134.921 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.509.192 berichten | 4.931.809 stemmen
 
locatie: Films » Head of State (2003) » Info

Head of State (2003)

 

 

Head of State (2003)
243 stemmen | gemiddelde 2,18
mijn stem:
6 jaar geweld grof taalgebruikVerenigde Staten
Komedie
95 minuten

geregisseerd door Chris Rock
met Chris Rock, Bernie Mac en Dylan Baker

Wanneer een presidentskandaat midden in de campagne onverwacht komt te overlijden moet de Democratische Partij in alle haast een nieuwe kandidaat zien te vinden. Hun keuze valt op Mays Gilliam (Chris Rock). Gilliams oudere broer wordt zijn running mate.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 juni 2008, 11:31 uur
Matige Film, Chris Rock acteert z'n rol Goed en ik vind het absoluut geen slechte acteur maar deze Film vind ik een van z'n mindere, Had veel beter gekund maar het had (gelukkig) ook nog slechter gekund.

**

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 september 2008, 23:18 uur
Goeie film van Rock maar het weet mij niet echt te raken.
Alleen die eindspeach, die was goed.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Head of State (€ 6,99)
exclusief € 1,19 verzendkosten

Head of State (€ 6,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Head of State (€ 7,29)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 november 2008, 18:49 uur
Barak Obama.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 december 2008, 22:46 uur
Wel leuk maar niet echt een prima komedie.
Beetje slap verhaal.

 

Misery :3
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 april 2009, 20:01 uur
Zo de titel te zien lijkt hij me erg humorloos, ookal proberen ze de film wel grappig te maken. Ik zou niet eens moeite nemen om de film te bekijken als ik hem zag staan.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 april 2009, 20:36 uur
echt een bagger film...je zag zelfs toen het ging regenen de sproeiers in de weerspiegeling van het het raam..nah dat ging me echt te ver...wat een but film...

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 april 2009, 22:02 uur
tommykonijn schreef:
Matige Film, Chris Rock acteert z'n rol Goed en ik vind het absoluut geen slechte acteur maar deze Film vind ik een van z'n mindere, Had veel beter gekund maar het had (gelukkig) ook nog slechter gekund.

**


Mee eens, alleen vond ik Rock soms ook aardig op mijn zenuwen werken.

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 april 2009, 22:22 uur
Een van de mindere films waarin Chris Rock de hoofdrol speelt. Een aantal scenes zijn wel best grappig en ik heb meerdere keren een glimlach gekregen. Jammer genoeg bleef het bij een glimlach. Het verhaal is nogal voorspelbaar en natuurlijk iets te belachelijk. Toch was het allemaal wel te pruimen en is het een geschikte film waarbij je kunt multi-tasken.

Als regisseur slaat Chris Rock de plank echt helemaal mis met deze film. In het begin van de film, als het regent zie je inderdaad de sproeiers in het raam. Het gebruik van muziek vond ik ook zeer matig. De nummers waren niet altijd zo slecht maar sommige momenten waarop het gebruikt werd wel.

 

Spetie
(moderator)
avatar van Spetie
quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 juli 2011, 16:14 uur
Vrij slappe film, die zowat een volledige one-man show is. Chris Rock speelt de hoofdrol in deze film, terwijl hij ook nog eens het script voor de film schreef, de film regisseert en produceert.

Het grote probleem van de film is het gebrek aan humor. Iets wat bij een komedie vaak funest is, zo ook bij deze. De humor van de film is vaak flauw en vaak ook niet leuk. Dat komt ook door Rock, die vaak erg druk is en ook zo overkomt. Een positief puntje zijn dan nog de bijrollen. Bernie Mac komt lekker uit de verf en ook Givens is redelijk grappig als de gestoorde ex-vrouw. Verder mist de film ook de balans en weet soms niet goed een keuze te maken tussen serieus en grappig zijn.

1,5* voor de bijrollen en een paar aardige momentjes