132.191 gebruikers | 82.780 films | 30.189 regisseurs | 3.421.253 berichten | 4.774.729 stemmen
 
locatie: Films » Basic (2003) » Info

Basic (2003)

 

 

Basic (2003)
1318 stemmen | gemiddelde 3,21
mijn stem:
Verenigde Staten / Duitsland
Thriller / Drama
98 minuten

geregisseerd door John McTiernan
met John Travolta, Connie Nielsen en Samuel L. Jackson

Wanneer de gehate drilsergeant Nathan West en zes soldaten van zijn elite-eenheid verdwijnen tijdens een trainingsmissie in Panama, wordt er een onderzoek ingesteld. Twee commando's overleven de missie, maar ze weigeren te praten over wat er zich afspeelde in de jungle. Voormalig Army Ranger en huidig drugsagent Tom Hardy wordt op de zaak gezet om informatie los te weken bij de twee soldaten. Al snel ontdekt hij dat sergeant West door zijn eigen manschappen werd omgebracht, maar de twee militairen leggen tegenstrijdige verklaringen af over wie verantwoordelijk is voor het doden.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 januari 2011, 9:12 uur
Het verhaal van deze film draait en keert als een speedboot. Geeft niet temeer Travolta en Jackson er zin in hebben. Prima te hebben en belast de hersencellen niet teveel.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 maart 2011, 18:43 uur
Een aparte film, maar zeker geen slechte.
Jackson is bloed irittant in deze film maar Travolta zorgt voor een hele spannende film

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Basic (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Basic (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Basic (€ 12,49)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 juni 2011, 17:29 uur
Ik heb gewoon wat tegen Travolta, vindt hem vervelend ventje!

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 1 juli 2011, 17:59 uur
Verrassend einde en daarom een aangename film om eens te kijken.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 september 2011, 19:36 uur
Voor de 2e keer gezien na een lange tijd....3,5*.....

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 november 2011, 23:16 uur
Er wordt nogal verschillend over deze film gedacht. Er zijn recensenten die deze thriller sterk vinden en vanwege de bloedige en brutale scènes, niet geschikt voor zwakke magen, met verrassende plotwendingen en een goede overtuigend spelende cast. Anderen, en ik sluit me hierbij aan, zeggen dat de regisseur domme plots en nog dommere personages probeert te verbergen met een serie onwaarschijnlijk omtrekkende bewegingen. Achter iedere hoek tovert hij een verrassing tevoorschijn. Wanneer je het meest onwaarschijnlijke voor ogen houdt dan zit je dicht bij de waarheid. De cast speelt ongeïnspireerd en futloos.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 november 2011, 5:22 uur
Wat een bagger. Script lachwekkend en spel (op Jackson en Ribisi na) en regie richtingloos en ongeïnspireerd.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2011, 9:18 uur
Aardig kijkvoer. Er wordt redelijk geacteerd door Travolta en Jackson. Maar ze kunnen niet verhullen dat het verhaal stuurloos in elkaar zit. Verder is alles wel prima in beeld gebracht. 2,5 Ster.