134.946 gebruikers | 85.755 films | 31.058 regisseurs | 3.509.977 berichten | 4.933.319 stemmen
 
locatie: MovieMeter » Gebruikers » RubenvVelzen » Meningen
avatar van RubenvVelzen

RubenvVelzen

Ingeschreven sinds 3 maart 2009 

 

Via dit tabblad kun je zien bij welke films RubenvVelzen een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

 

3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 oktober 2009, 23:41 uur
Heerlijke film, geweldig om te zien dat Sacha Baron Cohan toch weer een supergrappig typetje neer weet te zetten.. Al is het toch minder verrassend dan Borat Sagdiyev. Deze film is van begin tot eind leuk om naar te kijken, je moet er van houden maar als het je humor is is het ook wel echt heel leuk :D

4,0*

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 juni 2009, 21:43 uur
Leuke vermakelijke film! De muziek in deze film geeft het iets extra's,
film kijkt lekker weg.

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juni 2009, 1:13 uur
Hele goede film, je zit er helemaal in. Het feit dat het een waargebeurd verhaal is maakt het nog heftiger allemaal. Angelina Jolie acteert boven verwachtingen in deze rol, die toch anders is dan haar voorgaande rollen.

Heel sterk!

 

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2009, 23:50 uur
Hahahaha supervette film!:D.. Echt een film die na een paar keer kijken gewoon nog steeds leuk is!

CLASSIC!

 

3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 augustus 2009, 1:02 uur
Best een geinige film om zo even te kijken:P Al word ik al het zingen na verloop van tijd wel een beetje zat!

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 oktober 2009, 23:20 uur
Erg film bij een avondje bankhangen, kent een originele verhaallijn en al is het einde lekker feel-good en voorspelbaar kan ik het wel waarderen. Bij vlagen erg grappig, vooral Jason Segel trekt in dit geval de aandacht.

3,5*

 

2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 oktober 2009, 23:42 uur
Persoonlijk vond ik dit een beetje een flauwe film, hij is eigenlijk continu veel te voorspelbaar. Hij kijk opzich wel goed weg, maar weet mij persoonlijk nergens te verrassen..

 

2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juni 2009, 12:15 uur
Goede film, mooi verhaal.. Leuk ook dat je beetje bij beetje meer te weten komt