134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.629 berichten | 4.929.079 stemmen
 
locatie: Films » Ripper (2001) » Info

Ripper (2001)

 

 

Ripper (2001)
113 stemmen | gemiddelde 2,26
mijn stem:
16 jaar geweld angst grof taalgebruikCanada / Verenigd Koninkrijk
Horror / Thriller
114 minuten

geregisseerd door John Eyres
met A.J. Cook, Bruce Payne en Ryan Northcott

Molly Keller heeft een bloedstollend verleden achter haar rug: ze is de enige van haar vrienden die tijdens een vakantie de herhaaldelijke aanvallen van een seriemoordenaar overleefde. Als studente aan Berkeley University verdiept ze zich onder leiding van professor Marshall Kane in onderzoek naar de psyche van seriemoordenaars. Dan blijkt het kwaad dat eerder op afschuwelijke wijze zijn tol eiste te zijn teruggekeerd, op de campus ditmaal. De moordenaar opereert volgens de wijze van de moordenaar van vele onopgeloste Engelse moorden: Jack the Ripper.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 november 2003, 22:01 uur
Ik kan niet voorstellen dat er een 1.5 gemiddeld staat voor deze film geef hem zelf een 2.5 omdat er wel wat leuke fouten zijn maar voor de rest mooi spannend en weer lekker verassend aan het eind.

 

TVGids
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 maart 2004, 14:04 uur
Verrassend spannende Thriller. *** sterren

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Ripper - Letter from Hell (€ 6,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Ripper - Letter from Hell (€ 7,00)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Ripper - Letter from Hell (€ 7,29)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 december 2004, 12:30 uur
destijds voor 5 euro gekocht bij bart smit. Vond de film behoorlijk goed. Het is wel een aanrader om te kijken,je zult je niet vervelen.

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 januari 2005, 10:24 uur
Spannende film

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 januari 2005, 12:33 uur
Tja, het wordt spannend gebracht ja maar het script vertoont nogal wat grote gaten en het einde slaat werkelijk nergens op. Erg jammer want het verhaal opzich is best goed, alleen de uitwerking is veel te zwak..

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 februari 2005, 21:49 uur
Wat vond ik dit een slechte film zeg..
Er word slecht geacteerd, de film wordt (voor mij) nergens eng of spannend, het verhaal is niet bepaald orrigineel en het einde is echt het dieptepunt van de film, lachwekkend gewoon.
De enige reden die deze van een 0.5* red, is dat het einde onbedoeld grappig is (hmm..mischien was het dus ook wel het hoogtepunt..).

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 december 2005, 20:29 uur
vonnek ne goeie film, zeker geen origineel verhaal maarja.
toch 4*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 februari 2007, 23:37 uur
Ik vond het een matige film. Het begin was ok maar het eind was weer eens heel raar. Je blijkft weer met een vraag zitten. Wie was de killer? Beeld van de film was soms te donker en het en geluid was ook niet echt goed te noemen. Dus voor mij niet meer dan 2,5*

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 juni 2007, 9:29 uur
dartviper schreef:
Ik kan niet voorstellen dat er een 1.5 gemiddeld staat voor deze film

ondertussen staat er 2½ als gemiddelde, en dat vind ik dan weer belachelijk veel voor deze film, zeer weinig plezier beleefd aan deze prent. dit is overduidelijk een horrorfilm voor een tienerpubliek, vervelende personages, onnozele dialogen, om over de montage nog maar te zwijgen, om misselijk van te worden. film wil een intelligent verhaal brengen maar faalt pijnlijk ... 1 voor de moeite, maar zit echt niet ver van het minimum

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 juli 2007, 20:56 uur
Geinig hersenloos genrewerkje dat nog best te genieten is, mits je je verstand onder het vriespunt draait vanwege het gammele script en de soms erg krakkemikkige uitvoering hiervan.

Eén voor één draven ze weer op, de verdachten. De overbekende duistere rechercheur, de creapy leraar die bíjna normaal lijkt, de student met de zenuwtic... kortom, 13 in een dozijn elementen. Je weet dus wat je gaat kijken als je deze dvd in je speler frommelt.

Toch zijn er een paar momenten waarop het voorspelbare verhaal nét even anders loopt. Juist door het overdrijven van zo'n beetje alle tienerslashercliché's is Ripper best leuk, al had de zelfspot er wat mij betreft nog een stuk dikker bovenop mogen liggen.

Nu is het simpele verhaaltje toch te fragmentarisch en te rommelig om echt goed te zijn. Toch verveelt de film nergens, mede omdat de 'tieners' aardig hun best doen om er iets van te maken.

Het einde is een vaag zooitje, daar wisten ze duidelijk niet goed raad mee. Al met al niet eens erg voor een film als deze - er is niet voor niets een vervolg op gemaakt (dat ik overigens nog niet gezien heb, dus geen idee of deel 2 voortborduurt op deel 1).

