Shinobi
Ingeschreven sinds 10 augustus 2007
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Shinobi. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2011, februari 2011, maart 2011, april 2011, mei 2011, juni 2011, juli 2011, augustus 2011, september 2011, oktober 2011, november 2011, december 2011, januari 2012, februari 2012, maart 2012, april 2012, mei 2012.
Hobo with a Shotgun (2011)
maandag 28 mei, 14:57 uur
Heerlijke pulpfilm met een geweldige rol van Rutger Hauer als zwerver.
Erg mooi om te zien hoe er zo een jaren 80 stijl erover heen is gegoten. Als deze film in de jaren 80 zou zijn uitgekomen had ik het ook wel geloofd.
Verder lekker veel over-the-top gore en martelingen, top.
3,5 Sterren.
Man on a Ledge (2012)
maandag 28 mei, 14:46 uur
Vrij standaard en oppervlakkige film eigenlijk, toen ik de trailer voor het eerst zag dacht ik dat het namelijk wel een sterke film zou worden. Dus niet...
Wel leuk om een keer gezien te hebben al is het alleen maar om de aanwezigheid van Genensis Rodriquez met haar twee pluspunten. Voor de rest is er namelijk niet echt spanning in deze film terug te vinden.
3,0 Sterren.
Tyrannosaur (2011)
donderdag 24 mei, 15:04 uur
Een erg grauwe film die vrij direct wordt gebracht met als enige manco dat het allemaal niet echt uitgediept wordt.
Wel erg mooi gefilmd en sterk geacteerd door Mullan en Colman.
3,0 Sterren.
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)
woensdag 23 mei, 19:08 uur
Op zich wel een goed concept om een cameraploeg een moordenaar te laten volgen en zo te zien wat hem ertoe drijft. Alleen graag iets minder gepraat en meer actie, want het kon me niet echt geboeid houden met uitzondering van het laatste halfuur. Waarbij opeens van ook van camerastand gewisseld wordt, opmerkelijke keus.
Kleine 3,0 sterren.
Inshite Miru: 7-Kakan no Desu Gêmu (2010)
Alternatieve titel: The Incite Mill, woensdag 23 mei, 12:36 uur
Op zich wel een redelijk vermakelijke film. Doet mij een beetje denken aan een soort van Das Experiment gemixt met Batoru Rowaiaru, zoals Onderhond al zegt.
Een vrij standaard concept eigenlijk, maar op zich is het wel aardig uitgewerkt. Er zijn niet echt overdreven kills en en het wordt best serieus gebracht.
Er zitten wel wat leuke twist, maar ook weer niet van zulke hoogte dat je opeens anders naar de film gaat kijken.
3,0 Sterren.
I Spit on Your Grave (2010)
Alternatieve titel: Day of the Woman, dinsdag 22 mei, 16:01 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Redelijke horror. Verkrachting wordt op zich wel aardig in beeld gebracht.
Hoe Jennifer wraak neemt vind ik dan wel erg ver gezocht. Ze ontpopt zich tot een soort van Jigsaw met de constructies die zij in elkaar zet voor elke slachtoffer. Wel raar overigens voor iemand die zo een kluns als zij: wijn morsen, telefoon in wc laten vallen. Maar goed daar moet je eigenlijk niet teveel op letten met dit soort films.
Wel mooi om te zien hoe elke dader werd aangepakt door haar: mooie badkuipscène met chemische troep erin, vishaken door de oogleden, de man waarvan ze zijn penis afhakt en in zijn mond stopt
en hoe ze die shotgun in de sheriff zijn kont stopt.
Alleen jammer dat er nauwelijks sfeer in deze film te vinden is en het nergens echt spannend wordt.
Ik heb overigens de Unrated versie gezien.
3,0 Sterren.
Tunnel, The (2011)
Alternatieve titel: The Tunnel Movie, dinsdag 22 mei, 15:40 uur
Een soort van [REC] meets The Descent met een vleugje Creep. Niet al te bijzonder moet ik zeggen.
De opbouw duurde naar mijn mening iets te lang, was er zelf nog bij in slaap gevallen. Dus dat zegt ook wel wat. Eenmaal in de tunnel aangekomen is het wel oké, al wordt het nergens echt eng of spannend.
Aan de hand van de interviews kun je trouwens zien wie de film gaat overleven.
1,5 Sterren.
Martha Marcy May Marlene (2011)
maandag 21 mei, 14:09 uur
Sterke film om te zien. Erg sterk geacteerd door de jongere zus van de Olsen tweeling, gelukkig nog iemand in de familie die wel kan acteren.
