134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.584 berichten | 4.929.010 stemmen
 
locatie: Films » Tarzan II (2005) » Info

Tarzan II (2005)

Alternatieve titel: Tarzan 2 

 

Tarzan II (2005)
171 stemmen | gemiddelde 2,97
mijn stem:
Verenigde Staten
Animatie / Avontuur
72 minuten

geregisseerd door Brian Smith
met de stemmen van Harrison Chad, Glenn Close en George Carlin

Tarzan II is een niet verteld hoofdstuk in de eerste film. Tarzan voelt zich anders dan de andere apen en voelt zich vreemd in de groep. Kala probeert hem te vertellen dat deze apartheid ooit zijn kracht zal worden, maar als Tarzan een ongeluk veroorzaakt bij Kala kijkt de rest van de groep hem met de nek aan. Tarzan vlucht weg om een plek te vinden in de wereld.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 april 2005, 13:49 uur
14 Juni 2005 verkrijgbaar op DVD

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2005, 17:55 uur
het is te hopen dat deze terug zo goed zal worden als de eerste(tweede trok op niets)ik heb al gehoord dat de liedjes terug door phill collins zullen worden gezongen!

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Tarzan Seizoen 1 Deel 2 (€ 12,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Tarzan - Seizoen 1 deel 2 (€ 14,49)
exclusief € 0,99 verzendkosten

Tarzan 2 (€ 14,95)
exclusief € 3,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 april 2005, 17:56 uur
oeps zie nu pas boven de afbeelding staan dat phill ze zal zingen!!!

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 april 2005, 10:17 uur
Ik hoop dat deze prent beter is dan Tarzan & Jane. Want die was echt niet goed.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 juni 2005, 13:12 uur
net gezien erg leuk
vooral voor kids.

verhaal is wat voorspelbaar maar niet minder leuk om

dus tevreden

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 juni 2005, 19:01 uur
waar heb je hem al gezien?

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juni 2005, 22:02 uur
larstig88 schreef:
echt een heeeeeeeeeleeeee leuke film


o jah 4,5 stem

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 juni 2005, 11:01 uur
Ik vond deze film totaal geen connectie hebben met de andere Tarzan film(s). Het olifantje is geweldig, maar verder vind ik het geen geweldige film.
3*

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 10 juni 2005, 11:09 uur
Ik hoop dat hij beter wordt dan Tarzan & Jane. Disney slaat wel meer de bal mis met hun sequels. Op enkele uitzonderingen na, zie je gewoon dat er met een lager budget is gewerkt.

Ben benieuwd...

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juni 2005, 20:54 uur
yello26 schreef:
net gezien erg leuk
vooral voor kids.

verhaal is wat voorspelbaar maar niet minder leuk om

dus tevreden


Wáár heb je hem gezien!!

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 augustus 2005, 21:47 uur
Nog héél even!!!

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 september 2005, 20:32 uur
Nou het is dus zo ver geweest, ik heb hem binnen en hij viel tegen hoor. Ten eerste weet je gewoon dat er niks gebeurt met de hoofdpersonen want je weet toch al wie er in deel 1 komen. Het hele verhaal van de Zookor is gewoon irritant en heeft niks bijgedragen aan Tarzan. In de making of zeggen ze dat ze graag wouden laten zien wat er in de tussentijd van "Son of Man' gebeurde, nou mooi niet. Sowieso begint en eindigd de film met Tarzan op jonge leeftijd, en zie je hem dus niet groeien. Na twee keer iemand van een afgrond zien vallen en dan op een rots is ook achterhaald en de problemen van Tarzan spreken me totaal niet aan, omdat het in deel 1 al aan bod kwam en het gewoon niet goed genoeg is uitgewerkt.

Liever had ik gezien dat het avontuur zijn tiener jaren bedroeg en dat hij aan het einde gewoon volgroeid was en alles deed wat in 'Son of Man' ook aan bod kwam. Wat ik wel moet zeggen is dat de muziek mooi was, de liedjes niet, maar de muziek.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 september 2005, 20:58 uur
geen aanrader dus?was van plan hem te kopen maar ik dat zo hoor...

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 september 2005, 8:28 uur
Nee, geen aanrader, misschien leuk voor kids om hem zo te zien, maar als je gehecht bent aan deel 1 hoef je deel 2 echt niet te zien.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 januari 2006, 18:53 uur
Ik vind m leuker dan het eerste deel van Tarzan.
Bij deze film was de humor leuker, maar bij de eerste Tarzan was het verhaal weer mooier en de liedjes ook.
Ondanks dat een leuke film met leuke humor!!

 

Ikkeuh
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 april 2006, 18:45 uur
Ik snap niet dat ze Tarzan 2 maken als een zeg maar lang hoofdstuk in de 1ste Tarzan.
Maak dan een deftig vervolg ipv. zo'n film!
Ik heb hem nog niet gezien, en volgens mij ga ik hem nooit bekijken.