Ripper = hapslikwegvermaak, 'goed' voor

2,5*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 juli 2007, 1:19 uur
verrassend einde wel maar de acteerprestaties bij sommige acteurs lieten te wensen over

3

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juli 2007, 18:09 uur
Vond er niet veel verassend aan. Alles zag je van mijlenver aankomen en verder was het ook niet veel soeps. Enkel de moorden waren af en toe nog een beetje origineel gevonden.

1.5 *

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 augustus 2007, 15:05 uur
Vond het verhaal wel geslaagd. Er zaten enkele spannende en bloedige momenten in en het einde was ook niet onmiddellijk voorspelbaar.

3*

 

Don_Mat
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 november 2007, 11:13 uur
Slappe film. Porno camera werk, en b acteurs. Rare manier van film maken en bovendien ongeloofwaardig.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2007, 22:35 uur
Chaotische film met aardig wat hiaten en een einde waarin wij weer een x-aantal keren op het verkeerde been worden gezet, maar ondanks dat alles redelijk vermaak als je een avondje niets te doen hebt. Wel erg drukke muziek.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 februari 2008, 1:45 uur
Diekmans schreef:
Chaotische film met aardig wat hiaten en een einde waarin wij weer een x-aantal keren op het verkeerde been worden gezet, maar ondanks dat alles redelijk vermaak als je een avondje niets te doen hebt. Wel erg drukke muziek.
Precies mijn sentimenten. Ik vraag me af of ik soms te oud wordt voor dit soort films ;) . In ieder geval leuk om Payne weer eens te zien in een rol typisch voor hem.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 februari 2008, 10:05 uur
goed acteerwerk en de muziek was ook zeer goed! maar daar blijft het egt bij. het verhaal vind ik betje te saai worden. en het was allemaal wel een beetje overdreven vond ik.

 

Spetie
(moderator)
avatar van Spetie
quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 februari 2008, 11:31 uur
Standaardfilmpje waarin het raadsel van een soort nieuwe Jack-the-Ripper moet worden opgelost. Het acteerwerk is niet echt goed, hoewel Payne nog wel aardig op dreef is. De film bevat behoorlijk wat plotgaten en het einde is wel erg ver gezocht.

2,0*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 februari 2008, 0:49 uur
Verstand op 0 en deze is wel enigszinds genietbaar. Bij het einde hadden ze pas door dat ze al over de 110 minuten waren en dat de camera het niet lang meer vol ging houden. Dus hebben ze maar wat vage stukjes aaneengeplakt met de hoop dat ze een goed einde in elkaar gebreid zouden hebben. Jammer genoeg is dat mislukt.

Toch een 2.5*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 maart 2008, 18:10 uur
Chaotisch standaardfilmpje zonder echte klasse en spanning. Het barst van de cliche's en het is allemaal cheap uitgewerkt. Er zaten een paar goede scene's in maar overall is dit niet zo goed. Acteerwerk is ook best bedroevend.

2,5*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 mei 2008, 12:09 uur
het verbaast me wel een beetje dat het gem. van deze film zo laag is, want zo slecht was die niet. beter gezegt; ik vond hem best goed

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2008, 15:44 uur
hmmm Redelijke film..
Maar weet iemand toevallig hoe het liedje heet dat ze op RTL7 draaide tijdens het voorstukje van de film?

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2008, 16:10 uur
Wat een belachelijk slechte film, heel erg voorspelbaar in het begin kon ik al voorspellen wie de dader was.
En ook nog slechte special effecten :(.
Toch nog een 2 omdat hij op sommige momenten toch wel spannend was.
Maar het overgrote deel van de film heb ik geslapen.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 augustus 2008, 19:35 uur
Het feit dat er spannende momenten in zaten
maakt het bij mij al met al een redelijke film.
Ik ging er van uit dat het bij lange na niet zo'n bijzondere film
zou zijn, maar na het bekijken er van, was bij mij het tegendeel.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 januari 2009, 21:59 uur
A J cook is een mooie dame gelukkig maar anders was de film nog slechter geweest.
Verhaal rammelt en einde snap ik niet,
voor de spanning

2,5 ster

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 september 2009, 19:58 uur
Bij vlagen spannend, maar grotendeels in de grond geboord door de bij momenten onvoorstelbaar slechte dialogen. Cliché-slasher met een geforceerd slot. Verrassend vond ik "Ripper" geenszins, sommigen vinden hem misschien verassend. ;)
De speciale effecten konden er wel door in mijn ogen.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 november 2009, 11:47 uur
Standaard slasher film met niet veel bijzonders. Af en toe wat spanning maar vaak maar zeer gewoontjes.

2.5*

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 november 2010, 18:23 uur
Zo slecht vond ik hem nu ook weer niet hoor hij krijgt een 3,5 * van mij

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 juli 2011, 12:46 uur
De film is gewoon een goede en spannende Horror/Thriller die een aantal goede schrik-momenten bevat.