The Adventurers (1970)

10 stemmen | gemiddelde 2,35
Verenigde Staten
Actie171 minuten
geregisseerd door
Lewis Gilbertmet
Candice Bergen,
Bekim Fehmiu en
Ernest BorgnineDe playboy Dax Xenos moet beslissen of hij mee wil vechten aan de vrijheid van van zijn geboorteland in Zuid-Amerika of dat hij wil blijven genieten van de jet-set in Europa.
2,5
[permalink] geplaatst op 14 oktober 2005, 11:06 uurVan deze film heb ik op tv ooit eens een zwaar gecensureerde versie van ongeveer een goei 120 min. lang gezien en die was véél beter dan de originele versie met z'n veel te lange speelduur van 171 min.
Een degelijke actiefilm/drama met een grootse cast en enkele memorabele actiescenes, maar als je kan, ga dan voor de korte, in plaats van voor de lange versie.
2,5
[permalink] geplaatst op 6 mei 2008, 18:08 uurhad oorspronkelijk deze film in de bioscoop gezien en veel indruk gemaakt - recent op dvd gezien en het viel in die opzicht zwaar tegen! Het is geen slechte film maar eigenlijk niet goed genoeg om echt aan te raden.
ik denk dat het te maken had dat het was eerste film dat ik ging kijken in de bioscoop voor 16 jaar en ouder toen ik nog geen 16 was. jaren later kijk je terug als adult en heb een andere inzicht, etc
[permalink] geplaatst op 9 november 2008, 0:52 uurKan me alleen herinneren dat ik het heel slecht vond.
3,5
[permalink] geplaatst op 10 juni 2010, 11:50 uurIs jeugdsentiment en was destijds erg onder de indruk.
Recentelijk weer bekeken en vind het nog steeds de moeite waard.