wyatt earp
Ingeschreven sinds 5 mei 2007
Via dit tabblad kun je zien bij welke films wyatt earp een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
2,0
[permalink] geplaatst op 12 november 2009, 22:45 uurIk kom net van de bios, en ik ben helemaal weggeblazen door de special effects. Jezus, wat een spektakel. Wat rampenfilms en natuurgeweld betreft, steekt deze film er met kop en schouder boven de rest uit. Helaas komen de bekende cliché's ook stuk voor stuk aan bod. Maar nu moet gezegd worden dat je met rampenfilms sommige cliché's niet kunt vermijden.
Echter een groot minpunt wat mij betreft is het einde, waar ik eigenlijk al bang voor was. Het is allemaal zo zoetsappig, dat ik me er een beetje aan geërgerd heb. Van de dreigende sfeer van het einde van de wereld die de film had is helemaal niks meer over. Emmerich probeert er (zoals gewoonlijk) een draai aan te geven zodat alles toch maar goed afloopt. Erg jammer. Dat was wat mij betreft nog wel het meest ongeloofwaardige.
Maargoed, al met al heb je een prima spektakelfilm/ rampenfilm, met special effects die je helemaal vanb je stoel blazen.
4,0
[permalink] geplaatst op 18 januari 2010, 11:17 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenHele mooie film.
Ze laten het verhaal van 2 kanten zien. Eerst zie je het door de ogen van Audrey Tautou. Als je dan de kant van de dokter ziet, blijk dat Audrey helemaal niet zo onschuldig is als ze lijkt. Dingen die heel onschuldig lijken, worden van een hele andere kant verlicht, en das pas zie je de obsessie van audrey, die uiteindelijk een ziekte blijkt te zijn. Heel goed gedaan, met goed acteerwerk van Audrey Tautou, die uitermate geschikt voor deze rol is. Ze is altijd weer aan plaatje om te zien, en geeft altijd weer dat beetje meer aan de film

. Kortom: een nieuwe invalshoek in het alijd zo eenzijdige genre.