Mescaline
Ingeschreven sinds 2 juli 2006
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Mescaline. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2011, februari 2011, maart 2011, april 2011, mei 2011, juni 2011, juli 2011, augustus 2011, september 2011, oktober 2011, november 2011, december 2011, januari 2012, februari 2012.
Very Harold & Kumar 3D Christmas, A (2011)
zaterdag 4 februari, 16:53 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Aardig leuk derde deel maar zeker wel minder als de eerste 2 delen.
Zelf heb ik niet zo veel met 3D en in een film als dit is het redelijk overbodig, oké ik moet eerlijk zeggen dat ik wel moest lachen om die grote joint in 3D, maar de film leunt een beetje teveel op het 3D gebeuren.
Gelukkig werkt de chemie tussen de 2 heren nog prima en zijn er aardig wat leuke tot middelmatige grappen te vinden, maar toch is het hier allemaal wat dunner bezaaid als in de eerste 2 delen.
Hilarisch dat Neil Patrick Harris zei dat het hele gay verhaal een leugen was 
Volgens mij zijn deel 1 & 2 niet in de bios geweest dacht ik? dat verklaard wel het 1 en ander over dit deel, deze is duidelijk toegankelijker gemaakt voor een breder publiek.
Van mij mag er zeker een 4de deel komen, maar dan hoop ik wel dat die wat meer raakvlakken heeft met het eerste deel.
3*
Wild Man Blues (1997)
zondag 29 januari, 18:55 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Aardige docu over Woody Allens leven naast het filmen.
Vooral voor Jazz liefhebbers erg leuk want daar besteed de film 90% van de tijd aandacht aan.
Zelf vond ik deze soort Jazz niet zo geweldig en vond het daarom ook jammer dat er niet wat meer aandacht besteed werd aan de rest.
De scene aan het einde waar we de vader en moeder van Woody zien vond ik erg boeiend en daarmee jammer dat die scene niet erg lang was.
Gelukkig heb ik me wel prima vermaakt met deze docu, ik mag Woody als persoon en snap heel goed dat de drukte van de fans hem vaak teveel wordt.
3*
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (2005)
dinsdag 24 januari, 22:38 uur
Leuke tv film die niet op alle fronten even scherp was als de serie is.
Zeker vermakelijk en leuk om te kijken, maar de serie zelf krijgt toch voorrang voor mij 
3*
South Park: Bigger, Longer & Uncut (1999)
dinsdag 24 januari, 22:37 uur
Ben toch meer voor de serie, leuke film dit hoor alleen het is niet beter dan een gemiddelde aflevering.
Misschien ben ik wat verwend met de South Park van nu, geen idee maar onlangs dat ik de film niet erg bijzonder vond moet ik zeggen dat het wel erg vermakelijk was.
Gewoon, puur vermaak en weinig anders 
3*
Rock 'n' Roll High School (1979)
woensdag 18 januari, 21:35 uur
Aardige *cult* film met personages die heel erg over de top zijn en situaties die herkenbaar zijn in films in dit genre.
Toch is het vermaak van Rock 'n' Roll High School zeker goed te noemen. De film vliegt voor bij en is soms nog maar net een tikkeltje onder het irritatie gehalte maar gaat daar gelukkig niet overheen.
In de juiste *state of mind* is deze film best leuk om te kijken.
2.5*
Midnight in Paris (2011)
woensdag 18 januari, 16:45 uur
Bijna alleen een Woody Allen film kan de verwachtingen die ik had precies en dus niet meer of minder inlossen.
De prachtige begin beelden van Parijs waar de grootmeester maar gelijk mee begint zetten de sfeer goed en zijn adembenemend op de blu-ray.
Owen Wilson doet zijn rol zoals gewoonlijk met overtuiging brengen en ook Rachel McAdams doet hier niet aan onder, al moet ik zeggen dat Marion Cotillard toch wel echt de positieve uitblinkster was.
Woody Allen stelt mij nog steeds niet teleur, en ben erg benieuwd naar zijn film die dit jaar uit gaat komen 
4*