Red Dog (2011)

44 stemmen | gemiddelde 3,36

Australië
Familie92 minuten
geregisseerd door
Kriv Stenders en
Mark Zagarmet
Josh Lucas,
Rachael Taylor en
Keisha Castle-HughesDit familiedrama toont de impact die een zwerfhond heeft op het leven van een groep ruige mijnwerkers. Red Dog brengt een gemeenschap samen tijdens een periode wanneer een klein afgelegen stadje uitgroeit tot een grote mijnbouwstad. Red Dog komt voor het eerst in de stad wanneer hij slim genoeg is om mee te liften door de Australische achterlanden. Op zijn beurt wekt Red Dog moed op bij sommige mannen, redt het leven van anderen, en biedt een troostend oor wanneer het het meest nodig is. Hoewel de mijnwerkers hem liefhebben proberen de beheerders van het woonwagenpark waar ze allemaal wonen Red Dog te verjagen. Uiteindelijk zal hij het op moeten nemen tegen zijn aartsvijand, Red Cat.Vanaf 19 juni te huur
» alle films die je binnenkort kunt huren
Vanaf 4 juni te koop op DVD, vanaf 4 juli op Blu-Ray
» alle films die je binnenkort kunt kopen
4,5
[permalink] geplaatst op 1 december 2011, 19:58 uurGeweldige film! Heel sterk verhaal dat echt goed is verfilmd!
3,5
[permalink] geplaatst op 6 december 2011, 9:20 uurDit is inderdaad een meer dan prima film. Heb me er prima mee vermaakt.
4,0
[permalink] geplaatst op 6 december 2011, 13:47 uurMooi hondenfilm maar nie zo goed als: Hachiko: A Dog's Story (2009)
4,5
[permalink] geplaatst op 11 december 2011, 1:53 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenMisschien vind ik deze film zo geweldig omdat ik Australie zo in mijn hart heb zitten. Toch zou een ieder die nog nooit van Australie geproeft heeft de beelden prachtig vinden, De manier van filmen, de Australische humor, het emotionele verhaal, die eigenwijze hond, zijn karakter.
Enorm "droog" is het natuurlijk dat zo'n stoere vent gewoon aan het breien is...hahaha
Ik heb op verschillende momenten enorm moeten lachen en ook een traan moeten laten!
Een absolute aanrader!!!
[permalink] geplaatst op 11 december 2011, 2:04 uurMet een groot gedeelte qua recencie van rotem kan ik me wel vinden, mooie beelden zeker en die Australische humor is best wel unifercieel.
Alleen die hond, sorry ik vind hem erg irritant, geef mij maar een dienende hond, een Lassie b.v.
Deze hond kent zijn plaats niet, in het verhaal kwam hij te veel in de verhaallijnen bovendrijven,
* En kijk hem eens mediageil op de cover grijnzen

*
[permalink] geplaatst op 12 december 2011, 18:52 uurEen heerlijke film, voor hondenliefhebbers zeker! Hoewel de beschrijving eindigend met 'Uiteindelijk zal hij het op moeten nemen tegen zijn aartsvijand, Red Cat.' doet vermoeden dat het een beetje kinderachtige film is, is hij dat zeker niet. Zeker een familie film, maar ook zeer ontroerend! Voor mij 4*
Bobo_27
[permalink] geplaatst op 14 december 2011, 5:16 uurschitterende film waar ik het niet droog bij hield (bloos). mooiste honden film die ik ken ! zou geen manier kunnen bedenken hoe iemand deze film kan overtreffen in zijn genre. dus een welverdiende 5*****
2,5
[permalink] geplaatst op 14 december 2011, 13:54 uurSommige momenten meer dan aardig maar de film gaat ten onder aan de soms vreselijke en oubollige humor ze hadden beter er een drama/familie film van kunnen maken ook omdat de film op ware gebeurtenissen berust.
3,0
[permalink] geplaatst op 18 december 2011, 15:09 uurHoe meer de film verder vordert, hoe meer je de link gaat leggen met het prachtige "Hatchiko"
Al was laatstgenoemde wel warmer, emotioneler en realistischer dan deze "Red Dog".
Slecht is deze rolprent zeker niet maar soms komt de film wel een beetje clownesk over.
Ik ben het met mijn bovenbuurman Stinissen eens dat de film te luchtig is neergezet.
Wel is er weer een pluspunt voor de opzwepende soundtrack in de film.
Ruime voldoende
.
3*
[permalink] geplaatst op 18 december 2011, 18:44 uur
4.0
wow wat een top film van red dog. die moet je zien snik snik
4,0
[permalink] geplaatst op 27 december 2011, 19:48 uurTop film! Prima verfilmd!
[permalink] geplaatst op 8 april 2012, 10:36 uurIn Juli komt volgens mij de dvdrelease hier uit.
[permalink] geplaatst op 8 april 2012, 10:41 uur
[permalink] geplaatst op 16 april 2012, 14:06 uurJup, en ook op blu-ray!