Harvey Frost
met Steve Guttenberg, Crystal Bernard en Dominic Scott Kay

De kerstman gaat met pensioen, maar maakt zich zorgen over zijn opvolging. Zijn zoon Nick heeft namelijk nog steeds geen vrouw gevonden. Ernest, die alle lopende zaken op de noordpool regelt, heeft drie perfecte kandidaten voor Nick geselecteerd. Maar als Ernest en Nick op weg gaan om de dames te ontmoeten, loopt alles in het honderd, want Nick wordt opeens verliefd op Beth, een hard werkende alleenstaande moeder voor wie Kerstmis al heel lang niets meer betekent.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 december 2006, 11:15 uur
Ik ben gek op Kerstfilms, maar deze vond ik toch duidelijk minder dan de gemiddelde kerstfilm. Heb de vinger er niet op kunnen leggen wat het nu precies was, wat voor een ovoldoende zorgde (het zal wel alles bij elkaar zijn geweest, de chemie die ontbrak, het verhaal, de verfilming :?). Ik heb hem nog wel uitgekeken, dus hij was niet zo erg dat ik hem moest uitzetten, dus daarom toch nog:
2 sterren

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 december 2006, 18:01 uur
Goh....wat een verspilde moeite. Slecht acteerwerk,bar weinig kerstsfeer(waarom Californië??) en volgensmij stukjes gejat uit The Santa Clause 2 en Miracle on 34th Street.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Single Santa Seeks Mrs. Claus (€ 9,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 december 2007, 13:16 uur
wow, wat weinig reacties nou weet ik niet of ik 'm vanavond nog wel moet kijken....

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 december 2007, 20:31 uur
Ja, inderdaad, wou hem ook eerst gaan kijken maar weet ut ook niet meer..

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 december 2008, 22:19 uur
een mooie kerst film waar je van de echte kerstgedacht te zien is


merry christmas

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 december 2009, 21:05 uur
verstand op nul et voilà..

een leuke feelgood voor deze tijd van het jaar

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 december 2009, 14:48 uur
Gewoon een leuke kerstfilm niet meer en niet minder.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2009, 23:42 uur
Ik heb er (gelukkig) niet genoeg van gezien om er een stem voor te geven, maar we onderbraken de film voor cadeautjes uit pakken en toen we terug kwamen voor het einde sloot het perfect aan bij het moment waarop we weg gingen. Geeft wel weer aan hoe ongelovelijk voorspelbaar en nutteloos het verhaaltje was. En Guttenberg kan ik dankzij Veronica Mars echt niet meer met kinderen zien... :S

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 december 2009, 9:11 uur
mierzoete kerstfilm, geen toppertje in zijn soort maar wel oke.