Jammer, zo'n mooie film verpesten met zo'n 2de deel... :(

 

film_kaza
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 april 2006, 12:40 uur
minder leuk dan het eerste deel. maar het kijke toch wel waard. 3 sterren

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 juni 2006, 19:16 uur
ik vond hem wel grappig, maar deel 1 is natuurlijk veel leuker! Maar dat vind ik bij alle disney films waarvan nog een deel verschenen is.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 november 2006, 19:56 uur
Niets, in vergelijking met deel 1. Mara kleine Tarzan is wel schattig! 3*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 november 2006, 19:57 uur
Ikkeuh schreef:
Ik snap niet dat ze Tarzan 2 maken als een zeg maar lang hoofdstuk in de 1ste Tarzan.
Maak dan een deftig vervolg ipv. zo'n film!
Ik heb hem nog niet gezien, en volgens mij ga ik hem nooit bekijken.

Jammer, zo'n mooie film verpesten met zo'n 2de deel... :(


Dat is ook mijn idee erachter... Deel 1 van de jonge Tarzan, en deel 2 gereserveerd voor de oude. Deel twee verpest deel 1. Jammer...

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 augustus 2007, 18:18 uur
Ik vond dit juist een hele goede film, ik vond hem zelfs beter dan deel een ^O^ terwijl die een hoger gemiddelde heeft in deze film is Tarzan nog lekker klein, het verhaal is goed en de animatie vind ik leuk maar ja smaken verschillen! *****

 

Dirigent
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 december 2007, 13:40 uur
Een schattige en vooral leuke film maar in verband met deel 1 vind ik deze toch wat minder dus vandaar dat ik hem ook geen 4* zal geven maar hij is wel goed genoeg voor 3* ;).

* * *

Ps : Kerchack vind ik echt een goed Disney-figuur ^O^.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 december 2007, 17:03 uur
Goede film wat schattig is tarzan als hij klein is mooi verhaal de kleine tantor en puk of hoe hette die? vind ik ook lief een goede film 4****

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 december 2007, 18:49 uur
tommykonijn schreef:
Ik vond dit juist een hele goede film, ik vond hem zelfs beter dan deel een ^O^ terwijl die een hoger gemiddelde heeft in deze film is Tarzan nog lekker klein, het verhaal is goed en de animatie vind ik leuk maar ja smaken verschillen! *****


Nou nou die 5* wat ik heb gegeven verander ik naar een 4* want dit vind ik wat té veel maar hij blijft nog altijd heel Leuk in zijn genre.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 maart 2009, 12:30 uur
Nogal saaie, niet grappige film.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 april 2009, 14:56 uur
Heel wat meer kinderachtig dan Tarzan 1 . Voor mij zou het zelfs Tarzan Kids Version mogen noemen. Deze film heeft me dan weer wel verveelt .

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 februari 2010, 15:47 uur
Erg overbodige Disney sequel.

De film biedt een saai avontuurtje aan die niet eens leuk is. Sommige figuurtjes waren dan ook enigszins grappig. Hoe kwamen ze er trouwens bij om een Tarzan sequel te maken met een jonge Tarzan?
Ik had graag een oudere Tarzan gezien die met Jane ging slingeren. Krijgt een 1,5 vanwege de enigszins leuke figuurtjes.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 juli 2010, 16:24 uur
Leuke film maar idd kinderachtig.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 augustus 2010, 16:56 uur
Ik vond het verhaal niet zo leuk en het was slordig getekend ook nog!

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 februari 2011, 18:34 uur
Ach ja,goede film,je weet hoe het afloopt maar whatever.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 augustus 2011, 20:30 uur
Leuk voor de kids en daar houdt het mee op.

Ik heb deze film voor het eerst gezien toen ik 12 was en vond er eigenlijk niks aan en erg kinderachtig. Het verhaaltje over een "Zugor" vond ik een slecht idee.

Ik moest wel een paar keer lachen om een aantal opmerkingen van Zugor en de 2 grote, sterke en onnozele gorilla's (ben de namen kwijt), maar daar hield de lol dan ook wel mee op.

De animaties waren, in tegenstelling tot veel andere sequels, goed gedaan. Niet zo mooi als in het eerste deel, maar alsnog Disneywaardig.

Ik kan me goed voorstellen dat dit een leuke film is voor kinderen, maar als je al wat ouder bent is het geen aanrader.

2,5*

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 augustus 2011, 20:46 uur
Ik vind het allemaal nogal uitgemelk. Deze film had er voor mij niet hoeven komen. Maar voor de kleintjes wel leuk, hoewel ik toch het liefst had gezien als ze het voor jong en oud leuk gemaakt zouden hebben. Net als het origineel, dat toch echt stukken beter was.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 augustus 2011, 10:29 uur
Leuke film. Niet beter dan deel 1 maar zijn kleine kant is ook wel leuk.