134.900 gebruikers | 85.714 films | 31.047 regisseurs | 3.508.499 berichten | 4.930.710 stemmen
 

The Art of Flight (2011)

 

 

Art of Flight, The (2011)
44 stemmen | gemiddelde 3,79
mijn stem:
Verenigde Staten
Documentaire / Avontuur
80 minuten

geregisseerd door Curt Morgan
met Travis Rice

'The Art of FLIGHT' volgt ‘s werelds beste snowboarders van dit moment: Travis Rice en zijn vrienden. Ze volgen hun droom en beleven avonturen op vier verschillende continenten waar ze een totaal nieuw level bereiken binnen de snowboard wereld. Travis en co beleven hoogtepunten, met nieuwe tricks en spektakel, maar ook dieptepunten, met lawines en ongelukken.

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 oktober 2011, 4:59 uur
Vond hem net iets minder dan zijn voorganger That's It, That's All (vooral in muzikaal opzicht), maar dat is zeker geen schande als je weet hoe goed die wel niet is. Tof voor iedereen, maar veel boeiender voor de snowboardkenner/liefhebber. Kijk hem vlak voor je gaat boarden, wedden dat ie een adrenalinerush veroorzaakt?

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 november 2011, 15:48 uur
Vond m juist wat beter dan That's It That's All. In tegenstelling tot de eerdere film is dit niet louter een highlight reel van gloriemomenten, maar krijg je ook een betere indruk van de vele gevaren van de sport, wat de dramatiek ten goede komt. Daarnaast is het camerawerk nog geavanceerder, en vaak simpelweg ongelooflijk. Mijn snowboardervaring reikt niet verder dan indoorhallen en een paar keer Winterberg, maar door de kunsten van Rice en zijn buddies ben ik alleen meer overtuigd van het feit dat daar mijn bovengrens ligt.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Art Of Flight, The (€ 11,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Art of Flight (€ 18,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Art of Flight (€ 19,29)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 13 november 2011, 17:50 uur
Suprieure film. (5.0*)

Camera werk was buitengewoon grensverleggend.
Heel veel slowmo's van vanalles, waar je normaal niet bij stilstaat. Niet alleen het snowboarden zelf, waardoor je echt een idee kreeg van de situatie.

Mate van realisme was vrij hoog, vallen was er ook bij, alleen had ik wel het gevoel dat er veel hiervan (alsnog) was weggelaten.

De muziek was helaas niet zo top, misschien had ik het om die reden een 4.5 moeten geven, maar met een Deadmau5 (Dubstep-ish) Remix op het begin voldeed het toch wel aan de tijd waar het zich in bevind.

De moves waren bijzonder geniaal.

Nog een min-puntje helaas. In de trailer zie je dat iemand over een stoeltjeslift grinden, maar dit komt niet terug in de film(!?). Gelukkig wordt dit dubbel en dwars recht gezet door de 'mindblowing' shots van metershoge sprongen, lawines en prachtige omgevingen.


(Ik had That's It That's All nog niet gezien, die ga ik nu zeker binnekort kijken!)

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 19 november 2011, 18:12 uur
ik haakte ook bijna af door de muziek, ik ben een dance liefhebber, een house muziekje eronder en dit was helemaal top. qua beelden is dit echter onovertroffen, waanzinnige shots en montage, daarom toch een 5.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 november 2011, 11:07 uur
Ben het inderdaad met voorgangers eens, That's It That's All was gewoon écht tikken beter.
En ook vooral qua muziek. Waar TITA lekker zowel M83 als Stormy High bevatte, moeten we het in deze film met wat minder toffe boardmuziek doen.
Travis Rice valt echter niet veel te verwijten, hij trekt weer alles uit de kast om werkelijk waar de ziekste moves tevoorschijn te toveren. 80 minuten met de mond open gezeten door wat hij allemaal kan en durft.

De montage is wel erg hetzelfde als TITA, maar die aanpak beviel mij echt zo goed dat ik ook hier niets anders dan lof voor heb.

Het zien van deze film zorgt er wel voor dat de drang naar de witte pistes met de dag sterker wordt...

 

quote
5,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 5 december 2011, 21:27 uur
Zieke, zieke film. Wat een prachtige film.

De shots zijn zo perfect vastgelegd. 1 shot is echt het hoogtepunt. In de lucht in slomo met "no way" als tune eronder. Wat een prachtig plaatje!

Vond de muziekkeuze op een paar nummers na perfect. Lekkere dubstep er tussen. De poedersneeuw, zieke tricks en sfeer maken deze film voor 5*!

Kippenvel om weer te gaan boarden.

 

quote
4,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 22 december 2011, 22:11 uur
De titel deed mij in eerste instantie aan heel iets anders denken dan snowboarden(iets waar ik ook totaal niet in thuis ben)
Des te groter was de verrassing bij het kijken naar deze docufilm

Super wat een prachtige High definition shots,en wat kunnen die mannen snowboarden extreem.

Het camera werk is werkelijk van ongekend hoog niveau en ook de muziek keuze is heerlijk en zeer goed uitgekozen.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 januari 2012, 21:31 uur
Prachtige beelden en schitterende tricks, af en toe leek het wel gewoon SSX ofzo. Toch nog enige kritiekpuntjes: ik had graag wat meer docu gezien in plaats van alleen maar snowboarden (ben niet zo'n snowboardfanaat) en de muziek vond ik ook vaak niet je van het.

 

Zinema
(crew)
avatar van Zinema
quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 januari 2012, 13:03 uur
Snowboardzalm.

Het woord documentaire is niet geheel van toepassing op deze verder uitstekende film. Er wordt namelijk nauwelijks iets uitgelegd omtrent deze levensgevaarlijke, maar wonderschone sport. De flitsend geschoten beelden spreken gelukkig voor zich. Zo zien we het neusje van de snowboardzalm hier acte de presence geven in de besneeuwde uithoeken van de wereld. De beeldkwaliteit is zo verbluffend dat de Bluray rustig als kalibratiedisc voor audio/videofielen gebruikt zou kunnen worden.

Zeer goed.

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 maart 2012, 14:26 uur
Inhoudelijk heeft deze film anders genoeg informatie te bieden, in mijn ogen is hij juist veelzijdig.
Cinematografie is perfect.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 maart 2012, 17:34 uur
mooie beelden, en heftig hoe die gasten van de bergen afdalen! maar naar een tijdje had ik het wel gezien. Ze hebben wel lekkere muziek ter ondersteuning!