134.959 gebruikers | 85.782 films | 31.063 regisseurs | 3.510.479 berichten | 4.933.760 stemmen
 
locatie: MovieMeter » Gebruikers » mandy7 » Meningen
avatar van mandy7

mandy7

Ingeschreven sinds 29 oktober 2008 

 

Via dit tabblad kun je zien bij welke films mandy7 een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

 

3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 18 maart 2010, 11:39 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik ben vorige week samen met mijn vriendin naar de bioscoop gegaan om Dear John te zien. We twijfelden nog over op welk tijdstip we zouden gaan. Uiteindelijk is de film van rond een uur of 8 geworden, zo wat is het dan druk in de bioscoop zeg!!

We zaten op de 3e rij van achteren en de zaal was goed vol.
Voor ons zaten 4 tiener meisjes die heel hard moesten lachen bij romantische scenes, en die niet doorhadden of hij nou dood was of niet. Eén van de meisjes voor ons boerde ook de hele tijd. Dit vond ik vies.

Channing "G.I. Joe" Tatum zette een nette rol neer ook al is hij niet de beste acteur van zijn generatie. Hij maakt dat gelukkig goed met zijn charmante maniertjes. Ik hoop dat hij meer van dit soort films gaat doen, misschien iets minder romantisch, en iets meer rom-com-ig. Maar in ieder geval zou hij vaker van het aktie-pad af moeten wijken, dat past hem wel.

Amanda "Chloe" Seyfried is in mijn optiek wel degelijk één van de meest veelbelovende actrices van haar generatie. En met de juiste film keuzes kan zij een Amy Adams achtige carriere opbouwen. Iets wat abosluut iets is om naar te streven.
Haar rol in deze film is mooi en ingetogen. Je zou een hekel aan haar moeten krijgen omdat ze hem laat zitten terwijl hij midden in een oorlog zit, maar op één of andere manier haat je haar niet en weet ze het voor elkaar te krijgen dat je begrip voor haar beslissing krijgt.

Richard Jenkins als Channings vader zet een hele mooie rol neer. Niets meer, niets minder.

Het verhaal is natuurlijk mier-zoet, dat zijn we gewend van de schrijver, maar het stoorde me absoluut niet. Het lag er zelfs minder dik boven op als ik had verwacht. Al met al dus een prima film.

 

4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 april 2010, 9:52 uur
Ach, ik geef hem gewoon een 5.
Zelden heb ik zo hard gelachen!
Geweldige teksten, leuk geacteerd, de muziek klopte ook pefect.
Iedereen was geweldig passend gecast.

5* !

 

Män Som Hatar Kvinnor (2009)
Alternatieve titel: Millennium: Mannen Die Vrouwen Haten

4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 juli 2009, 7:43 uur
Er zijn genoeg slechte films met een goeie trailer,
en andersom kan dat dus ook.

Ik had de NL-e trailer maar 1x gezien en toen was ik redelijk druk in gesprek met iemand, dus ik kan mij er weinig van herinneren.
Maar de film was in ieder geval heel goed!
Wel heel lang, maar dat maakte niet uit.
Lang is gelukkig niet hetzelfde als langdradig.