132.191 gebruikers | 83.469 films | 30.189 regisseurs | 3.421.241 berichten | 4.774.711 stemmen
 
locatie: Films » Paradise Girls (2004) » Info

Paradise Girls (2004)

 

 

Paradise Girls (2004)
53 stemmen | gemiddelde 2,95
mijn stem:
Nederland / Duitsland
Drama
105 minuten

geregisseerd door Fow Pyng Hu
met Kei Katayama, Eveline Wu en Jo Koo

Drie jonge vrouwen: Miki (23), Pei Pei (21) en Shirley (24) wonen op drie verschillende plaatsen op de wereld. Hun op het eerste zicht zorgenvrije levens worden verstoord door mannen, een vriend, een vader en een zoontje. De afzonderlijke reacties van de vrouwen tonen hun vastberadenheid en onbewuste liefde voor het leven die zo kenmerkend is voor hun leeftijd.
 

 

gebruiker
bericht

 

kappeuter
(moderator)
avatar van kappeuter
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juni 2004, 16:15 uur
Exclusieve preview op MovieMeter!
(fotograaf: Rene de Haan)


(afbeelding)

(afbeelding)

(afbeelding)

(afbeelding)

 

kappeuter
(moderator)
avatar van kappeuter
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juni 2004, 16:20 uur
Paradise Girls van regisseur Fow Pyng Hu is op verschillende locaties in Thailand, Duitsland, Tokyo, Hong Kong en Nederland opgenomen. Paradise Girls is Fow Pyng Hu’s tweede speelfilm en zal naar verwachting in het najaar van 2004 uitkomen.

 

kappeuter
(moderator)
avatar van kappeuter
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juni 2004, 22:24 uur
Mooie stills!

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 juni 2004, 22:26 uur
Vooral die laatste twee zijn prachtig.

 

starbright boy
(moderator)
avatar van starbright boy
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 juni 2004, 0:17 uur
Jacky was niet geweldig, maar toch interessant genoeg om benieuwd te zijn naar deze film.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 september 2004, 22:51 uur
Ik vond Jacky erg leuk, dus kijk uit naar deze film.

 

kappeuter
(moderator)
avatar van kappeuter
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 oktober 2004, 21:41 uur
'PARADISE GIRLS' GESELECTEERD VOOR TIGER COMPETITIE

Festivaldirecteur Sandra den Hamer heeft de Nederlandse speelfilm PARADISE GIRLS geselecteerd voor de VPRO Tiger Awards Competitie van IFFR 2005.
PARADISE GIRLS is geregisseerd door Fow Pyng Hu en werd geproduceerd door Motel Films. De competitie van het IFFR beperkt zich tot een vijftiental eerste of tweede films die strijden om de drie gelijkwaardige VPRO Tiger Awards van ieder 10.000 Euro. Na vijf korte films, maakte Fow Pyng Hu samen met Brat Ljatifi in 2000 zijn speelfilmdebuut met JACKY. Hetzelfde jaar werd JACKY geselecteerd voor het programma 'Un Certain Regard' van het filmfestival van Cannes. PARADISE GIRLS, dat in 2002 als filmproject werd gekozen voor de CineMart, ging in wereldpremière tijdens het huidige filmfestival in Pusan (7 t/m 15 oktober 2004, Zuid-Korea). Na het komende IFFR zal distributeur 1 more film PARADISE GIRLS in Nederland uitbrengen vanaf 3 maart 2005. (Bron: IFFR)

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 13:05 uur
Mooi, alvast één reden opm naar het IFFR te gaan...

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 15:04 uur
Ik ga zeker even kijken bij het IFFR.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 15:45 uur
Is er eigenlijk al meer van het programma bekend?

 

FisherKing
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 16:12 uur
Pas een week 1-2 voor aanvang IFFR is er een definitief programma. En laat ze stoppen om bagger te programmeren. Drie 0,5'en vond ik iets teveel van het slechte.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 20:02 uur
Ik vroeg ook niet om het definitieve programma. Mijn vraag was of er al enige films bekend waren die op het IFFR draaien gaan?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 20:18 uur

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2004, 20:55 uur
Wist ik al...

 

kappeuter
(moderator)
avatar van kappeuter
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 december 2004, 20:17 uur
Officiële poster geplaatst. Klik hier voor grotere versie.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 januari 2005, 18:00 uur
Nergens een trailer te zien online?

