El Hijo de la Novia (2001)
Alternatieve titel: Son of the Bride

36 stemmen | gemiddelde 3,34

Spanje / Argentinië
Komedie /
Drama123 minuten
geregisseerd door
Juan José Campanellamet
Ricardo Darín,
Natalia Verbeke en
Héctor AlterioDe 42-jarige Rafael Belvedere, een succesvol zakenman, runt het Italiaanse familierestaurant in Buenos Aires. Hij kan zijn drukke leven, dat bestaat uit onderhandelen met leveranciers en telefoons beantwoorden, nog nauwelijks aan. Hij is snel geïrriteerd en heeft geen belangstelling meer voor zijn knappe vriendin Nati. Hij voelt zich schuldig omdat hij zijn oude moeder, die aan Alzheimer lijdt en in een verzorgingsinstelling verblijft, te weinig gaat bezoeken. Zijn ex-vrouw verwijt hem dat hij niet genoeg tijd besteedt aan zijn dochter. Kortom, hij zit middenin een midlife crisis. Wanneer hij plots een lichte hartaanval krijgt, beseft hij dat hij andere prioriteiten zal moeten stellen in zijn leven.
5,0
[permalink] geplaatst op 2 augustus 2004, 23:40 uurVreemd dat zo weinig mensen hier deze film hebben gezien, toch winnaar op het montreal world film festival en genomineerd voor een oscar!
1 van mijn favoriete films. Vooral het laatste half uur is erg intens. De emotie/liefde spat van het scherm, zonder dat het nep of clichematig wordt.
Goed geacteerd, boeiend verhaal als je er eenmaal inzit. 5*
3,0
[permalink] geplaatst op 26 april 2007, 13:16 uurGenietbare luchtige film die leuk begint, dan ff inzakt, en weer goed weet te eindigen.
Het eerste half uur begint goed en het verwachtingspatroon voor het verloop van de film is dan vrij hoog maar dan volgt er een half uur waarin er nauwelijks iets interessants gebeurt en ik had toen de neiging om de film niet af te kijken.
Gelukkig wist ik door die saaie 30 minuten heen te worstelen want het laatste uur van de film was wel te genieten.
Het verhaal heeft niet veel om het lijf, het gaat meer om de verhoudingen en gebeurtenissen tussen de personages onderling.
Het acteerwerk is goed en in het script hadden ze dus best flink mogen knippen want de saaie momenten verneuken de film een beetje.
Geen film die je aan iedereen aan zult raden maar wel een film die het aanschouwen waard is.
Cijfer : 3
3,5
[permalink] geplaatst op 21 mei 2008, 0:21 uurLeuke film, wel een beetje clichématig.
3,5
[permalink] geplaatst op 13 januari 2010, 23:05 uurIk vond dat clichématige wel meevallen. Het is een aardig drama over het drukke leven van Luis Suarez lookalike Rafael Belvedere, met ook enkele komische momenten in de film. De liefde tussen de oudjes steelt de show, al moet ik toegeven dat de film iets korter had gekund.
1,5
[permalink] geplaatst op 14 januari 2012, 10:02 uurEen erg slaapverwekkende film. Jammer, want de 2 oudjes doen het namelijk wel fantastisch. De rest erom heen is zo slecht. Die lelijke Marco Borsato is toch een ramp ? Er stond op het hoesje lachfilm. Nou ik heb geen grap kunnen ontdekken !!