134.917 gebruikers | 85.737 films | 31.053 regisseurs | 3.508.979 berichten | 4.931.468 stemmen
 
locatie: Films » Walk Don't Run (1966) » Info

Walk Don't Run (1966)

Alternatieve titel: Walk, Don't Run 

 

Walk Don't Run (1966)
10 stemmen | gemiddelde 2,95
mijn stem:
alle leeftijdenVerenigde Staten
Komedie / Romantiek
114 minuten

geregisseerd door Charles Walters
met Cary Grant, Samantha Eggar en Jim Hutton

Christine Easton (Samantha Eggar) stemt zonder na te denken in om haar kamer te delen met een zakenman (Grant) en een atleet (Hutton) tijdens de Olympische Spelen in Tokyo.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 11 oktober 2005, 15:55 uur
Leuke film, heb toch een aantal keer echt moeten lachen.
Helaas Cary Grant's laatste film, en naar mijn mening een goede afsluiter. 3.5*

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 20 januari 2008, 11:35 uur
Het leukste aan deze film vind ik de verwijzingen naar Cary Grant's eerdere films en zijn privé-leven.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 17 november 2008, 4:26 uur
Stoppen voordat je carrière bergafwaarts gaat is misschien een goede keuze geweest, maar toch ontkom je bij deze film niet aan de indruk dat Cary Grant nog wel een paar jaar op topniveau mee had gekund. Ook in zijn laatste film is hij weer zeer vermakelijk en charmant. Een eenvoudig verhaal en de ontknoping zie je mijlenver aankomen, maar toch een leuke film, met enkele echt komische scènes.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 21 december 2009, 19:08 uur
Zoals al eerder aangeven; Cary Grant's laatste film! Het is best een aardige film, ik heb echt een paar keer goed moeten lachen. Verder vond ik Samantha Eggar en Jim Hutton ook erg goed, ze hadden wel chemistry samen.

3*