Erg mooi om te zien hoe de flashbacks uit het verleden in het heden zijn verwerkt.
Wordt verder erg rustig verteld en langzaamaan krijgt haar zus en diens man ook argwaan dat er iets niet helemaal pluis is.
Grootste mankement is toch het einde, net op het moment dat het echt interessant begon te worden stopt de film gewoon...
3,5 Sterren.
Rampage (2009)
zondag 20 mei, 16:04 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Niet helemaal wat ik ervan verwacht had, had het eerlijk gezegd veel explicieter in beeld willen zien. Vond het op deze manier eigenlijk maar wat tam gebracht.
Wel erg sterk geacteerd door Fletcher en grappig om te zien dat de nietsnut het toch tot in de puntjes goed heeft gepland. Met hier en daar wat komische scènes als: de koffieverkoper die hij vermoordt omdat de koffie niet aan zijn wensen voldeed en de scène in de bingoruimte waarin iedereen als een zombie geconcentreerd is op zijn bingokaart in plaats van een bepantserde gast die wapens bij zich draagt. 
Kleine 3,0 sterren.
Absentia (2011)
zondag 20 mei, 15:44 uur
Redelijke film, op zich wordt er wel oké geacteerd en het verhaal heeft wel iets mysterieus.
Grootste mankement is denk ik dat er de hele film naar een bepaalde climax toegewerkt wordt, maar die uiteindelijk helemaal niet komt. De film gaat als een nachtkaars uit.
2,0 Sterren.
Carnage (2011)
zaterdag 19 mei, 15:51 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Redelijk vermakelijke film met een sterrencast dat maar blijft door discussiëren. Met name van Waltz en Reilly kon ik erg genieten.
Wordt op zich wel aardig gebracht, had alleen graag gezien dat het wat eerder los ging en je ieders ware gezicht kon zien.
Het einde kwam best abrupt en ik had graag gezien dat er nog tien minuten aan vastgeplakt werden, maar helaas.
Wel mooi om te zien dat de zoons in de eindscène het alsnog goed maken en dat de hamster nog leeft.
3,0 Sterren.
Bijitâ Q (2001)
Alternatieve titel: Visitor Q, zaterdag 19 mei, 15:32 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Een zieke doch vermakelijke film gevuld met taboes als: incest, poepseks, necrofilie enz..
Maar het wordt op zo een absurdistische wijze gebracht dat het enigszins toch grappig is.
Met name van de moeder schrok ik erg, hoe zij melk uit haar borsten spoot. Ze leek net een volleerd (fetish)actrice. En dan ook nog de bezoeker die er met een paraplu bij zit en ervan geniet.
Om de vader moest ik meer lachen om de gekke situaties waarin hij zich bevond, met gevallen als: het necrofiliemoment en hoe hij op het eind samen met zijn vrouw de jongeren te lijf gaat.
Met als hoogtepunt natuurlijk de eindscène waarin de vader aan zijn vrouw's borst zuigt en dochterlief eraan deelneemt. Het enige wat nog ontbrak was de zoon. 
3,5 Sterren.
Cottage, The (2008)
zaterdag 19 mei, 14:37 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vermakelijk filmpje moet ik zeggen, weet een goede balans tussen horror en comedy te vinden wat je zelden ziet.
Ongeveer na 50 minuten maken we kennis met de monster die zo uit Wrong Turn had kunnen komen.
Alleen jammer dat Tracy zo snel doodgaat, had graag meer van haar gezien.
Trouwens wel even blijven zitten voor een extra scène na de eindcredits.
3,0 Sterren.
Pontypool (2008)
vrijdag 18 mei, 14:37 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Origineel gegeven, als een soort van hoorspel is deze film eigenlijk. Je ziet vrij weinig actie, maar dat is ook niet erg op de manier hoe het gebracht wordt. McHattie zet echt een geweldige rol neer als Grant en zijn gezichtsuitdrukking spreken dan ook boekdelen.
Erg sterke eerste uur, maar zodra die dokter in beeld komt wordt het minder en dan ook nog dat gedoe hoe ze de woorden te lijf gaan...
2,5 Sterren.
Pura Formalità, Una (1994)
Alternatieve titel: A Pure Formality, donderdag 17 mei, 19:47 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Ik wist nog geen eens dat Polanski ook acteerde, erg goede rol zet hij neer als de inspecteur.
En het komt in principe echt neer op hoe Polanski en Depardieu met elkaar spelen.
Als kijker moet je zelf op de kleine details letten en zo zelf ook mee puzzelen.
