134.890 gebruikers | 85.697 films | 31.044 regisseurs | 3.507.957 berichten | 4.929.558 stemmen
 

Asterix in Amerika (1994)

Alternatieve titels: Asterix Conquers America, Astérix et les Indiens, Asterix Erobert Amerika 

 

Asterix in Amerika (1994)
98 stemmen | gemiddelde 2,66
mijn stem:
Duitsland / Frankrijk
Animatie / Familie
85 minuten

geregisseerd door Gerhard Hahn
met de stemmen van John Rye, Craig Charles en Howard Lew Lewis

In een poging de Galliërs hun toverdrank te ontnemen, besluiten de Romeinen Panoramix te ontvoeren en hem over de rand van de aarde te gooien. Asterix en Obelix ondernemen een reddingsactie, maar ontdekken tot hun verbazing dat voorbij de Atlantische Oceaan niet het einde van de wereld, maar het continent Amerika ligt.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 oktober 2002, 16:46 uur
Ken ik niet, ken ik niet.... HELP!
Moet hem toch ooit zien..

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 oktober 2002, 19:59 uur
Deze ken ik dus ook niet (weet ik gelijk wat ik mijn pa voor zijn verjaardag moet geven).

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Asterix Et Les Indiens (€ 5,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Asterix Et Les Indiens (€ 7,99)
gratis verzending

Asterix Et Les Indiens (€ 9,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2003, 19:04 uur
Was vanmiddag op BBC, kwam er toevallig langs:-) Is gewoon leuk om een keer te zien, even lekker terug naar asterix en obelix.. maar meer ook niet:P

2* van mij

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 december 2004, 19:49 uur
vond hem wel grappig....voor al de liedjes er in zijn okej!!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 januari 2005, 21:45 uur
Ooit eens gezien. Wel leuk.
2,5 sterren

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 juli 2005, 16:51 uur
Oneindig vaak gezien, maar al weer een paar jaartjes geleden. Ik weet er niet super veel meer van, maar genoeg om te zeggen dat het een leuk staaltje Asterix is. Tevens het begin van mijn Asterix verslaving... :P

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 juli 2005, 20:43 uur
Grappig, voor mij is dit altijd een dal in mijn Asterixverslaving. De minste Asterixtekenfilm voor mij.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 augustus 2005, 10:34 uur
Inderdaad niet de beste Asterix,
maar over het algemeen best vermakelijk. :)

2.5*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 januari 2006, 1:17 uur
leuk om nog eens gezien te hebben. Zeker als je vroeger veel strips hiervan gelezen hebt. 2,5*

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 april 2006, 13:21 uur
nog nooit gezien :-(

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juli 2006, 0:40 uur
Is deze ooit nagesynchroniseerd?
En zo ja, met welke stemmen?

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 september 2006, 23:37 uur
Zover ik weer is deze nooit in het nederlands uitgekomen...
Leuke film nadert het boek heel goed..
Beetje eigen fantasie gebruikt door de filmmakers..

3*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 februari 2007, 13:56 uur
IronEagle schreef:
Zover ik weer is deze nooit in het nederlands uitgekomen...
Leuke film nadert het boek heel goed..
Beetje eigen fantasie gebruikt door de filmmakers..

3*


Mooie tekenfilm, niet de beste maar ook niet de slechtste uit het hele gamma, en inderdaad, ik heb deze ook in het Engels gezien en wat heb ik genoten van die mooie Engelse uitspraak. :Y

3 sterretjes

 

Lad
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 januari 2008, 13:33 uur
Als kind altijd een grote fan geweest van Asterix en Obelix en dit was een van mijn favoriete films.


3 sterren.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 maart 2008, 10:14 uur
Weet iemand waar ik de nederlands of engelse dvd kan krijgen? Ik heb overal gekeken en ik vind alleen de duitse versie..

 

Metalfist
(crew)
avatar van Metalfist
quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 september 2009, 14:10 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Danger lurks on foreign shores!

Asterix is toch iets wat ik altijd zeer leuk heb gevonden. Vroeger zeer veel de strips gelezen en ook de films met echte acteurs heb ik in die tijd een aantal keer gezien. Ik wist alleen niet dat er ook tekenfilms waren en daardoor werd deze Asterix in Amerika toch een aangename verrassing.

Ik kan me niet meer herinneren dit verhaal ooit in stripvorm te hebben gelezen maar toch voelt dit echt aan als een echt Asterix verhaal. De humor, de Romeinen maar vooral de overvloed aan geweldige personages zijn zaken die de reeks zo typeren en die ook hier aan te pas komen. Het avondmaal waar de film mee afsluit, de bard die altijd wordt vastgebonden aan de hoogste boom, ... Alleen jammer dat ik de Engelse versie heb gezien waar de namen zijn verandert en daardoor verdwijnt er toch iets van de herkenning en de daarbij horende nostalgie want bij welke naam begint er iets te rinkelen, Idefix of Getafix? De liedjes vond ik iets minder maar voor de rest zitten er hier wel weer een paar leuke grapjes waar je toch wat ouder voor moet zijn om ze echt door te hebben zoals wanneer Panoramix zegt dat de Indianen liever autochtone Amerikanen worden genoemd in plaats van Indianen.

Qua tekenstijl komt deze animatiefilm ook zeer trouw aan de serie over. Elk personage ziet er exact hetzelfde uit als in de stripreeks en dat geeft toch een gevoel dat ze er werk hebben ingestoken. Het is alleen jammer dat de meer actievere scènes er dan weer redelijk fake uitzagen zoals wanneer Asterix en Obelix op zee zitten en vastbesloten zijn om Panomarix te redden maar dat er een hevige storm woedt. De golven die dan komen zien er gewoon slecht uit.

Nostalgie maar toch krijg je het gevoel dat het met liefde is gemaakt.

3.5*

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 april 2010, 20:14 uur
Leuke film van Asterix :D

had hem voor het eerst samen met mn ouders en mn broer op tv gekeken,

wat ik eigenlijk niet snap is:

waarom is deze film nooit in het Nederlands nagesynchroniseerd?

ik zou dat wel leuk gevonden hebben om die ook bij mn Asterix DVD's te hebben, (in het Nederlands gesproken dan)

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 maart 2011, 14:48 uur
Leuke herziening.

Asterix in Amerika was de enige Asterix-film waar ik niets meer vanaf wist en ben dus blij dat ik hem eindelijk eens herzien heb. Ik heb hem in het engels gezien en dat was wel even wennen, ben de Nederlandse versie gewend. Natuurlijk waren de stemmen anders, maar ook een aantal namen klopten niet helemaal. Leuk hoe ze Amerika en de onverstaanbare indianen ontdekken. Daarnaast zitten er een aantal grappige stukjes en één leuk nummer in. Zeker niet de beste Asterix, maar ook niet de minste.

3,0*