maxo922
Ingeschreven sinds 24 augustus 2008
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van maxo922. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2011, februari 2011, maart 2011, april 2011, mei 2011, juni 2011, juli 2011, augustus 2011, september 2011, oktober 2011, november 2011, december 2011, januari 2012, februari 2012, maart 2012, april 2012, mei 2012.
Wuthering Heights (2011)
woensdag 9 mei, 20:45 uur
Af en toe hele mooie shots, vooral op de woeste hoogten in de jongere jaren van Heathcliff en Cathy. Verhaal is ongeveer vertelt zoals het hoort, en zelfs ondanks dat ik het verhaal al eerder kende, had ik af en toe het gevoel dat ik echt niet wist waar ze in het verhaal waren. Vooral naar het einde van de film duren de rustige scenes TE lang. Het camerawerk wordt rommeliger, en de haat-liefde verhouding tussen de twee begint meer en meer op een soapje te lijken.
Acteerwerk was goed, cast ook goed gecast. Muziek was onopvallend maar wel sereen en mooi. Totalitair een aardige film, maar voor mij helaas te weinig hoogtepunten om goed te scoren.
* 3,0
Chico & Rita (2010)
woensdag 11 april, 19:02 uur
Erg fijn filmpje dat naast lekker vlot ook nog eens zeer sfeervol is. Elke stad heeft zo zijn eigen sfeer, kleur, muziek, warmte en die werd keer op keer erg divers en prettig neergezet. De muziek is mooi (moet er wel van houden) en stoort absoluut niet. Zoals dat bij sommige films (disney *kuch*) vervelend en intruperend is werkt het hier alleen maar mee.
Animatie heb ik alleen op aan te merken dat het af en toe een 2d-3d effect was. Zoals bijvoorbeeld de scene waar Rita voor het eerst in Chico's bed ontwaakt. Op zulke momenten was het iets te stijf en lelijk. Verder kleurrijk, schilderachtig en sfeervol geanimeerd.
Ergens in het midden wordt het verhaal net iets te langdradig en dat stoort wel een beetje. Maar elke film heeft wel zijn dipje nodig omdat er anders geen hoogtepunten zijn (uitzonderingen bestaanw wel, alleen niet hier).
* 3,5
Insidious (2010)
maandag 2 april, 18:18 uur
Verassend leuk!
Nooit verwacht dat er zo'n hoop fantasie in de film zou zitten. Had een deprimerend, standaard, cliché filmpje á la Excorscist (spelling?) verwacht maar het was toch echt beter. Originele scenes, originele geesten, redelijk origineel einde. Af en toe aardig eng zelfs. Absoluut niet verwacht. Wat ook erg fijn was, was dat het allemaal erg vlot ging. Het duurde allemaal niet zolang voordat er weer iets spannends gebeurde, en ook de traumagevallen bleven lekker kort of uit.
Wat de film helaas wel had, was een paar toch cliché scenes, zoals bijvoorbeeld de vader die zijn vrouw niet geloofd en misschien nog meer. Als dat weg was gelaten was de film 96% (da's veel) origineel geweest. Dan had ik misschien ook 4 sterrekes gegeven.
* 3,5