Uiteindelijk lijkt de film net een koortsachtige droom die je hebt beleefd als je erachter komt dat Onoff al die tijd gewoon dood was en er nog achter moest komen.
3,5 Sterren.
Vital (2004)
dinsdag 15 mei, 14:43 uur
Zeer intrigerende, maar toch ook weer moeilijke film met mooie beelden.
Het verhaal op zich is niet al te bijzonder, maar de uitvoering maakt het interessant.
Asano zet echt een goede rol neer van de mysterieuze medicijnenstudent die op zoek is naar zijn geheugen en het erg onaangenaam terugkrijgt.
Het laat ook wel het verlies zien van dood en hoe daarmee wordt omgegaan, misschien toch maar later eens een keer herzien om het beter te begrijpen.
Voor nu 3,0 sterren.
Disappearance of Alice Creed, The (2009)
dinsdag 15 mei, 14:04 uur
Vermakelijke ontvoeringsfilm, dat toch interessant is ondanks dat er maar drie acteurs zijn.
Met name erg sterke rollen van Arterton en Marsan, met de nodige (verrassende) twists die de film fris houden.
Had alleen wel iets ingekort kunnen worden.
3,5 Sterren.
Haze (2005)
maandag 14 mei, 14:47 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Op zich wel een interessante film, alleen jammer dat het in het begin allemaal zo donker is. Je kunt echt nauwelijks zien wat er gebeurt, gemist kans naar mijn mening.
De (claustrofobische) sfeer is op zich wel goed neergezet en met de introductie van de vrouw werd het interessant, waardoor je er uiteindelijk achterkomt dat ze blijkbaar een stel zijn en er iets is voorgevallen in hun woning.
3,0 Sterren voor nu, kan wellicht hoger worden na een herziening.
Blackout (2007)
maandag 14 mei, 14:24 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Redelijk vermakelijke film, maar toch net niet boeiend genoeg.
Via flashbacks wordt wel duidelijk gemaakt wat ieders verhaal is, wat op zich wel aardig is gelukt en je op een bepaalde wijze toch anders naar een personage gaat kijken. Met name Karl dan, van wie ik dacht dat hij echt een liefhebbende vader was. Maar hij blijkt dus gewoon een (perverse) moordenaar te zijn. Al vind ik dat hij toch wat meer uit zijn rol had kunnen halen om de film spectaculairder te maken.
Nu blijf ik steken op 2,5 sterren.
Road, The (2009)
maandag 14 mei, 14:12 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Sterke post-apocalyptische film in de stijl van I am Legend en The Book of Eli, alleen is deze film meer op drama gericht en minder op actie. Met name hoe slecht de mensen het hebben wordt goed in beeld gebracht, zoals de verhongerde mensen die ze vinden in de kelder.
Erg mooi om de band tussen vader en zoon te zien en dat niet alles van een leien dakje gaat en dan met name de dood van de vader op het eind.
3,5 Sterren.
Signal, The (2007)
zondag 13 mei, 15:12 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Niet helemaal geslaagd. De film bestaat uit drie delen met een ander perspectief, met name het eerste gedeelte was wel aardig en het komische tweede gedeelte.
Maar het is het toch allemaal net niet, de horror is niet al te bijzonder en toch net iets te weinig humor. Trouwens wel geinig gedaan is het pratende hoofd.
Nipt 2,0 sterren.
Dark City (1998)
zondag 13 mei, 14:53 uur
Een vrij slaapverwekkende film die me niet lang bij zal blijven met uitzondering van de laatste scène dan, die er echt wonderschoon uitzag.
Overigens wel een heerlijke sfeer, maar het verhaal deed me echt werkelijk niks, tegen het einde wordt het dan wel in hapklare brokjes uitgelegd. Maar ik vond er nog steeds niks aan en dan heb ik ook nog eens de Director's Cut gezien...
1,5 Sterren.
Thomas Est Amoureux (2000)
Alternatieve titel: Thomas in Love, zaterdag 12 mei, 15:00 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Erg originele film, ook omdat je de hoofdpersoon de gehele film niet ziet. Maar je hoort wel hoe hij over bepaalde dingen denkt en zich voelt. Als kijker ga je toch meeleven met de hem en kan je je zelfs ook (bijna) inleven.
Verder erg artistiek moet ik zeggen ook vanwege het kleurgebruik en de futuristische setting.
Alleen jammer dat je als kijker niet te weten komt wat er met Eva gebeurt en met Thomas op het einde als hij eenmaal zijn huis verlaat. Maar aan de andere kant past het wel bij zo een film, het staat open ter interpretatie voor de kijker.
