134.919 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.509.053 berichten | 4.931.600 stemmen
 

Isle of the Dead (1945)

 

 

Isle of the Dead (1945)
15 stemmen | gemiddelde 2,96
mijn stem:
Verenigde Staten
Horror
71 minuten

geregisseerd door Mark Robson
met Boris Karloff, Ellen Drew en Marc Cramer

Tijdens de Grieks-Turkse oorlog in 1912 worden een Griekse generaal, een Amerikaanse journalist en een Britse consul, diens vrouw en enkele andere personen op een eiland in quarantaine gehouden wanneer de pest bij een van hen ontdekt wordt. Een oude vrouw is er echter van overtuigd dat ze slachtoffers zijn van demonen.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 januari 2003, 15:06 uur
Sfeervolle ingetogen 'horror' met Karloff. Geproduceerd door Val Lewton wiens geroemde horrorfilms van RKO het genre vaak overstijgen door suggestie en psychologie de boventoon te laten voeren, begeleidt door vaak erg mooie zwart-wit beelden. Alhoewel hij zelf niet regisseerde had zijn visie een grote invloed op de film. Vaak speelt bijgeloof en magie een grote rol(seventh victim, cat people).

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 16 januari 2008, 7:56 uur
Echt het een heel droge griezelfilm, maar wel interessant vanwege sfeervolle werk van Val Lewton en een altijd goeie Boris Karloff.

 

» Laagste prijs voor deze film op DVD

Isle of the Dead (€ 15,98)
gratis verzending

Isle Of The Dead (Import) (€ 16,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 september 2009, 13:30 uur
Ik blijf erbij dat ik het over acteren van Karloff vreselijk vindt , hij is echter wel top in het monster in de films van Frankenstein daar had hij dan ook bijna tot geen tekst.