manecas36
Ingeschreven sinds 19 februari 2007
Via dit tabblad kun je zien bij welke films manecas36 een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
2,5
[permalink] geplaatst op 1 december 2009, 9:27 uurTja....wel een mooie film. Wel de moeite waard, maar geen topper.
2,0
[permalink] geplaatst op 21 januari 2010, 9:35 uurIk vond dit deel een stuk minder dan het eerste deel. Allemaal een beetje tè onwaarschijnlijk! Drie sterren vind ik al veel voor deze film. Deel 3 zal zeker ook nog komen, maar die hoef ik niet te zien. Of misschien toch uit nieuwsgierigheid. Enfin, niet de moeite waard.
4,0
[permalink] geplaatst op 18 november 2009, 9:52 uurDie waren zwart/wit-filters waren misschien overbodig, maar ik vond het wel mooi.
Een hele leuke maar ook mooie film! Ik vond het zeker de moeite waard.
3,0
[permalink] geplaatst op 11 september 2011, 16:04 uurAls je naar een leuke film wilt, moet je hier niet naar toe gaan. Dat doet de titel al vermoeden.
Heftig maar wel mooi!
4,0
[permalink] geplaatst op 17 januari 2010, 16:56 uurVanmiddag naar deze film geweest. Wij vonden de film prachtig! Er blijven wel een paar vraag onbeantwoord, maar dat vind ik wel ook wel mooi. De moeite waard!