134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.548 berichten | 4.928.963 stemmen
 
locatie: Films » Fire in the Sky (1993) » Info

Fire in the Sky (1993)

 

 

Fire in the Sky (1993)
106 stemmen | gemiddelde 3,29
mijn stem:
12 jaar angst grof taalgebruikVerenigde Staten
Mystery / Sciencefiction
109 minuten

geregisseerd door Robert Lieberman
met D. B. Sweeney, Robert Patrick en Craig Sheffer

Ze zijn een stuk bos aan het kappen als één van hen, Travis Walton, wordt ontvoerd door een UFO. Ze hebben grote moeite de autoriteiten van hun oprechtheid te overtuigen. Pas vijf dagen later wordt Travis weer gevonden; naakt en volledig in de war.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 april 2004, 23:27 uur
Ik vond het een goeie film, en ik denk, dat het ook wel echt gebeurd is. Het zou best kunnen bestaan, die buitenaardsen. heb zelf ook wel eens gezien in de lucht wat ik en anderen niet kunnen verklaren.

Zoek deze film trouwens nog op dvd, maar ik heb hem nog niet te koop gezien.

Ik geef hem 3.5 ster

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2005, 1:53 uur
Ik vond hem ook goed, en ik denk zelf, dat het ook echt gebeurd is. De echte Travis, was een keer in Jerry Springer, en hij werd echt uitgelachen, niet leuk natuurlijk.
Als wij bestaan, kunnen andere wezens ook bestaan op andere planeten, en die misschien wel een miljoen jaar voorlopen met onze techniek.

Ik geef hem ook 3.5*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2005, 10:09 uur
Ben je gisteren tussen 23:27 en 1:53 zelf ook ontvoerd door Aliens? Want je verhaal stond er namelijk al in iets andere bewoordingen.

Zag deze film ook ooit op Canal+ zo'n 10 jaar geleden, de periode waarin de X-files voor de dag werden gehaald, zeg maar. In die tijd werd vrijwel iedereen door aliens ontvoerd.
Best spannend film dit. Ook met Henry Thomas, het jochie uit E.T. 3*

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 augustus 2005, 19:31 uur
Voodoo schreef:
Ik vond het een goeie film, en ik denk, dat het ook wel echt gebeurd is. Het zou best kunnen bestaan, die buitenaardsen. heb zelf ook wel eens gezien in de lucht wat ik en anderen niet kunnen verklaren.

Zoek deze film trouwens nog op dvd, maar ik heb hem nog niet te koop gezien.

Ik geef hem 3.5 ster


Deze film is nu in de verkoop! dus sla je slag!

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 maart 2006, 22:44 uur
te koop bij mediamarkt voor 15 euro

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 december 2006, 16:32 uur
zeer goed filmpje met uitstekende akteurs. Dat dit op ware feiten is gebaseerd laat ik in het midden.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 maart 2007, 0:03 uur
ik snap niet dat deze film niet meer bekeken is!. ik heb m een keer op bbc gezien en echt deze film vergeet je nooit weer!

3 1/2 ster

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2007, 2:43 uur
Gewoon een prima film ^O^ , jammer dat de rest van de
Robert Lieberman films steeds minder zijn geworden ;(

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 mei 2007, 1:38 uur
Geweldig spannende film waarin zeer goed geacteerd wordt met name door robert patrick. Samen met communion zonder twijfel de beste film over alien abduction.
Vermakelijke good old boy opbouw in een rustig houthakkersodorpje totdat een van de houthakkers meegezeuld wordt door aliens.Hele dorp geloofd er natuurlijk geen bal van en de verdenkingen vallen op de overgebleven houthakkers die de verdwenen persoon iets aangedaan zouden hebben. De strijd die deze moeten voeren onder elkaar en met het ongeloof van de andere dorpbewoners staat een tijd centraal en is zeer geloofwaardig in beeld gebracht.
Ineens duikt de vermiste persoon weer op en met het gebruik van flashbacks zien we de gruwel die hij heeft meegemaakt. Zeer angstaanjagende scenes en met geweldige decors die de verbeelding prikkelen. Duidelijk is te zien dat de matrix ideeen heeft gejat uit deze film qua stijl en decor. Onmisbare film die je niet meer vergeet.
Dikke 5 sterren

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 december 2007, 14:27 uur
ik heb een tijd in de buurt van het dorpje gewoond waar deze film is opgenomen. de film is gebaseerd op een 'waargebeurd' verhaal, echt bizar. als je het van zo dichtbij hoort ga je wel twijfelen.....
goeie film!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 februari 2008, 20:46 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Weinig op aan te merken.
Gewoon een goede film met sterke acteurs!
heb trouwens heel lang tijdens de film gedacht dat ze de boel toch aan het belazeren waren...
4****

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 maart 2008, 16:58 uur
Gezien de zeer positieve reacties rond dit discutabele onderwerp ga ik deze film dit weekend eens bekijken!

Reactie volgt!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 maart 2008, 17:26 uur
Zeker doen! Dan ga ik hem nog is herzien!

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 maart 2008, 21:07 uur
Gisteravond de film gekeken. Ik heb er erg van genoten. Mooi verhaal, personages goed weggezet, goede acteerprestaties..
Dat resulteert bij mij al in een 4*.

Toch geef ik 3,5* omdat ik de aliens anders had verwacht qua uiterlijk. Er zijn duizenden hypnoses uitgevoerd op "alien abductees" en deze geven allemaal een ander uiterlijk weer..

Verder top! Zeker voor de liefhebber!

