Fortune
Ingeschreven sinds 7 oktober 2007
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Fortune. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2011, februari 2011, maart 2011, april 2011, mei 2011, juni 2011, juli 2011, augustus 2011, september 2011, oktober 2011, november 2011, december 2011, januari 2012, februari 2012, maart 2012, april 2012, mei 2012.
Masculin, Féminin: 15 Faits Précis (1966)
Alternatieve titel: Masculin, Féminin, maandag 27 februari, 0:11 uur
stem geplaatst
Six Days Seven Nights (1998)
maandag 27 februari, 23:52 uur
stem geplaatst
Junior (1994)
maandag 27 februari, 23:52 uur
stem geplaatst
Kindergarten Cop (1990)
maandag 27 februari, 23:51 uur
stem geplaatst
Ghost Busters (1984)
Alternatieve titel: Ghostbusters, maandag 27 februari, 23:50 uur
stem geplaatst
Ghostbusters II (1989)
maandag 27 februari, 23:50 uur
stem geplaatst
Adventures of Tintin, The (2011)
Alternatieve titel: De Avonturen van Kuifje: Het Geheim van de Eenhoorn, maandag 27 februari, 23:48 uur
stem geplaatst
View to a Kill, A (1985)
maandag 27 februari, 23:47 uur
stem geplaatst
Goon (2011)
maandag 27 februari, 16:28 uur
stem geplaatst
Striptease (1996)
zaterdag 25 februari, 22:30 uur
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren
Pierrot le Fou (1965)
Alternatieve titel: Crazy Pete, zaterdag 25 februari, 22:23 uur
stem geplaatst
To Live and Die in L.A. (1985)
zaterdag 18 februari, 13:55 uur
stem geplaatst
Hostel: Part II (2007)
Alternatieve titel: Hostel 2, vrijdag 17 februari, 12:51 uur
De eerste Hostel vind ik erg goed qua opbouw en verhaal en deze Hostel doet eigenlijk hetzelfde maar dan met 3 vrouwen wat een simpele maar een leuke vervanging is en je krijgt wat meer inzicht in de organisatie achter deze lugubere zaken.
Ik vind dit een behoorlijk grappige film eigenlijk. Ik krijg het gevoel dat Roth hier iets neer wil zetten wat realistisch moet overkomen maar ik vond het meer een satire op het gegeven dat er rijke mensen die veel geld neerleggen om iemand te martelen.
Want wat deze film sadistisch of macaber moet maken is dat je denkt dat er echt zo'n organisatie bestaat maar Roth deed mij dat niet geloven en dat is jammer.
Want die veiling op toeristen aan rijke zakenmannen is leuk maar te opvallend en had meer uitgewerkt moeten worden net zoals de motief van de rijke amerikaan met zijn dierlijke instinct vind ik allemaal maar magertjes en niet helemaal serieus te nemen.
Roth kiest niet voor kilheid, wanhoop of realisme maar poogt dat wel te doen en dat is van de hele film af te lezen net zoals Roth te veel kiest voor sensatie en achtervolgingen.
Tower Heist (2011)
vrijdag 17 februari, 12:49 uur
stem geplaatst
Perfect Sense (2011)
maandag 13 februari, 0:46 uur
Behoorlijk goed.
Het verhaal is erg origineel en het spreekt mij wel dat er op globaal niveau zintuigen zonder reden verdwijnen.
Audiovisueel is het bovengemiddeld en misschien hadden ze iets meer uit kunnen pakken op dat gebied maar eigenlijk heel tevreden daarover.
McGregor en Green acteren allebei erg goed en vind hun liefde voor elkaar natuurlijk en geloofwaardig overkomen.
Hoewel het verhaal origineel is, is het erg braaf, beetje op de rem geschreven of misschien ben ik te pessimistisch en vind ik de boodschap op het einde 'Het leven is geweldig' niet goed genoeg, te makkelijk en ongeloofwaardig. Misschien appreciëren we het leven pas als we elkaar niet kunnen ruiken, horen en proeven maar ik ben gewoon niet te porren voor zo'n boodschap.
Hoewel het einde voorspelbaar is, is het wel leuk gemaakt maar had liever gezien dat ze ook nog het vermogen verliezen om te zien of dat er gewoonweg een bittere nasmaak aan de film zit maar die zit er niet bij.
