De goed beoordeelde actiefilm Shootervan Antoine Fuqua is vanavond te bekijken op Paramount Network. De film, met hoofdrollen voor Mark Walhberg, Michael Peña en Danny Glover, verscheen in 2007 op het witte doek en deed het relatief goed bij het grote publiek.
Bob Lee Swagger is een voormalig sluipschutter van het Amerikaanse leger, die uit dienst trad toen zijn beste vriend tijdens een missie om het leven kwam. Eenmaal op Amerikaanse bodem wordt hij vanwege zijn expertise in het leger door de FBI gevraagd om hen te helpen een aanslag op de president te voorkomen. Zijn taak: uitzoeken of er een sluipschutter in het spel is. Wanneer de operatie in de soep loopt en de aanslag niet helemaal volgens plan gaat, wordt hij zelf echter van de moordpoging beschuldigd. Alle overheidsinstellingen zitten achter hem aan. Hij is dus genoodzaakt zijn militaire training te gebruiken om de echter daders te vinden en zijn onschuld te bewijzen.
Shooter is het werk van de Amerikaanse regisseur Antoine Fuqua, onder meer bekend van de films Training Dayen The Equalizer. De actiefilm, met een cast van topacteurs, ging in 2007 in première en wordt met een score van 7,1 op IMDb betrekkelijk goed ontvangen bij het grote publiek. Ook de Nederlandse kijkers schakelen graag in en hebben zelfs een 3,61 voor de film over. Wie echter een stuk minder enthousiast zijn, zijn de critici. De 150 recensenten die destijds hun plasje over de film deden komen gezamenlijk niet hoger dan een 47%-score, wat betekent dat Shooter Rotten is op de beoordelingswebsite. Wel deed de actieprent van Fuqua het goed in de bioscoop en leidde de populariteit ertoe dat er later ook een televisieserie verscheen op basis van zijn verhaal.
Shooter wordt vanavond om 20:00 uur uitgezonden op Paramount Network. Benieuwd wat je er dan van kunt verwachten? Hieronder is de trailer te bekijken.
Reacties (0)