Geheim van de Vughtse Heide, Het (2010)

12 stemmen | gemiddelde 1,91
Nederland
Avontuur /
Mystery110 minuten
geregisseerd door
Rick van Boxtelmet
Karin Bekkers,
Bjorn Bijnen en
Mart DamenOp de hielen gezeten door veldwachter Le Trom rent de Rooie over de Vughtse heide. In een moment van onoplettendheid belandt de stroper in zijn eigen val. Voordat hij zijn laatste adem uitblaast spreekt hij een vloek uit over de nazaten van de veldwachter. 148 Jaar later ontdekken tien kinderen dat zij de nazaten zijn van Le Trom. Zij hebben slechts 13 nachten de tijd om de vloek te verbreken. Tijdens hun zoektocht verdwijnt een aantal van hen naar het verleden. De tijd van de Rooie! Voor beide groepen begint een race tegen de klok. Zal het ze lukken de vloek te verbreken? Zullen ze elkaar ooit terug zien?
0,5
[permalink] geplaatst op 6 maart 2011, 20:11 uurnog nooit zo'n slecht gespeelde film gezien
wat een drama
1,0
[permalink] geplaatst op 7 maart 2011, 19:14 uurHele slechte jeugdfilm de film weet nergens te boeien en is super traag en komt niet op gang zelfs de kinderen onder ons zullen dit wan product niet waarderen.
0,5
[permalink] geplaatst op 24 juni 2011, 8:55 uurIdd Stinissen, zelfs kinderen zullen dit werkelijk niets vinden. WAT SLECHT ZEG>>!!
[permalink] geplaatst op 26 juni 2011, 20:43 uurpffffffff zo een nog nooit gezien!!!
0,5
[permalink] geplaatst op 5 augustus 2011, 17:43 uurNiks aan toe te voegen: zonde van het geld en energie dat in dit broddelwerk gestoken is.
1,5
[permalink] geplaatst op 3 april 2012, 21:22 uurVreemde en waardeloze film, gebeurt erg weinig en is traag, slaapverwekkend.