Lunes al Sol, Los (2002)
Alternatieve titel: Mondays in the Sun, maandag 13 februari, 20:27 uur
stem geplaatst
Ghost World (2001)
zondag 12 februari, 0:44 uur
stem geplaatst
Trust (2010)
zondag 12 februari, 21:22 uur
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren
Angel Heart (1987)
zondag 12 februari, 19:05 uur
stem geplaatst
Cargo (2009)
zondag 12 februari, 19:01 uur
stem geplaatst
Very Harold & Kumar 3D Christmas, A (2011)
zaterdag 11 februari, 20:10 uur
stem geplaatst
Sitter, The (2011)
vrijdag 10 februari, 2:16 uur
stem geplaatst
Love Liza (2002)
vrijdag 10 februari, 12:19 uur
stem geplaatst
Hunger (2008)
donderdag 9 februari, 3:39 uur
stem geplaatst
Alyce (2011)
donderdag 9 februari, 13:42 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Alyce is mij redelijk goed bevallen al zijn er genoeg minpunten.
Het begin is erg taai en het duurde te lang. Niks tegen een langzame opbouw tussen 2 vriendinnen maar arggg die gesprekken van hun waren gewoon erg pijnlijk voor mij. Ik wilde de film bijna uitzetten. Wat een gezever van niks zeg.
Ik snap ook niet dat Alyce haar vriendin wil laten schrikken terwijl zij op de rand van het dak aan het dansen was? Uiteindelijk is het een ongeluk geweest maar als ze haar had laten schrikken had ze net zo goed naar beneden kunnen pleuren.
Dialogen waren gewoon slecht in de hele film met als hoogtepunt de monoloog van die drugsdealer die zichzelf goed wilde praten. Erg vervelend en erg cliché. Sowieso niet boeiend maar ook erg misplaats alsof het ook maar enigszins in de context van de film past. Het maakt de film er niet interessanter of beter op en het zet je sowieso totaal niet tot nadenken. Redelijk belachelijk vond ik het eigenlijk.
Het drugswereldje wordt wel redelijk goed weergegeven al vond ik het ook weer belachelijk dat Alyce die gast gaat neuken voor drugs. Ook weer behoorlijk misplaats en totaal niet serieus te nemen.
De film had spannender gemogen en luguberder. Het einde is behoorlijk goed al had ik ook wel het gevoel dat er blikken pasta-saus zijn opengetrokken.
Dialogen waren wel het grootste minpunt en de poging om het diepgaander te maken is mislukt, de opbouw van de hele film vind ik wel geslaagd en de film heeft zeker zijn momenten.
Het luchtige abrupte einde vond ik ook erg goed met die verbaasde kop van Alyce.
Lee heeft potentie dus kijk wel uit naar zijn volgende film.
Notorious (2009)
maandag 6 februari, 0:46 uur
stem geplaatst
I'm Still Here (2010)
maandag 6 februari, 18:48 uur
Mockumentary over Joaquin Phoenix die zijn leven als acteur vaarwel zegt omdat hij zich daar maar een poppetje voelt en zich artistiek niet volledig kan uitleven dus gaat hij het maken in de hiphop scene.
Joaquin speelt hier heel erg sterk en met vol overgave zijn binnensmonds mompelende onhygiënische, zeurderige en vervreemde personage.
Genoeg humor door de hele documentaire en de blikken van van vele bekende mensen die hij tegenkomt zeggen ook genoeg.
Het is allemaal een grote grap alla Andy Kaufman met wat niet geheel duidelijke motieven waarom hij het nou eigenlijk doet.
De film geeft zeker een kijkje in de belachelijkheid en nep gehalte van Hollywood en hoe een acteur diep kan zinken wanneer hij andere plannen heeft en niet serieus genomen wordt.
Het begin en einde van de film is behoorlijks simpel en matig.
Zeker leuk om een keer te kijken en veel lef van Joachim z'n kant maar echt indruk maken doet het niet.
3.5
Children Underground (2000)
zondag 5 februari, 4:06 uur
stem geplaatst
Kill List (2011)
zaterdag 4 februari, 22:17 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
My cup of tea.
Ik zit met mijn hoofd nog steeds bij het einde wat in eerste instantie een erg sfeervolle intense sinistere afsluiter is maar voornamelijk een onduidelijke chaos waar de meeste mensen ontevreden mee zullen zijn.
Ik vind het persoonlijk een grote verrassing en een van de beste afsluiters die ik ooit heb mogen aanschouwen.
De film begint als een rauw Brits drama waarbij je kennis maakt met een familie waar de spanningen hoog oplopen met betrekking tot financiële problemen. Jay die samen met zijn vroegere oorlogsmaat een klus aanneemt om een aantal mensen om te leggen.
Op dit moment denk je: is het nou een sociaal drama, een misdaad of een post -oorlog film en uiteindelijk is het een stevige harde horror.