3,5 Sterren.
Iron Doors (2010)
Alternatieve titel: Iron Doors 3D, zaterdag 12 mei, 14:49 uur
Op zich wel een interessante film, soort van Cube-achtig zou je kunnen zeggen.
Wedekind kan de film staande houden met zijn acteerwerk. En er gebeuren nog net genoeg dingen om de film levendig te houden.
Het einde komt dan eigenlijk vanuit het niets aangewaaid, gelukkig is het een vrij korte film.
3,0 Sterren.
Kill Theory (2009)
zaterdag 12 mei, 14:36 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Op zich wel een geinige horror.
Wel vrij standaard en cliché, alhoewel sommige dingen dat niet waren. Zoals die Alex die het busje toch aan de praat krijgt.
Het onderscheidende van deze film is denk ik wel dat niemand echt een hoofdrol heeft, ieder personage heeft zo wel zijn ding en motief om het te overleven.
2,5 Sterren.
Panic Button (2011)
vrijdag 11 mei, 16:34 uur
Soort van Saw meets social media aan boord van een privéjet.
Op zich wel een geinig filmpje, kijkt wel redelijk weg.
Alleen jammer dat de vragenrondes te lang duren, maar je krijgt zo wel veel te weten over de personages en dat niet iedereen is wie die zegt dat die is...
Het einde en motief daartoe was wel een beetje vergezocht, maar ja...
2,5 Sterren.
My Little Eye (2002)
vrijdag 11 mei, 16:18 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vrij matige film, moet de horror versie van Big Brother voorstellen.
Nou het enige wat ik zag was alleen maar ruzie in het begin, tot het moment dat Travis zijn opwachting maakt en het enigszins leuker wordt en er kills worden gemaakt.
Leukste en verrassendste kill was toch wel die van Matt als hij Charlie aan het masseren is en opeens in de camera kijkt met:"Should I kill her now."
En dan het einde met de politieagent die zijn opwachting maakt, dan weet je al waar het naartoe gaat...
1,5 Sterren.
Hunger (2009)
vrijdag 11 mei, 15:03 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vrij saai filmpje, valt me nog mee dat ik niet in slaap ben gevallen...
Wordt nergens echt spannend, op enkele momenten na tegen het einde aan.
Verder kloppen er zoveel dingen niet voor een film die Hunger wordt genoemd. Nergens zie je de mensen honger lijden, ja op een paar momenten na als er twee mannen kakkerlakken eten. Maar ze zien er nog vrij levendig uit na al die dagen met name Jordan dan die al die dagen niks heeft gegeten en nog genoeg kracht heeft om iemand te vermoorden en de ladder op te klimmen...
1,0 Sterren.
Chronicle (2012)
zondag 6 mei, 15:44 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Erg sterke film en toch wel realistisch gebrachte film over drie jongens die opeens superkrachten krijgen.
Het wordt rustig opgebouwd en de jongens halen in het begin veel grappen en grollen (met elkaar) uit. Tot het een serieuze toon aanneemt met een (negatieve) rol voor Andrew, die helemaal doordraait op het eind. Wat voor een grote eindclimax zorgt en hij uiteindelijk gedood wordt door Matt.
Overigens had de opbouw wel iets ingekort kunnen worden.
Wel erg goede special effects moet ik zeggen.
Ik heb trouwens de Director's Cut gezien, alleen ik kan nergens terugvinden wat voor extra scènes hierin te zien zijn. Maar wel de moeite waard.
Kleine 4,0 sterren.
Livide (2011)
Alternatieve titel: Livid, zondag 6 mei, 15:20 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Niet helemaal wat ik ervan verwacht had om eerlijk te zijn.
De opbouw vond ik overigens wel aardig, niet echt saai te noemen. Het werkte wel ergens naartoe.
Maar als je een film à la A L'Intérieur verwacht kom je toch wel bedrogen uit. De gore is nauwelijks aanwezig en vrij weinig kills. Wel leuk dat er wel weer gebruik gemaakt wordt van een schaar. 
Schandelijk trouwens dat Dalle maar zo een klein rolletje heeft, had graag meer van haar willen zien.
Overigens visueel erg sterk met enkele fantasie-elementen op het eind, wat de film wel enigszins redt.
Kleine 3,5 sterren.
Piranha (2010)
Alternatieve titel: Piranha 3D, zondag 6 mei, 14:59 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Toch wel een uiterst vermakelijke film moet ik zeggen die je niet al te serieus moet nemen.
