134.900 gebruikers | 85.714 films | 31.047 regisseurs | 3.508.500 berichten | 4.930.712 stemmen
 
locatie: Films » Vast (2011) » Info

Vast (2011)

 

 

Vast (2011)
33 stemmen | gemiddelde 3,48
mijn stem:
Nederland
Drama
50 minuten

geregisseerd door Rolf van Eijk
met Tygo Gernandt, Sigrid ten Napel en Pieter van Terheijden

Isabel zit in een gesloten jeugdinrichting. Ze ondergaat de dagelijkse routine en de pesterijen van haar lotgenoten schijnbaar emotieloos, maar soms komt het tot een extreme uitbarsting. Alleen kickboksleraar Mike lijkt tot haar door te kunnen dringen en krijgt een glimp te zien van wat het meisje heeft beschadigd.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2011, 10:36 uur
Heftige korte film waarin Sigrid heel erg sterk haar rol vertolkt.

3,5 ster

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 december 2011, 15:32 uur
Prima filmpje dat gedragen wordt door Sigrid ten Napel. Echt een talent deze jongedame. Ook de rest van de cast doet het prima.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 december 2011, 17:21 uur
Aanvankelijk dacht ik : Weliswaar een goede film, maar van alle one night stands ook de gemakkelijkste. Gevangenisfilms zijn er al zo veel gemaakt en over het algemeen scoor je daar ook vrij gemakkelijk mee. Maar deze film ging gelukkig toch nog iets dieper. Grootste verdienste aan deze film is echter toch het acteertalent van Sigrid ten Napel. Ik hoop dat ik deze actrice nog vaker zal tegen gaan komen in de Nederlandse film.

 

stinissen
(crew)
avatar van stinissen
quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 december 2011, 12:01 uur
Sigrid ten Napel( ik kende haar van Overspel en Rembrandt en ik) was echt geweldig in deze best aardige korte productie toch vind ik dat de thema's wel kloppen bij de One night stand films maar dat het veel beter had moeten uitgewerkt worden en daarom ook niet zo goed als de meeste telefilms.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 januari 2012, 18:03 uur
Veel te kort, en eindigt te abrupt. Verder een prima filmpje met een goede rol van Sigrid ten Napel.