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 januari 2005, 14:52 uur
Zuiver en klein drama maar ook saai en met wat erg weinig urgentie. Geen film die 'nodig' is maar dan moet er toch een andere reden te beleven zijn voor z'n bestaan. Dat valt niet mee te vinden.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 januari 2005, 20:18 uur
Vandaag gezien op het iffr. Weer een mooie film van Fow Pyng Hu. De film wist me niet echt te raken, terwijl dat volgens mij wel de bedoeling was, maar de verhalen zijn op zich leuk en blijven ook nog wel interessant.
Die geluidshengel elke keer in beeld was niet zo fraai.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 februari 2005, 20:46 uur
Ik vond het toch best een mooie film. Het eerste deel is weliswaar wat erg zwak, maar de twee langere, volgende delen vond ik best mooie, kleine verhaaltjes die ontroerend zijn geacteerd en gefilmd.

Met wobro ben ik het wel eens dat de film 'urgentie' mist. De film liet mij met een iets te leeg, te blanco gevoel achter.

Maar goed, de kracht van de film zat hem voor mij in de beheerste, subtiele stijl. Fow Pyng Hu gaat vast nog eens een echt prachtige film maken.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 februari 2005, 20:51 uur
Webby schreef:
...Weer een mooie film van Fow Pyng Hu. De film wist me niet echt te raken...


Wat is je definitie van 'mooi' dan?

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 februari 2005, 23:13 uur
Het beeld. Lange wijde shots, net zoals in Jacky. Daar houd ik van. Er mooie film stijl.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2005, 9:43 uur
Om terug te komen op mijn eerste reaktie: verbijsterd over de Nederlandse filmpers die bijna unaniem in zalvende en verheven termen schrijft over deze film. Omdat chinese gezichten hot zijn? Als de 3 verhaaltjes bemand waren geweest door Hollandse vrouwen zou de film waarschijnlijk niet eens besproken worden. 3 slizes of life, naar willekeur te vervangen door 3 andere slizes of life, andere chinezen in ander hoofdsteden en het had vrijwel dezelfde film opgeleverd. Inhoudelijk komt de film niet verder als "chinezen zijn ook mensen". Stlistisch is de film zuiver maar bepaald niet overweldigend. Het zoveelste bewijs dat de Hollandse filmpers geen idee heeft waar ze over schrijft en voor haar betekenisloosheid troost zoekt in onderscheidend, upmarket, liefst kunstzinnige gedrag.
Zoals hier hineininterpretiert wordt, zo kun je ook schrijven over de eminente betekenis van een pakje boter voor het ontstaan van het kubisme. Goedbeschouwd schandalig, volledig vergeven van de waan van de dag en bovenal onkundig! De filmpers dan.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2005, 14:34 uur
Valt nog wel mee vind ik:

Recensies: 13
Positief: 7
Negatief: 1
Gemiddeld: 5
Score: 73,08%

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 maart 2005, 16:22 uur
En volgens mij hadden veel postive kritieken best wel wat kritiek.

Persoonlijk vond ik het een film waarvan je kon zien dat de makers talent hebben, maar dat het er allemaal nog niet helemaal uit kwam. De verhalen beklijven te weinig en hebben te weinig onderlinge binding om te bevredigen. Drie aardige verhaaltjes, meer niet.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 maart 2005, 19:03 uur
Ach Good Fella, kom mij niet aan met Kummers Zure haringen rapporten. Het heeft de schijn van objectiviteit maar recensies zijn, zeker bij Oene Kummer, vrij voor interpretatie. Hij haalt eruit of stopt erin wat hem belieft. En jij vermeldt niet eens je bron!

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 maart 2005, 20:32 uur
Wel bij je bekend begrijp ik, dus wat is je probleem? Je klinkt een beetje gefrustreerd moe'k zeggen..

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 maart 2005, 18:04 uur
Inderdaad, gefrustreerd, en terecht ook lijkt me, door journalisten die maar aan klooien, hun vak niet goed verstaan en hun kwalijke persoonlijke hobbies uitleven. Zoals jij ook: schijnbaar objectieve staatjes opvoeren en niet eens vermelden hoe je eraan komt.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 maart 2005, 2:48 uur
Een inmiddels bekend staatje hier, vandaar. Maar voor jou maak ik in het vervolg graag een uitzondering. Wil het zelfs in MLA-stijl doen als je daar rustiger van wordt :)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 april 2005, 13:11 uur
Interessante discussie, wobro. In principe heb je een goed punt. Alleen, toen ik zag welke films je 5 ***** geeft (de dominee, spy game)...; naar mijn mening aardige films, maar geen absolute toppers... In hoeverre is je smaak wat films betreft goed uitgekristalliseerd?

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 augustus 2005, 10:38 uur
Iemand enig idee wanneer deze film in de videotheek komt en/of op koop DVD?