Gelukkig wordt het nergens echt te melig of te serieus, de film blijft zo een goede balans houden.
Ook wel lachen de dingen die vanuit het niets kwamen, zoals op het eind waar die ene gast opeens gepakt door een piranha en gelijk de eindcredits starten. 
Lekker veel overdreven gedoe met alles: mooie dames, gore, special effects enz.
Kom maar op met Piranha 3DD.
3,5 Sterren.
ATM (2012)
vrijdag 4 mei, 1:11 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Had er toch wel meer van verwacht toen ik de trailer voor het eerst zag.
Nu verzandt deze film in teveel toevalligheden, plotgaten en clichés.
Wordt nergens echt spannend, soms zelfs saai te noemen.
Wel redelijk geacteerd, lachen om Josh (van Nickelodeon's Drake & Josh) te zien.
Einde is ook erg slecht uitgewerkt, je komt ook nooit te weten wie de dader is en wat zijn daadwerkelijke motief is. Maar wellicht dat ze dit voor deel twee bewaren die zich dus in een mini-mall gaat afspelen...
1,5 Sterren.
Avengers, The (2012)
Alternatieve titel: Marvel's The Avengers, woensdag 25 april, 16:08 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Vanochtend mogen aanschouwen in glorieus Imax 3D en wat een epische film is me dit toch zeg. 
Ik had er op voorhand niet al te (hoge) verwachtingen van, omdat ik de afzonderlijke films van: Hulk, Thor & Captain America niet echt geslaagd vond op Iron Man na dan.
Maar ik werd gewoon overrompeld door deze film, wordt goed en rustig opgebouwd met de Avengers die geïntroduceerd worden en de schurk Loki, maar als het losgaat dan gaat het ook echt los. 
Verder zit het met de humor echt goed in deze film, sommige dingen kwamen echt vanuit het niets. Bijvoorbeeld Hulk die zomaar Thor aan de kant mept. 
Ik moest tegen het eind aan wel bijna even een traantje wegpinken, toen Iron Man de kernraket naar de 'andere kant' stuurde. Ik zat 'm toch wel even te knijpen of hij het zou redden.
Dikke 4,5 sterren en kom maar op met Avengers 2.
Hunger Games, The (2012)
dinsdag 24 april, 14:22 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Afgelopen zondag in de bios gezien en op zich wel een redelijke vermakelijke film. Allereerst wil ik zeggen dat ik niet bekend ben met de boeken en die zullen ongetwijfeld ook wel beter zijn, want The Hunger Games is eigenlijk een vrij standaard filmpje dat nergens boven zichzelf uitstijgt.
Verder veel te braaf, ik had graag een paar goede kills willen zien. Als ik dat wil zien, zal ik toch moeten uitwijken naar Batoru Rowaiaru (2000) met enigszins hetzelfde concept.
En als ik eerlijk ben snap ik dan ook niet echt de hele hype eromheen...
Tot slot zijn er echt zoveel dingen die niet kloppen, zoals het personage van Harrelson dat van totaal ongeïnteresseerd in behulpzaam verandert en Katniss en Peeta vanuit het niets helpt.
Er wordt gezegd dat 30% doodgaat aan natuurlijke verschijnselen, maar dat wordt nauwelijks goed in beeld gebracht.
Het personage van Kravitz sloeg nergens op.
Ik snap niet echt wat er zo bijzonder is aan Katniss, wordt nergens duidelijk. Overigens zet haar Lawrence haar wel goed neer.
Laat ik maar stoppen, al ben ik wel lichtelijk benieuwd naar de volgende twee delen.
Kleine 3,0 sterren.
Cabin in the Woods, The (2011)
vrijdag 20 april, 15:48 uur
Gisteren in de bios gezien en erg positief verrast door deze film. Ik had volgens mij ooit een vage trailer gezien waar ik me niks meer van herinneren, misschien maar beter ook. Want om deze film te zien is het misschien maar beter dat je er gewoon blanco ingaat zonder al te veel voorinformatie.
En wat een geniale film blijkt dit toch te zijn zeg. Verwacht in ieder geval geen standaard horror, maar één met een leuke twist. Overigens zijn de ingrediënten voor een standaard horror wel aanwezig: stereotype tieners, schrikmomenten en vele clichés. Maar het gaat erom wat je met deze ingrediënten doet en dat is in deze film zeker wel te zien.
Helaas wordt niet alle gore even goed in beeld gebracht, maar er zit zeker wel bakken met bloed in vooral op het eind waar het helemaal los gaat.
Dikke 4,0 sterren, een echte aanrader.