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 juli 2008, 23:21 uur
Het gedeelte met de aliens was niet onaardig (alleen: waarom hebben aliens altijd een voorkeur voor slijm???)

Rest was slecht: overacted, onzinnige sherrif, onzinnige "small town scetch" ( I will always love you) enz.

men probeert een hele "story" te bouwen om een op zich simpel gegeven... niet gelukt m.i.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 augustus 2008, 13:44 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Verhaal:
Een simpel verhaal. Gelukkig maar dat ik niet al teveel van zulke films zie. Want als ze meer van dit soort films zouden maken van iedereen die een UFO hebben gezien of hiermee is ontvoerd, zou ik niet meer in buitenaards leven geloven...

Acteurs:
Heel wat bekende acteurs in film. Grappig om Robert Patrick in zijn jonge jaren te zien (dus zonder al die rimpels). De acteer-niveau van iedereen vond ik wel een beetje te laag en simpel, het zal wel aan het verhaal liggen.

Ik geef een 2.5* omdat ik nog met heel wat vragen achterblijft, zoals:
Waarom ging Travis de auto uit? En waarom liep hij naar dat rode licht? Dacht ie dat het de Amsterdamse Wallen was? Ja moest effe :p

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 september 2008, 23:00 uur
Niet goed en niet slecht maar of het waar gebeurd is houdt toch mijn twijfels. Maar als film best wel het kijken waard maar verwacht nou ook weer niet teveel

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 november 2008, 23:54 uur
Ik vond het niet echt een heel goede film, maar ook niet een heel erg slechte film. Het acteerwerk was niet heel goed door sommige personages maar het heeft mij geen enkel moment gestoord. Al met al een redelijk verhaal wat voor 109 minuten best kon boeien, maar het had niet langer moeten duren. Het verhaal er omheen zoals wihu61 al zegt is een beetje onzinnig en lijkt meer opvulling van de tijd.

Of het echt gebeurd is weet je natuurlijk niet, maar ik krijg meer het idee dat ze te veel (misschien vreemde vergelijking) paddo's hebben geslikt. Toch een magere 3*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 maart 2009, 1:39 uur
Vond het verhaal aannemelijk en rijst de vraag of er werkelijk alien abductees hebben plaatsgevonden. Zeker het onderwerp is erg interessant en er is veel te vinden over alien abductees. Er wordt hier door mij sowieso een halve ster toegevoegd vanwege het onderwerp wat behoorlijk fascineert, wil niet zeggen dat ik het allemaal geloof maar het zet je sowieso aan het denken. Over de berichtgeving van aliens kan je in ieder geval zeggen dat ze consistent zijn. Verder past de film in het plaatje thuis van bijvoorbeeld close encounters, er was hier alleen minder budget om een schepje bovenop de sfx te doen. Vooral 1 scene wordt door mij als alien en x-files fan erg gewaardeerd.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juli 2009, 9:16 uur
best een spannende film maar geloof er geen zak van.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 maart 2010, 17:51 uur
Dit is een goed gemaakte film zag er niet verkeert uit.
Alleen geloof er niks van dat het echt gebeurt is.
Acteren is goed te noemen.

3,5 ster

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 juli 2010, 3:33 uur
Snap niet waarom deze zoveel goeie reacties kreeg. Er zijn veel betere films over dit onderwerp.

Acteerprestaties waren wel goed en de film was op zich niet slecht, maar gewoon heel standaard en oppervlakkig.

3*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 december 2010, 0:06 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Wisselvallige film, wat vooral overkomt als een iets te lange X-Files aflevering. Heel lang wordt de kijker in het gewist gelaten(al laat de synopsis hier wel ruim het eerste uur van de film zien), heb je geen idee wat er nou echt is gebeurt.
Naarmate de film het einde nadert wordt het allemaal net even te langdradig en laat het te weinig meer aan de verbeelding over. Ondanks de uiterst sfeervolle scene van een kwartier in het ruimteschip. Die paste echter ook weer niet bij de rest van de film, dit zorgt ervoor dat je vooral het gevoel hebt naar een experiment te kijken.

Krijg echter wel weer zin om the X-Files weer op te pakken.

2,5*

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 februari 2011, 16:43 uur
heb me goed vermaakt met deze film. al vond ik dat ze de aliens(ondanks dat ik ze best aardig realistisch vond) achterwege hadden mogen laten. het hele mysterieuze aan de film vond ik juist de kracht.

 

movies2323
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 juni 2011, 16:47 uur
Het enige dat dit filmpje goed gebracht heeft was de angst die Travis Walton (de echte) had.
Verder komt de film totaal niet overeen met de gebeurtenissen die Travis Walton meegemaakt heeft, terwijl het er wel op gebasseerd zou zijn. Het werd meer een hollywood blockbuster, met veel spektakel en dergelijke, terwijl het verhaal (het echte verhaal ) van Travis Walton zoveel meer was en zo bijzonder was.. Dat hebben ze niet kunnen brengen en zelfs Walton zelf, was er erg ontevreden mee.
2,5**

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 november 2011, 16:29 uur
Echt een geweldige film! Genoten van de spelers en van het (zo beweerd men) waar gebeurde verhaal. Echt sterke sciencefiction waar ik per toeval tegen aan ben gelopen. Vond de stukjes met aliens vrij verrassend maar best passend in het geheel. Goed gemaakt!

Film verdiend meer stemmen!

Van mij in ieder geval:

* * * *

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 mei 2012, 4:58 uur
ik kan niet geloven : deze hoge scores hier,zo een slechte film zeg.