Het acteren is goed, de dialogen zijn scherp en er zit hier en daar humor in. De personages zijn allemaal moreel twijfelachtig en de sounddesign die is van hoog kwaliteit die je toch wel telkens de film intrekt en waarbij je iets gruwelijks verwacht. En zitten aardig wat gruwelijk harde scenes die in youre face getoond worden
Ik zie het toch wel als een horror-oorlog film waarbij de hoofdfiguren min of meer zichzelf schuldig voelen door wat ze op hun missies gedaan hebben. Jay zegt op een gegeven moment zoiets dat hij veel liever Nazi's had gedood waarbij je zeker weet dat je aan de goede kant staat. Irak is eigenlijk een grote zooi net zoals het einde van deze film.
Misschien kan je het zo zien of misschien kan je het zien als Jay die zichzelf niet meer onder controle heeft en zichzelf verliest en daar het einde aankoppelen.
Eerlijk gezegd zou ik het niet weten en Wheatley geeft geen antwoord en laat ons zitten met genoeg vragen.
In ieder geval een sinistere, mysterieuze, harde, gruwelijke film die je nog wel even bijblijft.
En dat einde. 
4.5
Bang Bang You're Dead (2002)
Alternatieve titel: Bang, Bang, You're Dead, donderdag 2 februari, 1:59 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Zeker een goed filmpje.
Maar heb wel het gevoel dat dit een topper van de bovenste plank had kunnen worden als ze een paar dingen anders hadden aangepakt.
De pluspunten van deze film is 'Ben Foster' die ontzettend sterk acteert en een sterke geloofwaardige Trevor neerzet. De dialogen zijn ook ontzettend sterk geschreven en tilt het allemaal naar een hoger niveau en wat ze helemaal sterk gedaan hebben zijn die homevideo's van Trevor.
Deze film laat heel goed zien wat er in de hoofd omgaat van iemand die gepest wordt.
De minpunten is toch wel de zelfmoord poging van Trevor die een beetje onevenwichtig uitgebeeld wordt en het einde wanneer Trevor de Trogs tegenhoudt komt een beetje makkelijk over en uiteraard het stukje op het einde met dat dat toneelstukje gepromoot wordt vond ik jammer.
Al met al sterk genoeg. 3.5
Rum Diary, The (2011)
donderdag 2 februari, 20:35 uur
Leuk!
Eindelijk weer eens een fatsoenlijk film van Johhny Depp i.p.v die Jack Sparrow popcorn onzin.
Niet dat Depp hier nou een fantastisch acteert maar hij stelt sowieso niet teleur.
Ik vond de sfeer en de humor geweldig hierin. Het is niet over de vloer rollen van het lachen maar er zitten hier zeker genoeg grappige opmerkingen en gedachtegangen in.
Ribisi z'n rol is hierin wel het geweldigste en ook weer echt een rol die op zijn lijf geschreven is.
3.5
Trip, The (2010)
woensdag 1 februari, 1:06 uur
stem geplaatst
Chumscrubber, The (2005)
woensdag 1 februari, 17:47 uur
Behoorlijk goed.
Postmodern tot het bot, misschien te veel van het goede daarom minder spectaculair.
Maar ik kan altijd wel genieten van dit soort filmpjes en deze gaat behoorlijk ver.
Lijkt wel een satire op films die de mindere kanten van het leven in mooie buitenwijken laten zien en deze doet daar een paar schepjes bovenop.
Minpunt is toch wel de animatiestukjes die nogal ongepast zijn en nergens over gaan al slaat dat wel weer op het postmodernisme maar dat vond ik teveel van het goede.
Maar er zitten genoeg geniale vondsten in deze film en gestoorde ouders en kinderen en zeker te weten een aanrader.
Wrong Turn (2003)
woensdag 1 februari, 17:31 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Soms kom je van die films tegen waarvan je denkt van wat een zinloze productie en uiteraard valt 'Wrong Turn' in die categorie.
Weinig verder te melden behalve dan dat het een ongeïnspireerde vrijwel spanningsloze film is bomvol clichés.
Grootste irritatiepunt was overigens toen ze dat huisje binnentreden en ontzettend veel dingen oppakten en aanraakten wat er gegarandeerd op moet wijzen dat je daar te maken met een stel smerige psychopaten. Van die dingen zoals een schaaltje vol autosleutels waar iemand dan in aan het graaien is en daar moeilijk bij aan het kijken is maar ze zien het pas in wanneer ze een koelkast vol ledematen aantreffen en een bad met een lijk erin.
Heb het einde overigens niet gehaald daar is het leven te kort voor.
0,5
Pusher II (2004)
Alternatieve titel: With Blood on My Hands: Pusher II, woensdag 1 februari, 11:51 uur
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren