Twilight
Ingeschreven sinds 4 januari 2006
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Twilight. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2011, februari 2011, maart 2011, april 2011, mei 2011, juni 2011, juli 2011, augustus 2011, september 2011, oktober 2011, november 2011, december 2011, januari 2012, februari 2012.
Oddsac (2010)
zaterdag 4 februari, 23:13 uur
stem geplaatst
Melancholia (2011)
vrijdag 20 januari, 0:32 uur
onderstaand bericht bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Een film die ik al een tijd graag wilde zien, en vanavond was het dan eindelijk zo ver.
Na het zien van de trailer had ik al wel een gevoel dat het een bijzondere film zou zijn, maar m'n verwachtingen waren volop overtroffen.
Wat was deze film mooooi. Het begint meteen al prachtig met al die slow-motions met de muziek. Prachtig gestileerde beelden die meteen heel mooi de toon zetten van de film.
Verder erg onder de indruk van hoe meer Justine's bruiloft verzandde in tradities en waardeloze 'hoogtepunten', hoe meer zij verzonk in haar depressie. Prachtig hoe er eerst iets wordt gezegd over een gebeurtenis op de bruiloft (Ik ben even kwijt waar dat over ging) en dan het volgende wat we te zien krijgen is het eindeloze heelal, om de betekenisloosheid van het hele gebeuren nog maar eens te benadrukken.
Verder ook heel mooi om te zien hoe beide zussen om gaan met wat er staat te gebeuren en het verschil daar tussen.
Denk dat ik deze film nog vaker zal kijken. In ieder geval na de eerste keer al wel één van mijn favo's. 
5*
Children of Men (2006)
dinsdag 3 januari, 22:52 uur
stem geplaatst